Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscie

Idźcie na wybory ze własnym dlugopisem

Polecane posty

Gość Goscie

Proszę sprawdzać długopisy. Wiele jest teraz zmywalnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Komisja nie ma co robić tylko wycierać długopis na tysiącu kart 🤣 macie obsesję ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Komisja nie ma co robić tylko wycierać długopis na tysiącu kart 🤣 macie obsesję ludzie 

nie na tysiącu tylko na tych gdzie głosy oddane są na inne partie niż PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie na tysiącu tylko na tych gdzie głosy oddane są na inne partie niż PIS

... wez się lecz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tylko

długopisem to chyba cie ojciec zrobił gupi autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćć

To prawda, wybory będą sfałszowane przez obecną władze. Ja biorę swój długopis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pen

Wezcie swoj dlugopis.Sfalszuja wybory.Slyszalam,ze nawet bezdomnym veda dawac po 30zl zeby glodowali na P..S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem członkiem komisji prawie na każdych wyborach. Ludzie, niekomu nie chciałoby się takich cyrków odwalać, to raz. A druga sprawa, to każdy komitet ma prawo mieć swoją osobę w komisji. Ty myślisz głąbie, że w komisjach są tylko sympatycy jednej partii? No i gdyby tak wycierać każdy głos to pewnie trzy dni trwałoby liczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jestem członkiem komisji prawie na każdych wyborach. Ludzie, niekomu nie chciałoby się takich cyrków odwalać, to raz. A druga sprawa, to każdy komitet ma prawo mieć swoją osobę w komisji. Ty myślisz głąbie, że w komisjach są tylko sympatycy jednej partii? No i gdyby tak wycierać każdy głos to pewnie trzy dni trwałoby liczenie.

ja widziałam filmik z wyborów z Rosji, jest dostępny na you tube. wystarczy podgrzać papier suszarką lub zapalniczką trwa to pół sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nikt nie mówi że ty w komisji to podrobisz! Ja też zawsze mam swój długopis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nikt nie mówi że ty w komisji to podrobisz! Ja też zawsze mam swój długopis.

A niby gdzie to ma być to podrobione? W urnie krasnoludki siedzą z zapalniczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ja widziałam filmik z wyborów z Rosji, jest dostępny na you tube. wystarczy podgrzać papier suszarką lub zapalniczką trwa to pół sekundy

A ty mieszkasz w Rosji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbisaa

Przy masowych i anonimowych wyborach naprawdę o wiele łatwiej sfałszować wybory np. poprzez zniszczenie głosu (i tak setki tysięcy głosów jest nieważnych, wiele osób oddaje takie celowo, jak będzie tysiąc nieważnych więcej niż powinno to nawet nie da się udowodnić, nie da sie udowodnić, że przerobiono właśnie Twój głos). Ta forma głosowania to anachronizm w XXI w. i aż się prosi o oszustwa wyborcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość orbisaa napisał:

Przy masowych i anonimowych wyborach naprawdę o wiele łatwiej sfałszować wybory np. poprzez zniszczenie głosu (i tak setki tysięcy głosów jest nieważnych, wiele osób oddaje takie celowo, jak będzie tysiąc nieważnych więcej niż powinno to nawet nie da się udowodnić, nie da sie udowodnić, że przerobiono właśnie Twój głos). Ta forma głosowania to anachronizm w XXI w. i aż się prosi o oszustwa wyborcze.

Ale nie da się unieważnić np 1000 głosów w jednym lokalu wyborczym. W lokalach każda partia może mieć swojego członka komisji i męża zaufania. Wszyscy pracują w jednym pomieszczeniu. Nawet jeśli tak się dzieje to nie uniewaznisz tyle głosów, żeby partia A zdobyła jakąś miażdżąca przewagę nad partia B. To musiałoby się dziać w każdym lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale nie da się unieważnić np 1000 głosów w jednym lokalu wyborczym. W lokalach każda partia może mieć swojego członka komisji i męża zaufania. Wszyscy pracują w jednym pomieszczeniu. Nawet jeśli tak się dzieje to nie uniewaznisz tyle głosów, żeby partia A zdobyła jakąś miażdżąca przewagę nad partia B. To musiałoby się dziać w każdym lokalu.

Nie tłumacz tego głąbom bo nie zajarzą. Ktoś kto nie był w komisji w życiu nie ma pojęcia jak to wyglada i skąd biorą się tam ludzie. jezeli ktoś będzie się lepiej czuł z własnym długopisem niech idzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Lill napisał:

Nie tłumacz tego głąbom bo nie zajarzą. Ktoś kto nie był w komisji w życiu nie ma pojęcia jak to wyglada i skąd biorą się tam ludzie. jezeli ktoś będzie się lepiej czuł z własnym długopisem niech idzie 🙂

A pewnie, że niech idzie. Ciągle giną te długopisy, pewnie takie głąby zabierają, żeby w domu sprawdzić czy są zmazywalne. Ja się spotkałam jeszcze z tym, że ludzie przynoszą jakieś niestandardowe kolory, różowe,fioletowe. Też nie wiem czemu ma to służyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Looo matkoooo co za głupi temat hehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×