Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SwiezaMama

Brzuch po cc

Polecane posty

Gość SwiezaMama

Dziewczyny po CC - kiedy zaczelyscie stosować jakieś balsamy/kremy/serum na poprawę skóry brzucha, biorąc pod uwagę też fakt karmienia piersią? Ale takie normalne a nie przeznaczone dla mam albo ciężarnych, bo te są wg mnie lipne. Jestem niecały miesiąc po CC i chciałabym zacząć ,ale nie wiem czy już wolno.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co ma balsam do karmienia piersią? I dlaczego miałby być jakiś zakaz smarowania brzucha miesiąc po cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SwiezaMama

Gdzieś wyczytałam, że z balsamami wyszczuplającymi/ujedrniajacymi podczas karmienia piersią trzeba uważać. Nie wiem, ile w tym prawdy, bo to działa miejscowo przecież. 

Samo smarowanie brzucha - niecały miesiąc po cięciu, ten brzuch jeszcze się nie wchłonął do końca, jest odrętwiały i może to jakieś jest przeciwwskazanie? NIE WIEM, stąd pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Nie do końca wiem co masz na myśli. Żel/maść do pielęgnacji blizn możesz stosować jak blizna jest zagojona, szwy zdjęte, nie babrze sie i nie robią się już strupki. Balsam ujedrniajacy czy jaki tam chcesz możesz stosować, ale ja bym omijała jeszcze blizne (chociaż blizna nie powinna w niczym przeszkadzac, ja po cc mam blizne na tyle nisko, że smarując brzuch nawet bym do niej nie dojechała). Kp chyba nie ma nic wspólnego z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdhkgdfhbgkjdf

Balsamy itd mają chyba tyle do karmienia piersią, że niektóre substancje przenikają do krwi i mogą się znaleźć w mleku. Tak jest z niektórymi kremami do opalania i kremami na trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×