Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Atana12

Test ciążowy pomocy

Polecane posty

Witam mam pytanie dotyczące testu ciążowego. Dzisiaj o godzinie 20 zrobiłam test ciążowy pisało na ulotce ze trzeba trzymać pod strumieniem około 5 sekund jednak ja trzymałam około 2-3 sekundy jednak zrobiłam tak jak kazali dalej zakryłam i położyłam na płaskiej powierzchni i odczekałam 5 minut po tym czasie była widoczna tylko literka C i to nie na bardzo czerwony kolor. Od 3-4 dni jestem chora biorę leki jednak nie było nic o tym ze wtedy nie można robić testu... dobrze zrobiłam test czy zepsułam i zrobić drugi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Aneta. Powinnaś mi się wydaje trzymać tyle ile trzeba. Ale wynik mógł Ci wyjść zły ponieważ jesteś chora. Poczekaj aż wyzdrowiejesz wtedy bym ci proponowała zrobić test ciążowy. Bo jak jesteś chora to może Ci wyjść zupełnie inaczej lub błędnie. Poczekaj aż będziesz zdrowa wybierz się do apteki i kup nowy test oraz zrób go z pierwszego porannego moczu bo on jest najbardziej wiarygodny. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhahaahhaha
1 godzinę temu, Dziewczyna zamosc napisał:

Hej Aneta. Powinnaś mi się wydaje trzymać tyle ile trzeba. Ale wynik mógł Ci wyjść zły ponieważ jesteś chora. Poczekaj aż wyzdrowiejesz wtedy bym ci proponowała zrobić test ciążowy. Bo jak jesteś chora to może Ci wyjść zupełnie inaczej lub błędnie. Poczekaj aż będziesz zdrowa wybierz się do apteki i kup nowy test oraz zrób go z pierwszego porannego moczu bo on jest najbardziej wiarygodny. 

Pozdrawiam 

Ze niby przeziębienie fałszuje test ciążowy? Skąd ty się urwałaś ? Musiałaby brać leki hormonalne żeby zafałszować wynik testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Zależy czy jesteś przed czy po okresie, mi test pokazał 4 dni przed okresem i to po południu druga kreskę, zrobiłam test, odlozylam i... zapomniałam o nim bo wzięłam się za odkurzanie, później patrzę a tam wyraźną druga kreska. Rano powtórzyłam i ku mojemu zdziwieniu kreska wyszła słabsza prawie niewidoczna, jednak beta potwierdzila ciąże, 3 dni przed terminem miałam 32 bety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Jeśli masz objawy, które Cię niepokoją to idź do lekarza i tyle, on z pewnością w 100% oznaczy czy to ciażą czy tez nie, a jeśli to nie tym razem a zamierzasz się starać to ja osobiście polecam ci spróbować starania z żelem prefert vaginal, u mnie pomógł i jestem w 3 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×