Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Tramp znosi wizy do USA

Polecane posty

Gość Gosc

Mam paszport niemiecki więc już wcześniej latala. I faktycznie stoi tam urzędnik który może cię z powrotem odeslac. A do Europy może każdy wjechać nawet bez papierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ty chyba nie wiesz na czym demokracja polega. Jeden prosty przykłąd bo na więcej nie mam czasu. Jeśli telewizja PUBLICZNA pełni rolę tubę propagandową partii rządowej (lub jakiejkolwiek partii politycznej) nie może być mowy o demokracji. TVP powinna informować a nie wychwalać jedną partię i pluć na inną.

Zresztą wpłynęło już doniesienie na ten stan rzeczy do ogranow UE.

Cyt. Neumann "zbyt duża ilość demokracji rozsadza partię od środka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

No bo kobieta to jest słabsza płeć, tak zawsze było i tak powinno być. Jeżeli masz jakiś żal, to możesz apelować do swojej partii, żeby mężczyźni też w wieku 60 lat przechodzili na emeryturę.

Słabsza płeć, która dłużej zyje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Cyt. Neumann "zbyt duża ilość demokracji rozsadza partię od środka"

A co ma wspólnego ustrój partia z ustrojem Państwa, ze uważasz za zasadne zacytować to zdanie polityka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wspólnego ze sobą nie ma nic ale dziwne jest, że partia która walczy o demokrację nie jest partią demokratyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

A co ma wspólnego ustrój partia z ustrojem Państwa, ze uważasz za zasadne zacytować to zdanie polityka?

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wspólnego ze sobą nie ma nic ale dziwne jest, że partia która walczy o demokrację nie jest partią demokratyczną.

To tak samo jakby partia która walczy o ekologię, sama w sobie nie była ekologiczna np. palacz zabrania innym palić bo to nie zdrowe, a sam kopci jak lokomotywa, pijak zabrania innym pić itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Wspólnego ze sobą nie ma nic ale dziwne jest, że partia która walczy o demokrację nie jest partią demokratyczną.

A PiS jest partią demokratyczną? Macie jednego GURU, szarego posła, który decyduje o wszystkim w tym kraju chociaż sam jest życiowo nieporadny. Ten kraj nie ma prezydenta, nie ma premiera, to marionetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

 

To tak samo jakby partia która walczy o ekologię, sama w sobie nie była ekologiczna np. palacz zabrania innym palić bo to nie zdrowe, a sam kopci jak lokomotywa, pijak zabrania innym pić itd.

A stary kawaler poucza ludzi jak powinna wyglądać "prawdziwa" rodzina.

PS. To, że demokracja dobrze działa w Państwie nieoznacza automatycznie, że jest dobra dla partii.

Przykłady, ktore podałaś są całkowicie nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A stary kawaler poucza ludzi jak powinna wyglądać "prawdziwa" rodzina.

PS. To, że demokracja dobrze działa w Państwie nieoznacza automatycznie, że jest dobra dla partii.

Przykłady, ktore podałaś są całkowicie nietrafione.

Prawdziwa rodzina: kryptogej i kocina 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość 1 napisał:

A PiS jest partią demokratyczną? Macie jednego GURU, szarego posła, który decyduje o wszystkim w tym kraju chociaż sam jest życiowo nieporadny. Ten kraj nie ma prezydenta, nie ma premiera, to marionetki.

PIS nie jest partią demokratyczną. To jest jasne. PIS to Kaczor i wierni mu ludzie, którzy za posady zrobią wszystko. Tylko, że PIS nie dąży do demokracji w kraju. Wręcz przeciwnie. Chce ją zniszczyć.

Ja nie uważam, zeby demokracja jest idealnym ustrojem. Chyba najlepszym z możliwych ale nie idealnym. Najmniej doskonałe w demokracji jest to, że każdy ma takie same prawa wyborcze. MOPSiarz, osoba o lekkim upośledzeniu intelektualnym czy profesor.

Tak czy inaczej trzeba działać w ramach obowiązującego prawa. Kto łamie prawo jest przestępcą. Nie może tak być, że twierdzimy, ze mamy demokrację, mamy przepisy odnośnie finansowania kampanii wyborczych a telewizja państwowa jawnie popiera jedną partię i staje przeciwko drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

a telewizja państwowa jawnie popiera jedną partię i staje przeciwko drugiej.

