Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sarunia

Jaki macie obwód brzucha w 30 tc.

Polecane posty

Gość Sarunia

Ja mam aż 93cm i wydaje mi się że to strasznie dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja w dniu porodu miałam 103 cm i też mi się wydawało że dużo bo przytyłam aż 20kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każda ciąża jest inna. Poszczególnych obwodów nie pamiętam,  ale w pierwszej I trzeciej chodziłam w normalnych ciuchach,  oprócz spodni. Kurtki zimowe do połowy 7mca dopinalam, a wiosenne do końca, S lub M.  Skończyłam na 98 i 96 w pasie.  Drugą 106. A przed miałam 70. Pamiętam, jak żona brata mnie straszyla,  że w nic nie będę się mieścić i tylko męża ciuchy mi zostaną.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarunia
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Każda ciąża jest inna. Poszczególnych obwodów nie pamiętam,  ale w pierwszej I trzeciej chodziłam w normalnych ciuchach,  oprócz spodni. Kurtki zimowe do połowy 7mca dopinalam, a wiosenne do końca, S lub M.  Skończyłam na 98 i 96 w pasie.  Drugą 106. A przed miałam 70. Pamiętam, jak żona brata mnie straszyla,  że w nic nie będę się mieścić i tylko męża ciuchy mi zostaną.  

Dużo nie przytyłam w ciąży i przed ciąża miałam płaski brzuch, lekarz nic nie komentuje, że coś nie tak. Ale wydaje mi sie, że brzuch jest ogromny a przecież jeszcze urośnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×