Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy myślicie że ginekolog po całym dniu zaglądania robi sobie dobrze?

Polecane posty

Gość Gość

Tyle się napatzry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może jakiś na praktykach 😂 ile można cipek oglądać? I to takich emerytek, z grzybkiem, uplawami, krostami, zapaleniami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może jakiś na praktykach 😂 ile można cipek oglądać? I to takich emerytek, z grzybkiem, uplawami, krostami, zapaleniami 

No a jak młode i ładne przyjdą, nawet i zadbane trzydziestki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A gdybyś cały dzień myła w pracy podłogi to miałabyś ochotę myć swoją wieczorem dla rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu nie chciałbym tak pracować. Dziwię się, że mezczyzni wybierają taki zawód. Kiedyś rozmawiałem o tym z kolegą który jest ginekologiem i dla niego oglądanie narządów rodnych RÓŻNYCH kobiet jest totalnie aseksualne. Nie ma dla nich nic w tym pociągającego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że rzyga tym i że jest mu trudniej się podniecić, zdystansować się i patrzeć na kobietę nie przez pryzmat upławów, ciąż etc. Na tej zasadzie ja widzę super figurę, a ortopeda widzi defekty postawy niezauważalne dla nikogo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że rzyga tym i że jest mu trudniej się podniecić, zdystansować się i patrzeć na kobietę nie przez pryzmat upławów, ciąż etc. Na tej zasadzie ja widzę super figurę, a ortopeda widzi defekty postawy niezauważalne dla nikogo. 

To prawda! Koleżanka kończąca studia - fizjoterapię - chce czy nie, jak patrzy na kogokolwiek to od razu widzi wady postawy. Np. u mojego męża po samej postawie wiedziała, że ma płaskostopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja bym się bała jako żona takiego ginekologa, że na mnie nie będzie chciał spojrzeć oglądając różne schorzenia narządów rodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Raczej na długo mu ochota przechodzi 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna ja

Idź na studia lekarskie, zostań urologiem i codziennie oglądaj dziesiątki k u t a s ó w. Później w domu zacznij się masturbować myśląc o tych k u t a s a c h. Może ci się spodoba, a może nie. Tak samo jak tym ginekologom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biorąc pod uwagę że do ginekologa zwykle przychodzą kobiety którym coś dolega to raczej haftuje jak się clp z upławami i serem za cały dzień naogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 4.10.2019 o 09:10, Gość Gość napisał:

No a jak młode i ładne przyjdą, nawet i zadbane trzydziestki? 

Z grzybem lub hpv. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ide puscic pawia.Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intel
Dnia 4.10.2019 o 09:07, Gość Gość napisał:

Może jakiś na praktykach 😂 ile można cipek oglądać? I to takich emerytek, z grzybkiem, uplawami, krostami, zapaleniami 

No jednak najwięcej pacjentek w gabinetach ginekologicznych to są kobiety w ciąży, młode, więc na 100% ginekolog trzepie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intel
Dnia 4.10.2019 o 10:42, Gość Gość napisał:

W życiu nie chciałbym tak pracować. Dziwię się, że mezczyzni wybierają taki zawód. Kiedyś rozmawiałem o tym z kolegą który jest ginekologiem i dla niego oglądanie narządów rodnych RÓŻNYCH kobiet jest totalnie aseksualne. Nie ma dla nich nic w tym pociągającego. 

Dlatego wydaje mi się że ginekolodzy są  biseksualni lub są gejami  bo cipki im obrzydły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Ide puscic pawia.Bleeee

Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La tu

Cipki nigdy się nie znudzą.Po całym dniu ginekolog przypomina sobie te cipki które mu się podobały i wali konia.Inni słowy -masturbacja nigdy się nie znudzi, wiecie to same po sobie.Sex może się znudzić ale nie onanizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Idź na studia lekarskie, zostań urologiem i codziennie oglądaj dziesiątki k u t a s ó w. Później w domu zacznij się masturbować myśląc o tych k u t a s a c h. Może ci się spodoba, a może nie. Tak samo jak tym ginekologom. 

hahahaha dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×