Przed 2015 rokiem telewizja publiczna którą partię jawnie popierała i stała przeciwko której partii? Przed wyborami na prezydenta, telewizja publiczna którego kandydata popierała, a przeciwna była którego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Przed 2015 rokiem telewizja publiczna którą partię jawnie popierała i stała przeciwko której partii? Przed wyborami na prezydenta, telewizja publiczna którego kandydata popierała, a przeciwna była którego?

Nie było takiej chamskiej propagandy jak jest teraz.

Ale załóżmy, że była. I co? To jest usprawiedliwienie dla sytuacji z TVP jaka jest teraz? Uważasz, że to co się dzieje jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Przed 2015 rokiem telewizja publiczna którą partię jawnie popierała i stała przeciwko której partii? Przed wyborami na prezydenta, telewizja publiczna którego kandydata popierała, a przeciwna była którego?

Nie było takiej chamskiej propagandy jak jest teraz.

Ale załóżmy, że była. I co? To jest usprawiedliwienie dla sytuacji z TVP jaka jest teraz? Uważasz, że to co się dzieje jest dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wiecie co jest najśmieszniaejsze? To, że PIS się pluł jak nienormalny, ze ich poprzednicy to złodzieje i przestępcy i powinni iść siedzieć? I co? I jajco. Nikt nie poszedł siedzieć bo PIS na nikogo nic nie ma. Nawet sądy i prokuratora generlanego mają swojego i .... Nic nie zrobili i nic nie zrobią. Jedynie w gębie są dobrzy i urabianiu ćwierćinteligentnych wyborców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważasz, że każdy głosujący na PiS, i piszący w necie jest trolem? Masz obsesję?Trybunał musiał być zmieniony, bo żadnej reformy nowy rząd by nie przeprowadził. Chyba "zapomniałeś", jak PO za poprzedniej kadencji wybrała 3 sędziów na zapas, wbrew Konstytucji, i Prezydent z nowym rządem musieli to wszystko odkręcać prawnie. A PO jako opozycja darła się, że jest zamach na Trybunał. Hipokryci! Jeśli jest kolesiostwo w spólkach, to chociaż kompetentne, a spółki przynoszą zyski, vide np.Orlen A co, mieli zostać starzy ubecy na posadkach? Doczytaj o obnizonych skladkach na ZUS, w zależności od dochodu- jestes nie na bieżąco. Konstytucja dla biznesu- doucz się. O jakich skokach piszesz? Ja znam jeden skok na Skok Wołomin, w którym zasiadali ludzie wsi, brali pożyczki na słupa i wywozili kasę z kraju. To wiedza ogólnie dostępna, ja , kobieta, średnio interesująca się sprawami gospodarczymi, o tym wiem, a ty nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Uważasz, że każdy głosujący na PiS, i piszący w necie jest trolem? Masz obsesję?Trybunał musiał być zmieniony, bo żadnej reformy nowy rząd by nie przeprowadził. Chyba "zapomniałeś", jak PO za poprzedniej kadencji wybrała 3 sędziów na zapas, wbrew Konstytucji, i Prezydent z nowym rządem musieli to wszystko odkręcać prawnie. A PO jako opozycja darła się, że jest zamach na Trybunał. Hipokryci! Jeśli jest kolesiostwo w spólkach, to chociaż kompetentne, a spółki przynoszą zyski, vide np.Orlen A co, mieli zostać starzy ubecy na posadkach? Doczytaj o obnizonych skladkach na ZUS, w zależności od dochodu- jestes nie na bieżąco. Konstytucja dla biznesu- doucz się. O jakich skokach piszesz? Ja znam jeden skok na Skok Wołomin, w którym zasiadali ludzie wsi, brali pożyczki na słupa i wywozili kasę z kraju. To wiedza ogólnie dostępna, ja , kobieta, średnio interesująca się sprawami gospodarczymi, o tym wiem, a ty nie wiesz?

Uważam, że każdy głosujący na PIS jest niespełna rozumu. O inteligencji lwiej części ludzi mam niskie mniemanie. Jest pełno wtórnych analfabetów w społeczeństwie. Sa też ludzie średnio interesującya się lub w ógle nie interesujący się sprawami gospodarczymi. I to są właśnie wyborcy PIS. Takie jest moje zdanie.

PS. PIS wprówadził 34 nowe podatki, doprowadził do wysokiej inflacji, zamykania oddziałów szpitalnych i szpitali oraz nie zrealizował większości obietnic wyborczych. Ale dla ćwierćinteligenta ważne, że pińcet w kieszeni a TVPis (kto normalny wierzy w to co mówi językiem propagandy TVPis?) mówią, że w Polsce jest super.

