Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Aktywni chlopcy w wieku wczesno szkolnym; gdzie kupujecie dla nich ciuchy i buty? Pepco, Kik, Lidl?

Polecane posty

Gość Też gość
32 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A na Bakalarskiej to nie ma gieldy kwiatowej?

Jest również kwiatowa. A ciuchy to w duzej mierze dawni handlarze ze stadionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prosze piszcie wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl

Ja chwalę ubrania z Lidla.  Kupuję tam od skarpetek  po spodnie adresowe i bluzki. Nawet kurtki zdarzyło mi się kupić. Bawełna jest mocna i nie mechaci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najwięcej zakupów robię w C&A. Moim zdaniem przyzwoita jakość i rozsądne ceny, poza tym ubrania stamtąd zwyczajnie mi się podobają no i mają darmowe zwroty (paczkomat). Na drugim miejscu jest 5.10.15., ale głównie dlatego, że często mają kosmiczne przeceny i naprawdę można coś kupić za grosze. Należy jednak uważać na rozmiarówkę, bo jest trochę nierówna. Zdarza mi się też kupić coś w Reserved i Lidlu. Wszystko drogą internetową. Stacjonarnie od czasu do czasu zaglądam do Pepco, ale im starsze dziecko, tym brzydsze te ciuchy. Czasem kupuję też używane rzeczy na OLX - głównie są to kurtki i bluzy. Można kupić kurtkę w świetnym stanie za 10 zł, a dziecko przechodzi w niej "koło domu" 2 sezony. Mieszkamy pod miastem, w przypadku moich dzieci drugi zestaw kurtek i butów jest obowiązkowy, bo inaczej ciuchy do szkoły byłyby w tragicznym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My głównie sieciówki

Smyk, hm, next. Spodnie nie w smyku bo są szerokie a mam chudziaka. Dresy kupuje gt, atut, next, kiedyś brałam z 5 10 15, ale krój zmienili na niekorzyść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×