Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Do ktorego roku zakladaliscie dzieciom na nox pieluchomajtki albo kladliscie cerate pod przescieradlo?

Polecane posty

Gość Gosc

I jakiej plci byly to dzieci? Czy dziewczynki szybciej wyrastaja z moczenia sie w nocy niz chlopcy? Do ktorego roku zycia zdarzaly sie u was wpadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do 216 miesiąca, później już mój bombelek sam sobie zakładał pieluchomajtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja siostra ma chłopca i dziewczynkę 4 letnie i zakłada nieprzemakalny podkład pod prześcieradła. Nie moczą się od dawna ale na wszelki wypadek. Latwiej uprać prześcieradło niż wyrzucać materac. Pieluchomajtek nie używała w ogóle a pieluchy na noc tak z rok temu jeszcze były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja starsza miała 2,5 roku jak nie zakładałam. teraz młodsza ma 2,5 i też przestałam, bo od miesiąca pampers po nocy suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pieluchomajtek nigdy nie kupowałam. A ceratka pod prześcieradło była jeszcze jakoś przez miesiąc czy dwa po zdjęciu pieluchy. Wpadki w nocy zdarzyły się może 2-3. W obu przypadkach pieluchę na noc zdjęłam dwa tygodnie po zdjęciu jej w ciągu dnia. Nie mieliśmy problemu z nocnym moczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn przestał moczyć się w nocy jak miał 1,5 roku.Od tego czasu nigdy nie zesikał się do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Córka dwa lata i dwa miesiące.  Była jedna wpadka. W rodzinie mam trzylatke która co noc sika do łóżka i codziennie piorą posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Dodam jeszcze, że znam pięciolatkę, której trzeba zakładać pieluche na noc, ale w tym przypadku myślę,  że to ma podłoże nerwowe, stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ceraty nigdy nie używałam. Są oddychające podkłady. Dziecko odpieluchowane jakoś przed 3 urodzinami. Podkład jest cały czas bo tak raz na pół roku - rok wpadka się zdarza, zazwyczaj podczas choroby przy gorączce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×