Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cookiegirl

Stomatolog, leczenie kanałowe, masakraa

Polecane posty

Gość cookiegirl

Ludzie, gdzie wy chodzicie do tych dentystów, że Was stać? Co i rusz gdzieś czytam albo słyszę, że ktoś chodzi na kanałowe za 200 zł. Ja się pytam GDZIE?! Ja zawsze jak szukam, to widzę ceny typu 700 czy nawet 1500 zł. Dodam, że nie jestem jakimś trudnym przypadkiem, gdzie nie wiadomo co trzeba robić i wstawiać łuki albo licówki. Mam do zrobienia 3 zęby i tak robię po trochu, bo dentysta każdy mi mówi, że kanałowe minimum 500 zł... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amstaff

Trzeba było od małego dbać  o zęby  ... Mam zęby  10/10 , białe I bardziej proste niż  struna 

Dlaczego takie mam ? Bo od małego myję  , nie jem słodyczy 

Wybielalem zęby  już 4 razy I myję  je pasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookiegirl
13 minut temu, Gość Amstaff napisał:

Trzeba było od małego dbać  o zęby  ... Mam zęby  10/10 , białe I bardziej proste niż  struna 

Dlaczego takie mam ? Bo od małego myję  , nie jem słodyczy 

Wybielalem zęby  już 4 razy I myję  je pasami

No super, a ja mam słabe zęby od dziecka. Jako dziecko nie za bardzo chodziłam do dentysty, ale w dorosłym życiu chodzę. Ząb raz mi się złamał na jabłku. Musiałam zapłacić 1500 zł za rekonstrukcję... Zarabiam 2 tysiące. I skąd ja mam na to brać? Żeby nie było nie mam pretensji do nikogo, ale po prostu słucham zewsząd, że ludzie wydają 100 czy 150 zł za plomby i kanałowe... to pytam GDZIE? Też chcę. 

 

Nie każdego stac na dentystę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

sa tańsze i drozsze miejsca, ja znam jedno fajne, ale pewnie nie jestes z rejonu Poznania? duzo drozej sobie licza jak kanałowe jest pod mikroskopem. Taniej bedzie w małych miastach, pod miastem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei robiłam bardzo dobrze i dokłanie zęby w stomatologii dr Cichonia! jest tam i miło i dokładnie! no i nie stresują mnie takie wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz dobrego gabinetu to mogę polecić Ci stomatologów z Eurodental w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×