Jak będziecie ciągle głosować na kolesi czyli PO i PIS to będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Przed 2015 rokiem telewizja publiczna którą partię jawnie popierała i stała przeciwko której partii? Przed wyborami na prezydenta, telewizja publiczna którego kandydata popierała, a przeciwna była którego?

Ale przecież wy mieliście być lepsi, bardziej moralni, uczciwi co? I gucio. Może poprzednicy kradli, ale przynajmniej nie mówili innym jak mają żyć. Partia, która najwięcej krzyczy o komuchach ma w swoich szeregach Piotrowicza, patria która najwięcej sobie gębę wyciera dbaniem o szarego człowieka ma w nosie niepełnosprawnych, ale wydaje miliony na kościół, a i prokuratura dostaje instrukcje by w przypadku "nieprawidłowości" w relacjach ksiądz-dziecko temu pierwszemu nic się nie stało. Telewizja publiczna to dno, dlaczego ja mam płacić na waszą tubę propagandową? Tam się odbywa regularne szczucie, a pasków w tvp info to by się Goebels nie powstydził. Chrzanicie o wartościach, a taki jeden Piasecki jako przykładny katolik pokazał jak to się "miłuje rodzinę". Dziękuję za takie "wartości". To już wolę gejów, którzy się szanują i nikomu krzywdy nie robią. Wy karalibyście nawet za edukację seksualną. Może jeszcze antykoncepcji zakazać? Niech będzie jak w Rumunii Caecescu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Uważam, że każdy głosujący na PIS jest niespełna rozumu. O inteligencji lwiej części ludzi mam niskie mniemanie. Jest pełno wtórnych analfabetów w społeczeństwie. Sa też ludzie średnio interesującya się lub w ógle nie interesujący się sprawami gospodarczymi. I to są właśnie wyborcy PIS. Takie jest moje zdanie.

PS. PIS wprówadził 34 nowe podatki, doprowadził do wysokiej inflacji, zamykania oddziałów szpitalnych i szpitali oraz nie zrealizował większości obietnic wyborczych. Ale dla ćwierćinteligenta ważne, że pińcet w kieszeni a TVPis (kto normalny wierzy w to co mówi językiem propagandy TVPis?) mówią, że w Polsce jest super.

Jak będziecie ciągle głosować na kolesi czyli PO i PIS to będzie tylko gorzej.

Weług sondażu Ipsos 72% wyborców z wykształceniem podstawowym i 67% z wykształceniem zawodowym zagłosowało na PiS.

Wyborcy z wykształceniem wyższym zagłosowali w większości na Koalicję Europejską. Także inne partie opozycyjne takie jak Wiosna, Konfederacja i Kukiz'15 najwyższe wyniki uzyskały w tej grupie.

Im wyższe wykształcenie, tym mniejsza jest popularność partii rządzącej. W grupie legitymującej się wykształceniem średnim lub pomaturalnym na PiS głosowało już tylko około 43% Polaków, a spośród osób z wykształceniem wyższym zaledwie 27%

Nie dziwne, że PIS dąży do zniszczenia polskiej edukacji. Im niższy poziom wykształcenia Polaków tym lepiej dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Weług sondażu Ipsos 72% wyborców z wykształceniem podstawowym i 67% z wykształceniem zawodowym zagłosowało na PiS.

Wyborcy z wykształceniem wyższym zagłosowali w większości na Koalicję Europejską. Także inne partie opozycyjne takie jak Wiosna, Konfederacja i Kukiz'15 najwyższe wyniki uzyskały w tej grupie.

Im wyższe wykształcenie, tym mniejsza jest popularność partii rządzącej. W grupie legitymującej się wykształceniem średnim lub pomaturalnym na PiS głosowało już tylko około 43% Polaków, a spośród osób z wykształceniem wyższym zaledwie 27%

Nie dziwne, że PIS dąży do zniszczenia polskiej edukacji. Im niższy poziom wykształcenia Polaków tym lepiej dla nich.

