Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaa

Czy to ciąża ?

Polecane posty

Gość Aniaaa

Witam we wtorek 01.10 -2.10 powinnam dostac okres rano miałam skurcze ból brzucha i brało mnie na wymioty i myślałam ze okres się zacznie ale się nie zaczal i trgo dnia miałam stosunek z partnerem. Mieliśmy gumkę nie wydaje mi się żeby była pęknięta lub się zsunęła bo partner by mnie o tym poinformował, do tego dnia do dnia dzisiejszego okresu nie ma a od około tygodnia mam brązowo różowe plamienia które wczoraj ustały jakby , czasami jestem rozdrażniona i ostatnie dwa dni byłam senna zmęczona wyszłam na dwór i myślałam zd się przewroce na ziemie. Zawsze miałam problem z nieregularnym okresem wiem ze powinnam być już u lekarza, mam 23lataale tydzień temu wróciłam do Polski do domu miałam stresy czy zdążę na lot zmiana klimatu może to wpłynęło na to. Po weekendzie w poniedziałek ide do apteki po test i robie test jak uważacie czy może to być ciąża ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa

Tak, 1-3 październik mniej więcej, okres miał być   wiadomo dzien w ta czy tamta nie mam regularnych, miałam mieć okres i 1go rano czułam ze się zbliża skurcze i bóle miałam nawet tabletkę wzięłam na ból a wieczorem się spotkałam i kochaliśmy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junxsta

Jeśli kochalas się po dacie miesiączki i wtedy mogłaś zajść w ciążę to test będzie działał dopiero od daty kolejnej planowanej miesiączki. Jeśli jesteś już w ciąży to zaszlas przed powrotem do PL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa

To jest dziwne bo właśnie 1-2lazdziernika miał mi się okres zacząć nawet czułam ze to już skurcze ból podbrzusza ale na wkładce nic i wieczorem było zbliżenie okres się nie pojawił wcale ale myśle ze to mogą być jakies wahania hormonalne, nie mam żadnych wymiotów ani nudności poki co poza tym mieliśmy gumkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wg tego co piszesz to w ciąży powinnaś być przed tym stosunkiem z partnerem... Czyż nie? Skoro skurcze już miałaś przed stosunkiem... Zresztą na początku ciąży nie ma skurczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrób test i tyle. Wymioty sie zgadzają, plamienie może być implantacyjne, senność sie zgadza, jeśli to nie zaburzenia hormonalne to ciąża... Także tylko test my nie powiemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa

Skurcze Jak na okres Takie które ma ske na okres bo w tych dniach powinnam dostac okres 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrób test jutro. Po co w poniedziałek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zrób test jutro. Po co w poniedziałek. 

Ale wykryje po 10dniach ?nie wiem co to może być a może po prostu stres zmiana klimatu .. a czy w ciąży się chudnie miała któraś cos takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli sa wymioty to tak. Jeśli nie ma to mało prawdopodobne żeby się chudlo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaaa

Wymiotów właśnie nie ale 10dni po stosunku może to za wcześnie Na wymioty nudności ale ostatnie dwa dni byłam senna i ospała było mi słabo mam jakies plamienie brązowe... a właśnie wróciłam Do pl  i każdy z rodziny mówi ze batdzo schudłam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×