Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ksndnnsn

Zacofane myslenie kobiet

Polecane posty

Gość Ksndnnsn

Moja mama zawsze mowi jak maz kolezanki pije albo jest alkoholikiem ze to kobiet wina,a ja mowie ze nasz stary chlal i tlukl matke to nie byla jej wina, to byla.wina tesciowej bo ona bila ojca jak byl maly, ja mowie tylko ojciec nie swoja matke tylko ciebie widac bylas zla, a ona ze nie...kolezankiw inne ale ona nie,najgorsze ze ona usprawiedliwia zachowanie ojca ze to nie jego ... wina,ppwiedzialam jej ze jestes chora psychicznie,tepak zwykly...jak mozna z taka baba gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graża

no i .Chętnie poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie odeszła od ojca, bo przysiegala? 😄 to nie wina myślenia kobiet, a tych którzy wbili kobietom do głowy,że taki ich los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsksks

Przysiegala dla Pani Grazynki z urzedu cywilnego,pani Grazynka akurat miala zly dzien bo maz ja zdradza ale ślubu musiala udzielić moim rodzicom bo taki jej zawod,jakze mama mogla sie rozejsc jak takiej Pani Grazynce przysiegala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsksks

Kazda kobieta miala swoj rozum,niestety czasy byly glupie i zacofane stad taki tok myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach Ada

Takie jest myślenie pokolebia starszych kobiet. Tego sie juz nie zmieni. Mlodsze pokolenie juz inaczej mysli i tego sie trzeba trzymac. Zreszta niech kazdy robi jak chce. Ja probowalam nieraz przekonac rozne kobiety z mojej rodziny do zmiany myslenia ale tylko tracilam sily i energię.Ostatecznie zajelam sie soba i nie pronuje nikogo usczesliwiac i oswiecac na sile. Zresztą malo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×