Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie rozumiem

lekarze i wszystkie poradniki trąbią by w ciąży unikać stresu. A jak mam stres w pracy to mam zaraz iść na L4? i 9 miesięcy siedzieć w domu?

Polecane posty

Gość nie rozumiem

nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Twoja ciąża, Twoje dziecko i Twoja sprawa, co zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Również pracowałam w stresie, poszłam na L4 w 6 miesiącu ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

W zasadzie prawie każda związana jest ze stresem, ja pracuję w sądzie, mam kontakt z "klientami" często pod wpływem mimo że ochrona powinna ich "sekekcjonowac" przy wejściu i zanim wezwie się ochronę i ktoś wtarga się na 3 piętro bez windy taki delikwent zdąży wyzwac nas, wyna...ac przed nosem. Z braku kadry są wieczne zaległości, wciąż jesteśmy pod presją czasu, wymaga się aby pracownik znał prawo tak samo dobrze a nawet lepiej niż sam sędzia, a ktoś z boku by pomyślał że tylko kawę pijemy i plotkujemy. Niesety wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... 

Dlatego rozumiem kobiety które idą na l4 w ciąży i nie chcą się denerwować, ja kiedy pracowałam w ciazy miałam ciągle problemy ze zbyt wysokim ciśnieniem i tarczyca, od kiedy poszłam na l4 ciśnienie z ponad 150 spadło na 100 i zniknął problem z tarczyca, wszystko bez leków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przez 9 miesięcy z domu nie wychodzi bo a nuż cię krzywo rosnący kwiatek zestresuje 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować mieć podejście: mam wszystko gdzieś. 

Z doświadczenia jednak wiem, że raczej jest się zirytowanym jeszcze bardziej (przynajmniej ja tak miałam) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No bez przesady, że 9 miesięcy. Tak z 7. Moje zdanie jest takie, że powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak, powinnaś iść, gdyż wszystkie dzieci zaburzone są owocem tego, że matka nie oszczędzała się w ciąży i nie unikała stresu zawodowego przez co system nerwowy płodu i dziecka chłonął wszystko jak gąbka i ukształtował się nieprawidłowo. każdy neurolog Ci to powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdhkgdfhbgkjdf

Ja będąc w ciąży przestałam się stresować i miałam na wszystko "wyrąbane". Stwierdziłam, że skoro i tak teraz mnie tak długo nie będzie, to nie ma sensu się aż tak przejmować, bo kiedy wrócę wszystko i tak będzie już inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×