A po co wyborcy PiS szkoła? Kościółek, gary, rada parafialna i prymitywna tłuczona do łba propaganda z jedynej odbieranej w telewizji stacji. Na zagraniczne wakacje się nie wybiorą, bo się boją świata, tak samo jak ich guru, który ma doktorat, ale nie wiem jak go zdobył skoro nie zna nawet angielskiego. Zagranicą to on był chyba tylko w Smoleńsku. Natomiast  jedyny kontakt wyborcy PiS z zagranicą to zakup bimbru od Tatiany z Ukrainy i szybciutki powrót do siebie na Podkarpacie. Takim ludziom można wmówić wszystko: Niemiec be, Ukrainiec be, a już ktoś o innym kolorze skóry niż biały to chyba antychryst.Chciałby Józek żyć jak Niemiec, ale go nie stać, więc go skręca i pitoli jaka ta Europa zła i niemoralna. Nie to co u nas, co niedziela biegusiem leżeć plackiem pod krzyżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uważam, że każdy głosujący na PIS jest niespełna rozumu. O inteligencji lwiej części ludzi mam niskie mniemanie. Jest pełno wtórnych analfabetów w społeczeństwie. Sa też ludzie średnio interesującya się lub w ógle nie interesujący się sprawami gospodarczymi. I to są właśnie wyborcy PIS. Takie jest moje zdanie.

Mamy demokrację i każdy niech głosuje na kogo chce. Ja głosuję na PiS i nikogo nie wyzywam, nie mówię że ten co głosuje na PO jest niespełna rozumu. Ja Pana nie obrażam, to pan niech nie obraża mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

Słabsza płeć, która dłużej zyje 😄

😄😄😄

celna uwaga milordzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość gosc napisał:

Weług sondażu Ipsos 72% wyborców z wykształceniem podstawowym i 67% z wykształceniem zawodowym zagłosowało na PiS.

Wyborcy z wykształceniem wyższym zagłosowali w większości na Koalicję Europejską. Także inne partie opozycyjne takie jak Wiosna, Konfederacja i Kukiz'15 najwyższe wyniki uzyskały w tej grupie.

Im wyższe wykształcenie, tym mniejsza jest popularność partii rządzącej. W grupie legitymującej się wykształceniem średnim lub pomaturalnym na PiS głosowało już tylko około 43% Polaków, a spośród osób z wykształceniem wyższym zaledwie 27%

Nie dziwne, że PIS dąży do zniszczenia polskiej edukacji. Im niższy poziom wykształcenia Polaków tym lepiej dla nich.

chyba lepsze wykształcenie kierunkowe na zawód niżeli socjologia, psychologia albo inne kulturuznawstwo? to tylko dobrze świadczy o elekotoracie twardo stąpającym po ziemi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Mamy demokrację i każdy niech głosuje na kogo chce. Ja głosuję na PiS i nikogo nie wyzywam, nie mówię że ten co głosuje na PO jest niespełna rozumu. Ja Pana nie obrażam, to pan niech nie obraża mnie.

Takie jest mojezdanie i nie zamierzam za nie przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
1 minutę temu, Gość gość napisał:

chyba lepsze wykształcenie kierunkowe na zawód niżeli socjologia, psychologia albo inne kulturuznawstwo? to tylko dobrze świadczy o elekotoracie twardo stąpającym po ziemi 🙂

Wiesz ja znałam kiedyś jednego stolarza święcie przekonanego, że Kanada to stan USA. Pewnie też teraz na PiS głosuje. Jednym słowem można być wtórnym analfabetą, ale ważne, że ma się "fach w ręku". Potem taki suweren łyka wszystko co mu Holecka w "Wiadomościach" zapoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

chyba lepsze wykształcenie kierunkowe na zawód niżeli socjologia, psychologia albo inne kulturuznawstwo? to tylko dobrze świadczy o elekotoracie twardo stąpającym po ziemi 🙂

Oczywiście. Wszystkie osoby z wykształceniem wyższym są po słabych kierunkach i uczelniach. Za to wszyscy z wykształceniem podstawowym i zawodowym są od nich lepsi i twardo stąpają po ziemii. Ogólnie im szybsze zakończenie edukacji tym wyższe IQ. Dowolna osoba po podstwówce ma tak wysokie IQ, że taką socjologię to skończyłaby w rok. A matury nie zrobiła bo po prostu jej się nie chciało i każdy wie, że edukacja obniża poziom inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Wiesz ja znałam kiedyś jednego stolarza święcie przekonanego, że Kanada to stan USA. Pewnie też teraz na PiS głosuje. Jednym słowem można być wtórnym analfabetą, ale ważne, że ma się "fach w ręku". Potem taki suweren łyka wszystko co mu Holecka w "Wiadomościach" zapoda.

