Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pik

Czy znacie dorosłych co byli otyli jako dziecko a teraz nie?

Polecane posty

Gość Pik

Jak w temacie. Ale nie chodzi mi o wiek do 6 lat. 

Tylko taki wiek powyżej 8. I czy poradzili sobie sami czy nadal muszą się hamować z jedzeniem czy nie udało im się?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój mąż. Teraz jest normalnej wagi, nie szczupły, ale też nie otyly. Je normalnie, nie jest tak,ze nie widzi umiaru w jedzeniu. Schudl jak wyprowadził się z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pik

W mojej klasie w podstawówce było 2 otyłych chłopców teraz dorośli 30lat i nadal z nadwagą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jako dziecko byłam chodząca kulka.. i jako nastolatka też potem schudłam później ciąża i znów kulka..... Wzięłam się za siebie 160 60 dalej bym się odchudzała ale zaszłam w ciążę i uważam na to co jem;)

Mój brat do 10roku życia też był kulka dziś ma 19 lat 190 85kg i bez diety poprostu się wyciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jako dziecko byłam chodząca kulka.. i jako nastolatka też potem schudłam później ciąża i znów kulka..... Wzięłam się za siebie 160 60 dalej bym się odchudzała ale zaszłam w ciążę i uważam na to co jem;)

Mój brat do 10roku życia też był kulka dziś ma 19 lat 190 85kg i bez diety poprostu się wyciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jako dziecko byłam chodząca kulka.. i jako nastolatka też potem schudłam później ciąża i znów kulka..... Wzięłam się za siebie 160 60 dalej bym się odchudzała ale zaszłam w ciążę i uważam na to co jem;)

Mój brat do 10roku życia też był kulka dziś ma 19 lat 190 85kg i bez diety poprostu się wyciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też mam takiego męża 🙂 schudl miedzy 18 a 20 rokiem życia, teraz jest bardzo szczupły, zdecydowanie za szczupły, mimo że niczego sobie nie żałuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też mam takiego męża 🙂 schudl miedzy 18 a 20 rokiem życia, teraz jest bardzo szczupły, zdecydowanie za szczupły, mimo że niczego sobie nie żałuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam i to sporo takich osób.Znam też takie niejadki z dzieciństwa z niedowagą a teraz są wręcz otyłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja byłam tłustym niemowlakiem. Jak się urodziłam ważyłam 4,5kg. Na pół roku wg książeczki zdrowia, ważyłam 12kg. Widziałam zdjęcia. Byłam okrutnie grubym, brzydkim niemowlakiem. Oczywiście mama karmiła mnie mlekiem modyfikowanym, bo taka była wtedy moda (koniec lat '80). Podobno już w pierwszych dniach życia potrafiłam wydoić po 200ml na jeden raz. Byłam tłusta do mniej więcej 2 roku życia, potem z tego wyrosłam i byłam chudzielcem przez całą szkołę. Aktualnie mam 175cm wzrostu i ważę 63kg. I tak przytyłam po ciąży, bo wcześniej ważyłam przy tym wzrośnie 55kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja byłam tłustym niemowlakiem. Jak się urodziłam ważyłam 4,5kg. Na pół roku wg książeczki zdrowia, ważyłam 12kg. Widziałam zdjęcia. Byłam okrutnie grubym, brzydkim niemowlakiem. Oczywiście mama karmiła mnie mlekiem modyfikowanym, bo taka była wtedy moda (koniec lat '80). Podobno już w pierwszych dniach życia potrafiłam wydoić po 200ml na jeden raz. Byłam tłusta do mniej więcej 2 roku życia, potem z tego wyrosłam i byłam chudzielcem przez całą szkołę. Aktualnie mam 175cm wzrostu i ważę 63kg. I tak przytyłam po ciąży, bo wcześniej ważyłam przy tym wzrośnie 55kg. 

Przecież autor prosił o przykłady dzieci otyłych powyżej 8roku życia. Takich przykładów jak Twoje jest mnóstwo. Malutkie dzieci często są grube a później chude. Ale wyjść z otyłości w wieku 8-14 czy więcej lat to nie to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój byly facet miał bardzo duża nadwagę od małego dziecka do 15 roku życia. Wtedy wziął się za dietę i ćwiczenia. Ale miał skłonności do tycia. Jak nie pilnowal się to od razu szybko tył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Otyli to nie, ale z nadwagą owszem. Kilka moich koleżanek się zanorektyzowało 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana123

Mój przyjaciel. W wieku 13 lat jak go poznałam miał straszna nadwagę i wogole nie dbał o siebie. Teraz ma 18 lat(więc wzasadzie jest już pełnoletni) i schudl sporo, nadal ma lekki brzuch ale już wygląda jak zdrowy normalny facet. Po prostu w wieku 16 lat(?) stwierdził że chce coś zmienić, zaczął dietę i faktycznie dużo osiągnął bo on kiedyś a teraz to całkiem dwie inne osoby jeśli chodzi o wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam ale Wiesz że sporo mam takich znajomych? W szkole grubasek ale powyrastali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mojej kolezanki córa jako dziecko grubaska,teraz jest po 20tce i wazy 160 kg. Nic z tym nie robi bo twierdzi ze jej to nie prxeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znam, przede wszystkim siebie:classic_biggrin: W wieku 7 lat byłam pulpetem i nawet pediatra powiedział mojej mamie, że muszę przejść na dietę. W wieku 13 lat byłam już szczupła, ale chudnąć zaczęłam w wieku 11 lat. Straszne było być grubym i jak się okazało u nas to było rodzinne, mama i babcia też do 10-12 roku były grube, a potem schudły. Do dziś ważę 50 kg, w ciąży przytyłam zaledwie 9 kg i szybko mi zleciało, a mam 165cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam kilka takich osób i mam na myśli tylko osoby, które były otyłe do wczesnej dorosłości czy nastu lat, a nie dzieci, które schudły w wyniku skoku rozwojowego. Raczej wszystko dzięki zmianie diety na stałe, np moja koleżanka praktycznie nie je pieczywa od 20-tu lat. Znam też niestety osoby, które schudły, ale utyły z powrotem plus nadwyżka.. No i wiele kobiet z anoreksją/bulimią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Jak tak patrzę na zdjecia znajomych z podstawówki na facebooku, to wszystkie osoby, które miały nadwagę, nadal ją mają.  Jest jedna dziewczyna,  która tyje i chudnie na zmianę przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×