Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Brak lektury w szkolnej bibliotece oraz w innych bibliotekach w miescie

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość autorrkkaaa napisał:

wogole nie czytacie co do was pisze.

nie ma dostepnej ksiazki w ksiegarniach internetowych.Wszedzie podalam maila zeby powiadomili o dostpenopsci.

Co ty p i e r d o l i s z? W pierwszym lepszym Empiku za 7zl jest. Ty się chyba w jakimś dole po ziemniakach uchowalś, że nie potrafisz ogarnąć takiej prostej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość autorrkkaaa napisał:

gdzie podalas?

Ravelo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość autorrkkaaa napisał:

gdzie podalas?

Ja p i e r d o l e, ale jaja 🤣 szok, że ty ogarnęłaś jak to dziecko sobie w ogóle zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość autorrkkaaa napisał:

wogole nie czytacie co do was pisze.

nie ma dostepnej ksiazki w ksiegarniach internetowych.Wszedzie podalam maila zeby powiadomili o dostpenopsci.

"W ogóle" pisze się rozdzielnie.

A tak w ogóle, to jesteś trolem, prawda? Bonito - 27 dostępnych egzemplarzy, ABC - 18 sztuk, Sowa - 8 sztuk,  PWN - "stan magazynowy: duża ilość", kilka innych księgarni - wysyłka w 24-48 godzin, itp itd. Książka dostępna OD RĘKI w co najmniej 20 sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

co z tego ze od renki jak niema tej ksiegarni u mnie w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololoTrolllololo lolo lololo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

uadlo sie i znalzlam w necie plik pdp.

wlasnie przerzucam na pendrive  i  jutro rani poodjade do punktu ksero i wydrukuje???????? moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

alejestemz siebie dimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorrkkaaa

a co myslisz ze rodzice maja ksiazki z dziecinstwa. ja wychowalam sie w domu dziecka,

placzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość autorrkkaaa napisał:

a co myslisz ze rodzice maja ksiazki z dziecinstwa. ja wychowalam sie w domu dziecka,

placzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Idź spać trolico 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trochę dziwne, że wszyscy na raz omawiają. Ja pracuję w szkole i zawsze umawiamy się kto kiedy omawia żeby jednak dostęp w miarę był. Mimo to bywa, że są 2 egzemplarze w bibliotece i trzeba sobie poradzić. Można się wymienić z koleżanka, szczególnie przy takiej cienkiej książce, można wypożyczyć w innym miejscu, ściągnąć pdf, kupić, zrobić xero... moje dzieci często mają problem z dostępem do lektury i szukamy jak nie w bibliotekach miejskich to w księgarni. Problem tworzą rodzice. Kiedyś zapowiedziałam lekturę i kilkoro dzieci nie przeczytało, bo w szkolnej bibliotece nie było. Ciekawe jak zachowaliby Ci sami ludzie gdyby w osiedlowym sklepie nie było pieczywa albo czegokolwiek co chcą kupić czy powinni mieć. Dodam, że miasto 400 tyś, bibliotek mnóstwo, szkół ponad 100. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra, na kafle umiała wejść i napisać ale google już nie umie obsługiwać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdarzały mi się takie problemy w szkole podstawowej czy gimnazjum, w LO już radziliśmy sobie lepiej, jedna osoba wypożyczała, czytała możliwie szybko i się wymienialiśmy bez robienia zwrotów w bibliotece, ale to kwestia zaufania. Zdarzyło mi się też kupić lekturę w księgarni, antykwariacie albo ściągnąć plik PDF z sieci. Jest tyle możłiwości, że naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież to trolica, lektura mega popularna, dostępna wszędzie czy to księgarnie czy all gdzie za 7 zł jest już z przesyłką. Nie ma na, szczęście w realu aż tak głupich marek na, szczęście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×