Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia

Rodzina, rodzina...

Polecane posty

Gość Sylwia

Witam, mam problem i dylemat. Jak chciałam ość na studia to moi rodzice powiedzieli „jak chcesz to sobie studiuj. My Ci grosza nie damy”. Matka nie dzwoniła nawet spytać czy żyje. Ona dzwoni jak coś chce. Nie jest zła. Mam z nią normalne relacje. Ja czarem dzwonię co tam u nich. Pracowałam całe studia. Było mi ciężko i czasem płakałam. Teraz mój brat przyszedł na studia. Rodzice mu pomagają i chyba oczekują, ze ja się nim zajmę. On tez chce przyjeżdżać co weekend. Ka nie mam na to ochoty. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afbafbwfb

Gdzie chce przyjeżdżać co weekend?

To studia zaoczne?

Do ciebie chcę?

U ciebie się chce zatrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sssaaa

Jeśli chce byś go przygarnęła na studia, na Zjazdy, to powiedz że nie.

I tyle.

Możesz powiedzieć że ci starzy nie dawali kasy i ty nie będziesz ich wyręczać i ułatwiać im wpuszczenia go w świat 

 

Chłopak ma zawsze lepiej.

 

Możesz oddać że chłopak nie musi mieć studiów, bo wystarczy mu to co ma w spodniach - koniecznie powiedz to matce😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy

Chłopak jak ma 16cm to studia nie potrzebne bo wyrwie bogatą panne i gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia

Mieszka w akademiku, a chce się wpraszać co weekend. Ja mam swoje życie i plany. Z drugiej strony jestem siostrą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal

Jak mieszka w akademiku to z jakiej racji mialby sie do kogokolwiek wpraszac na weekend?

Rodzice nie dostarczajac uzasadnienia wyrazili niema prosbe zebys sie nie zgadzala ;)  moze chca zebys ty wyszla na ta zla.
Mozesz mu to przekazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×