Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malawi

Mąż Krzysztof i domek na prerii

Polecane posty

Gość Malawi

Mąż już ocenił nowe darmoszki, teraz Wasza kolej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oni to maja sielankowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Reklamuje worek na ziemniaki (na insta).  Maz oczarowany widokiem czerwonych namiotow. Tak, 10 na 10. Teraz juz wiemy, oni lubia grubo😂.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ode mnie plus za odwagę. Pokazała więcej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ode mnie plus za odwagę. Pokazała więcej figury.

Ttak wiecej,  tylko nadal filmowane z sufitu. Kolo ratunkowe widoczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sweterki z falbanka u dołu przy takiej figurze?Jestem na nieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krzysztof to chyba na krześle stał kiedy ja nagrywał.  On jest taki nudny. Jego ton głosu mnie usypia. Taki facet bez życia. Wszystko co mówi to na jednej tonacji. Zero emocji w głosie. Dziwny facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Figura boi, przykre 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Reklamuje worek na ziemniaki (na insta).  Maz oczarowany widokiem czerwonych namiotow. Tak, 10 na 10. Teraz juz wiemy, oni lubia grubo😂.  

Worki z ceraty, przepraszam skory eko😱 na kartofle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sa tacy faceci, co lubia grube kobiety i je tucza przynoszac im przysmaki. Szczuple ich nie pociagaja.  Oni nie dopuszcza zeby partnerka schudla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Sweterki z falbanka u dołu przy takiej figurze?Jestem na nieeee

Wg mnie lepiej wyglądała w tych z falbankami, niż w takich ,,workowatych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Sweterki z falbanka u dołu przy takiej figurze?Jestem na nieeee

Wg mnie lepiej wyglądała w tych z falbankami, niż w takich ,,workowatych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jakas antyreklamy,  to az niesmaczne. 4 razy XL. To zadnego wygladu nie ma.  Ona musi miec specjalne meble zeby jej ciezar utrzymaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona chyba jakies pizamy kupila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też jestem gruba (ważę prawie 80kg) i  nie wyobrażam sobie siebie w takiej piżamce, przecież to wygląda sexy tylko na szczupłych osobach! Gruba kobieta w takich ciuszkach wygląda przekomicznie, jakby za wszelką cenę starała się być seksowna i uwodzicielska, kiedy tak naprawdę wszyscy wiedzą, że jest po prostu nieatrakcyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta mała wiecznie w tym bujaczku 😕

i też grubiutka strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Też jestem gruba (ważę prawie 80kg) i  nie wyobrażam sobie siebie w takiej piżamce, przecież to wygląda sexy tylko na szczupłych osobach! Gruba kobieta w takich ciuszkach wygląda przekomicznie, jakby za wszelką cenę starała się być seksowna i uwodzicielska, kiedy tak naprawdę wszyscy wiedzą, że jest po prostu nieatrakcyjna. 

Wystarczy, ze Krzychu pial ze szczescia i dal 10/10 punktow. To on z nia lubi.. Nam nie musi sie podobac. 😉Przerazajace, ze gruba, otluszczona moze spac w czyms takim. Wydac dekret i zabronic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

O rety, jakie ona ma biodra i dóbsko :( to jest praca na lata, aby to zgubić, bo to są laaaata tycia i ja nie wiem co ona jadła, że aż tak utyła?!? :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać było, że cała ta sytuacja była dla niej bardzo niekomfortowa, bardzo się starała zakryć tę oponę na brzuchu, każdą z tych bluzek cały czas poprawiała i obciągała, żeby materiał nie przylegał i nie podkreślał tego, co jest jej największym kompleksem.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Boogie podziwiana troche z boku, troche z tylu. Wielka glowa,  na plecach  jakby miala przyczepiony materac, jednak to co dzwiga na biodrach, jest przerazajace. Biedne te jej kosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gciroyvpdd

Niechby ona zaczęła znowu ćwiczyć na tczo,  dziecko ma grzeczne, wysiedzi w bujaku,  niech włączy jej jakieś piosenki i pochodzi 😞 szkoda mi jej, bo ma świetna rodzinę, piękny domek, widać że lubi być mama i żona i szkoda że tak się zaniedbala  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kurde. Nie oglądałam jej bardzo, bardzo długo bo reklamy mnie nie interesują i wyświetliło mi się w proponowanych. Jestem w szoku 😱 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość Gciroyvpdd napisał:

Niechby ona zaczęła znowu ćwiczyć na tczo,  dziecko ma grzeczne, wysiedzi w bujaku,  niech włączy jej jakieś piosenki i pochodzi 😞 szkoda mi jej, bo ma świetna rodzinę, piękny domek, widać że lubi być mama i żona i szkoda że tak się zaniedbala  😕

Mnie w ogóle nie jest jej szkoda? Niby czemu? Zdrowa, młoda kobieta utuczyla się do monstrualnych rozmiarów z własnej nieprzymuszonej woli. Jej wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona co film to jest większa i większa. Nie sądzę by poradziła sobie sam z problemem. Powinna iść do lekarza i zrobić to co zrobił Siekielski czyli poddać się operacji ratującej życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ona co film to jest większa i większa. Nie sądzę by poradziła sobie sam z problemem. Powinna iść do lekarza i zrobić to co zrobił Siekielski czyli poddać się operacji ratującej życie. 

Sekielski jest przede wszystkim o jakieś 100 punktów IQ przed nią. To mądry człowiek, który za mojej pamięci już dwa razy dramatycznie schudł, a potem przytył z nawiązką. To najlepszy dowód, ze próbował, że potrafi, nie jest leniem, tylko ma problem. Ona nigdy się nie starała tak naprawdę, nie spełnia podstawowych kryteriów. Operacja jest ostatecznością, nie robi się jej na życzenie, bo jakiś upasiony obibok ma taki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krzysiek to ma chyba że 3 m wzrostu 😄 jest plus size jej sprawa ale po co taki podniebny cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Krzysiek to ma chyba że 3 m wzrostu 😄 jest plus size jej sprawa ale po co taki podniebny cyrk?

Jak to po co? Nie kazdy musi widziec jej kolo ratunkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Sekielski jest przede wszystkim o jakieś 100 punktów IQ przed nią. To mądry człowiek, który za mojej pamięci już dwa razy dramatycznie schudł, a potem przytył z nawiązką. To najlepszy dowód, ze próbował, że potrafi, nie jest leniem, tylko ma problem. Ona nigdy się nie starała tak naprawdę, nie spełnia podstawowych kryteriów. Operacja jest ostatecznością, nie robi się jej na życzenie, bo jakiś upasiony obibok ma taki kaprys

Znana kolumbryna nie jest obibokiem😌.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Sekielski jest przede wszystkim o jakieś 100 punktów IQ przed nią. To mądry człowiek, który za mojej pamięci już dwa razy dramatycznie schudł, a potem przytył z nawiązką. To najlepszy dowód, ze próbował, że potrafi, nie jest leniem, tylko ma problem. Ona nigdy się nie starała tak naprawdę, nie spełnia podstawowych kryteriów. Operacja jest ostatecznością, nie robi się jej na życzenie, bo jakiś upasiony obibok ma taki kaprys.

Takich operacji nie robi sie w kategorii „nie obibok, wiec idzie po noz”. Doczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jax

I jak ona ma schudnąć? mąż ciepłym, spokojnym głosem ocenia jej wygląd, przy tych '' seksi  fleksi" koszulach nocnych był wręcz podekscytowany, więc co się dziwić. On ją akceptuje taką jaka jest i taka Bogumiłka mu się podoba. A to jeszcze nie koniec bo ona będzie jeszcze grubsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×