Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Godia

Mamusie jaki rodzaj smoczka dla niemowlęcia polecacie?

Polecane posty

Gość Godia

Avent, Lovi, Nuk, dr Brown, Chicco, Mam, Canpol? Tyle ich jest nie wiem które są najlepsze. Zastanawiam się które Z nich Wy wybieracie najczęściej i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Żaden, lepiej przytulić dziecko jak płacze, a nie zapchać buzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydjsnsoasb

Moje dziecko od urodzenia ma NUK, aventu nawet ssac nie chcialo.  Ostatnio w Pytaniu na Śniadanie byla mowa i smoczkach i tam jakas ekspertka wypowiadala sie, ze  najlepszy smoczek to taki, ktory ma splaszczona ta czesc do ssania a czesc plastikowa nie moze byc zbyt wycieta.  Z tego co ogladalam w sklepie,  to smoczki Avent, lovi sa właśnie zbyt okrągłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kon by sie usmial normalhs
4 minuty temu, Gość Ewa napisał:

Żaden, lepiej przytulić dziecko jak płacze, a nie zapchać buzię

Odezwala sie kolejna 'mundra' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLLL

Hej

Ja kupowałam małej silikonowe z NUKa , Canpol i Avent jej nie pasowały.  A moja mała miała bardzo mocną potrzebę ssania, to ją uspokajało podczas płaczu czy zasypiania, a chyba lepiej i łatwiej oduczyć dziecko ssania smoczka niż np kciuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godia

Mojej siostry synowie każdy wychowany na innym skoczku. Siostra mówiła ,ze pierwszy miał smoczek Aventa ale wypadał mu z buzi drugi dr Brown a trzeci Nuka. Znów Kuzynka używała Aventa . Bratowa Lovi i chwaliła. Wiem,ze każde dziecko jest inne ale muszę coś wybrać na początek ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×