Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxx

Królowa padthaia

Polecane posty

Gość Gosc

Co tam u naszej królowej sojowej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgfddd

KTOŚ przywalil basfe drzwiami. Ktoś z rodziny czy obcy? Pensie w jakimś hotelu dzieciak puszczony samopas stał za drzwiami, ludzie schodzili, bo nie spodziewali się dziecka za nimi. Niedopilnowanie opieki i straszny wypadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Hgfddd napisał:

KTOŚ przywalil basfe drzwiami. Ktoś z rodziny czy obcy? Pensie w jakimś hotelu dzieciak puszczony samopas stał za drzwiami, ludzie schodzili, bo nie spodziewali się dziecka za nimi. Niedopilnowanie opieki i straszny wypadek. 

Własnej obejrzałam instastory. Kurna czy ktoś tego dzieciaka pilnuje? Biedna mała a durna Anka w drodze do szpitala fotki cyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzisiaj kupiłam sobie srebrny łańcuszek, pozłacany 24 k złotem. Śliczny, z ,,grubym" sercem. Długość 45 cm. Zapłaciłam 184 zł. Te z 18 k, kosztowały 105 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W drodze do szpitala z dzieckiem oczywiście instastory, potem naszyjniki, kolczyki, reklama, kasa, kasa, kasa... A na koniec wielka kupa cukru bo w tej rodzinie na pocieszenie, smutki, nagrodę czy każdą inną okazję jest tylko JEDZENIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ku*wa, przepraszam bardzo, ale nie wierzę w fanki anuli. jedna napisała jej, że zapłaci po pierwszym, bo nie ma kasy, a druga, że kupuje dopiero teraz, bo przedtem nie wyrobiła finansowo. serio? te ...ki żyją od pierwszego do pierwszego, nie mają żadnych oszczędności, a jak już trafi się przypływ gotówki, lecą kupować gówniane blaszki z aliexpress od instagramowego spaślaka. gratuluję priorytetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, walkingdead napisał:

ku*wa, przepraszam bardzo, ale nie wierzę w fanki anuli. jedna napisała jej, że zapłaci po pierwszym, bo nie ma kasy, a druga, że kupuje dopiero teraz, bo przedtem nie wyrobiła finansowo. serio? te ...ki żyją od pierwszego do pierwszego, nie mają żadnych oszczędności, a jak już trafi się przypływ gotówki, lecą kupować gówniane blaszki z aliexpress od instagramowego spaślaka. gratuluję priorytetów

wiekszosc jutuberek i instagramerek robi kariere dzięki takim de.bi.lkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

wiekszosc jutuberek i instagramerek robi kariere dzięki takim de.bi.lkom

To akurat prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj tam
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

W drodze do szpitala z dzieckiem oczywiście instastory, potem naszyjniki, kolczyki, reklama, kasa, kasa, kasa... A na koniec wielka kupa cukru bo w tej rodzinie na pocieszenie, smutki, nagrodę czy każdą inną okazję jest tylko JEDZENIE!

Niestety to bardzo widać. Anka pociesza się żarciem, wczoraj musiała zrobić padthai żeby poprawić sobie humor po tym co stało się Basi ... Oglądałam kiedyś program o ludziach ważących 300 kg, oni działali dokładnie tak samo - jak im było źle , wsuwali tony żarcia. Oby ona nie skończyła przykuta do łóżka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Oj tam napisał:

Niestety to bardzo widać. Anka pociesza się żarciem, wczoraj musiała zrobić padthai żeby poprawić sobie humor po tym co stało się Basi ... Oglądałam kiedyś program o ludziach ważących 300 kg, oni działali dokładnie tak samo - jak im było źle , wsuwali tony żarcia. Oby ona nie skończyła przykuta do łóżka. 

Jest na dobrej drodze by skończyć jako pierwsza veganka przykuta do łóżka. W dodatku ciągnie ze sobą Baśkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jest na dobrej drodze by skończyć jako pierwsza veganka przykuta do łóżka. W dodatku ciągnie ze sobą Baśkę.

Przy akceptacji swojego wychudzonego partnera, zdrowo walniętego w łep ojca i pulchnej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jest na dobrej drodze by skończyć jako pierwsza veganka przykuta do łóżka. W dodatku ciągnie ze sobą Baśkę.

To jest straszne, przeciez jej córka w wieku 4 lat robi się niepełnosprawna już. Anka chce się zażreć na śmierc chyba. najgorsze jest ze ta miłoscia do siebie tak epatuje- nie wierze ze moze siebie kochac, ja mając 10kg nadwagi nie mogłam patrzec na siebie w lustrze, a co dopiero ona....i jeszcze non stop pokazuje jak je jakies syfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki
Dnia 8.10.2019 o 22:20, Gość Gość napisał:

Przy akceptacji swojego wychudzonego partnera, zdrowo walniętego w łep ojca i pulchnej matki.

Masakra jak można niby kochać takie ciało, jeszcze jak na zkosc na przekór pokazuje wszystkim, ze moze zazrec sie na smierc jedzac tone makaronu tłuszczu, soi i cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×