Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gaga

Nerwy w ciąży

Polecane posty

Gość Gaga

Witajcie. Mam już synka i spodziewam się kolejnego dziecka, to 5 miesiąc. W pierwszej ciąży byłam strasznie nerwowa, wszystko mnie denerwowało a z mężem kłóciłam się o drobnostki. Nie wiem czy to miało jakiś wpływ na dziecko ale synek urodził się i był bardzo niespokojnym niemowlakiem, nerwowy, bardzo dużo płakał i nieźle dał nam w kość, uspokoiło się dopiero jak miał 1,5 roku. Czy to, że w ciąży byłam taka znerwicowana wpłynęło na zachowanie dziecka? Teraz w tej drugie ciąży już się zaczyna... wieczorem była straszna awantura z mężem w sumie o byle co. Boję się, że drugie dziecko też takie będzie, że przejmie te moje nerwy 😕 co robić? Czy wy też w ciąży miałyście ochotę udusić pewne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście że to ma wpływ na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Ma wpływ, ale nie sądzę, że aż taki. Pierwsza ciąża mega spokojna itp a mam wariata na chacie, że czasem żyć się odechcuewa. Trzecia ciąża mega nerwy, wrzaski, afery a dzidziuś super spokojny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi mama powtarza że dziecko będzie znerwicowane i w sumie u cioci widzę jak znerwicowane było drugie dziecko a trzecie to juz totalna porażka... pierwsze bardzo spokojne bo 15lat temu i ona była spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×