Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssssw

wizzair i bagaż podręczny bezpłatny może ktos wie

Polecane posty

Gość sssssw

Może latacie tymi liniami  . Wiem ze nastapiły zmiany co do podrecznego bezpłatnego tzn wymiary 40 x 30 x 20 

czy przejdzie mi walizka 54 wysoka? jak to wyglada w praktyce ? 

koniecznie musze takie wymiary bagazu jak wyzej ? czy torebka damska to tez bagaz podreczny ? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie przejdzie, kup sobie priorytet, to wtedy masz 2 bagaże podreczne- walizkę kabinowa plus np torebke czy plecak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobacz na stronie linii. Ja latalam Wizzair kilka lat temu i miałam ta większa walizkę, nie doplaxalam ale wzięto ja do luku bagazowego i miałam ze sobą torebkę. Teraz tanie linie lotnicze zarabiają na czym mogą i mogą okazać ci dopłacić 100 zł do bagażu rejestrowanego jeśli walizka będzie za duza.

"Cena obejmuje jedną sztukę bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40x30x20cm). Podręczna walizka na kółkach i każda sztuka bagażu rejestrowanego podlegają dodatkowym opłatom. ".. na ich stronie głównej wszystko jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssw

ok dzięki to nie bede rzyzykowac  i wezme 40 x 30 x 20 . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość sssssw napisał:

ok dzięki to nie bede rzyzykowac  i wezme 40 x 30 x 20 . 

Zgadzam się z osoba wyżej ze warto kupić priorytet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssw

rozumiem , troche szkoda i 100 zł heh  . Ktos mówił mi ze nie zwracaja uwagi czy podreczny ma 60 czy 40 cm . dlatego pytam . na stronie czytałam własnie . trzeba bedzie stówke wyrzucic . 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość sssssw napisał:

rozumiem , troche szkoda i 100 zł heh  . Ktos mówił mi ze nie zwracaja uwagi czy podreczny ma 60 czy 40 cm . dlatego pytam . na stronie czytałam własnie . trzeba bedzie stówke wyrzucic . 🙂

Może czasem nie zwracają, zależy od obsługi pewnie. Niedawno leciałam tymi liniami i obsługa był a bardzo nadgorliwa i prawie z każdym bagażem robili problem. Sto złotych to nie tak wiele za komfort lotu, a opłaty lotniskowe często są wyższe niż gdy kupujesz wszystko online. Weź priorytet, wejdziesz w pierwszej kolejności do odprawy, na  pokład , będziesz mogła wziąć większy bagaz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No sorry, ale ciężko nie zauważyć różnicy pomiędzy walizką podręczną, a torbą o podanych wyżej wymiarach. Tego akurat pilnują skrupulatnie odkąd weszły opłaty za dodatkowy bagaż kabinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Zwracają uwagę, wykup odpowiedni bagaz albo potem placz,ze musisz doplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość xxx napisał:

Zwracają uwagę, wykup odpowiedni bagaz albo potem placz,ze musisz doplacic.

ja ostatnio bylam swiadkiem szaroaniny jakiejs pary ,bo wlasnie walizka byla ciut wieksza i kazano im doplacić "..., na uj se tyle szmat nakupilas!"  smieszne i zalosne jednoczesnie. Choć wydaje mi sie,ze obsluga tez mogla odpuscić,bo ta para miala walizke nie w twardej obudowie,a taką materiałową i minimalnie wyzsza była. Mam taka sama i łatwo zrobic ten wzgorek w niej,zeby byla pełniejsza. Ale tak czy inaczej toczyli na lotnisku wojne o 20 funtow doplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×