Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kdndnd

Zazdrosc o tesciowa

Polecane posty

Gość Kdndnd

Czy zdarza wam sie np ze druga synowa walczy o wzgledy waszej tesciowej i jest zazdrosna o was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie, bo tesciowa nie zyje. A i jeszcze nie ma drugiej synowej, bo mój maz jest jedynakiem. Mam nudne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. Druga synowa ma wszystkich w zadzie. Teściową także. Lubi tylko jej pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllana

Moja mama ma ponad 60 lat ,dopoki zyla jej tesciowa rywalizowala o wzgledy jej z druga synowa,tamta czyli moja ciocia miala w dupie tesciowa i walila prosto z mostu wszystko,moja matka dupe lizala tesciowej,jak tesciowa poqiedziala cos dibrego na druga synowa to moja matka chodzila po scianach,nie szlo z nia gadac,masakra...koszmar to byl a najgorsze ze tesciowa nienawidzila ani jednej ani drugiej synowej bo byla wyrachowana ...,moja matka cale zycie podporzadkowala tesciowej i miala humor w zaleznosci czy teaciowa byla dla nie mila czy nie,ja ja koedys prosilam ja zeby wyjechac z tej wsi do innego miasta ale nie....moja matka niezaradna niewiedziala jak to zrobic...masakra ja juz jestem inna niechce za czestych wizyt ani matki ani tesciowej,nawet sobie tego niewybrazam,wlasciwie moglabym wogole nie miec zadnych relacji albo tylko na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×