Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Danka

Czy zaprosić szwagierke na urodziny

Polecane posty

Gość Gosc

Co wy za bzdury opowiadacie. To ze lubie brata meza to nie znaczy ze lubie siostre meza. Brata zapraszam, siostry nie i tyle. Nienawidze ludzi ktorzy daja soba pomiatac albo boja sie co inni powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

autorko a czy szwagierka zaprasza ciebie na swoje urodziny?Bo jeśli wiesz ,ze takowe organizuje a ciebi-was nie zaprasza wtedy nie miej wyrzutów i spokojnie jej nie zapraszaj.Co do rodzeństwa meza czy rodziców to na pewno wiedza jakie sa wasze relacje ,ale zawsze możesz powiedzieć ze od jakiegoś czasu przestali dzwonic to ciebie na urodziny a ty nie chcesz się im narzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Dziwnie zaprosić wszystkich prócz niej ale jeśli ona tak robi to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq
Dnia 7.10.2019 o 08:57, Gość Danka napisał:

Dodam że szwagierka od 3 lat przestała dzwonić z życzeniami na moje urodziny

a Ty do niej dzwonisz? zakładam że skoro masz urodziny w listopadzie to ona ma raczej przed tobą i widocznie nie doczekała sie tel od ciebie, dlatego nie zadzwoniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oops
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

A może po prostu nie przykłada uwagi do takich głupot jak urodziny. Ja też nigdy nikomu nie składam, czasem sobie przypomnę to zadzwonię. I nie oczekuję życzeń w moje urodziny. Jesteśmy tu wszyscy chyba dorośli? 

Uważam dokładnie tak samo, również nie przykładam wagi do czyiś urodzin/imienin i nie oczekuje tego od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Mam mentlik w głowie, jeszcze to przemyśle. Ja do szwagierki też nie dzwonie, ale to od momentu gdy ona przestała dzwonić do mnie. Od jakiegoś czasu już się nie spinam i nie pcham na siłę komuś do tyłka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×