no i o czym ma to świadczyć, ja znam ludzi święcie przekonanych, że gwałcona jest konstytucja w przypadku tych dwóch umysłowych aberracji uważanie Kanady za stan USA jest mniej toksyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Oczywiście. Wszystkie osoby z wykształceniem wyższym są po słabych kierunkach i uczelniach. Za to wszyscy z wykształceniem podstawowym i zawodowym są od nich lepsi i twardo stąpają po ziemii. Ogólnie im szybsze zakończenie edukacji tym wyższe IQ. Dowolna osoba po podstwówce ma tak wysokie IQ, że taką socjologię to skończyłaby w rok. A matury nie zrobiła bo po prostu jej się nie chciało i każdy wie, że edukacja obniża poziom inteligencji.

przynajmniej jest bardziej życiowo ogarnięta, ma świadomość, że marnowanie czasu na jakąś tam socjologie czy psychologie uwstecznia zawodowo a w tym czasie można mieć już fach w ręku, dorobić się salonu kosmetycznego a nie w okolicach 25 rokużycia dalej być na etapie kserowania dokumentów za 3 tysie netto w garsoneczce z lumpa i ujadania na cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość 1 napisał:

Wiesz ja znałam kiedyś jednego stolarza święcie przekonanego, że Kanada to stan USA. Pewnie też teraz na PiS głosuje. Jednym słowem można być wtórnym analfabetą, ale ważne, że ma się "fach w ręku". Potem taki suweren łyka wszystko co mu Holecka w "Wiadomościach" zapoda.

Jak wmówić wybocy PIS, widzowi TVPis, ze nie ma afery hejterskie w Ministrollstwie Sprawiedliwości?

Podajesz mętną informację, że ktoś twierdzi, że byc może jest jakaś afera, po czym szybciutko przechodzisz do Brejzy i Inowrocławskiego Ratusza. I oto w cudowny sposób afery w Ministrollstie nie ma. I to działa! Gdy chcesz porozmawiać z wyborcą PISu na temat tego co się dzieje w wymiarze sprawiedliwości w Polsce jego pierwszy tekst dotyczy Inowrocławia! Afery Ziobry nigdy nie było i nie ma!

Tak pięknie działającej manipulacji Goebels nie powstydził ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

przynajmniej jest bardziej życiowo ogarnięta, ma świadomość, że marnowanie czasu na jakąś tam socjologie czy psychologie uwstecznia zawodowo a w tym czasie można mieć już fach w ręku, dorobić się salonu kosmetycznego a nie w okolicach 25 żrokużycia dalej być na etapie kserowania dokumentów za 3 tysie netto w garsoneczce z lumpa i ujadania na cały świat

:-D :-D :-D

życiowo ogarnięty człowiek ie marnuje czasu na jakąś tam naukę i na rozwój osobisty. Wiadomo, że każdy filozof to głąb ostateczny i im mniej się myśli tym lepiej.

Najlepiej to iść do roboty zaraz po podstawówce i nie marnować więcej ani jednego dnia na naukę. W ogóle po co jakaś szkoła. Można przeciez się nauczyć czytać i liczyć, a potem od razu uczyć się fachu (fryzjerstwa, stolarstwa itd) i wystarczy. Nauka do matury. Brrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

😄😄😄

życiowo ogarnięty człowiek ie marnuje czasu na jakąś tam naukę i na rozwój osobisty. Wiadomo, że każdy filozof to głąb ostateczny i im mniej się myśli tym lepiej.

Najlepiej to iść do roboty zaraz po podstawówce i nie marnować więcej ani jednego dnia na naukę. W ogóle po co jakaś szkoła. Można przeciez się nauczyć czytać i liczyć, a potem od razu uczyć się fachu (fryzjerstwa, stolarstwa itd) i wystarczy. Nauka do matury. Brrrrr.

samasiebie oszukujesz, że studia hunanistyczne produkują unikatowe traktaty filozoficzne i szkołe myśli na wzór frankfurckiej albo idźmy opozycyjnym kierunkiem austriacką szkołe ekonomiczną, w której więcej ideologii niżeli ekonomii - jakoś w Polsce nie uświadczono żadnego wybitnego prądu

cudownie, że marnowanie czasu i energii narzeczy mało konstruktywne tytułujesz eufemistycznie samorozwojem, ale czaswyjść ze sfery marzeń w dorosłość

pod tym kątem kosmetyczka, która uratowała niejedną cerę lub monter w fabryce samochodów o dużej wartości dodanej dla gospodarki albo spawacz w stoczni jest bardziej potrzebny niżeli pierdzistołek doktorek na wydziale humanistycznym, który marzy sobie o niebieskich migdałach. analagicznie do smarkatki z wydziału psychologii, która aby mieć na chleb będzie wmawiać ludziom, że mają "problemy" jak akwizytor już nie wspominając o socjolożce przewalającej papiery 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×