Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

dlaczego na to forum wchodzą tskie agresywne, wredne kobiety? Jak któraś by miała depresję i założyła temat to po przeczytaniu waszych odp.mozna się nawet powiesic.

Polecane posty

Gość Gość

Skąd tu tyle jadu? Tyle pogardy? Czy wy pochodzicie z rodzin ostro dusfunkcyjnych? Bo tak to niestety wygląda. 80 procent z was to dno moralne i emocjonalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pod tym tematem już cisza 🙂 poszły spać, zbierają jad do zbiorniczka na jutrzejsze, dalsze plucie jadem. To je kręci, to je podnieca. Nie mogą w pracy się wyżyć bo im ktoś po pensji pojedzie lub zwolni, w domu nie mogą bo mąż sobie nie pozwoli, więc tutaj się podpisują. Prawdziwa kopalnia wszelkiej patologii i frustracji. Dzięki kafeterii nie trzeba sobie wyobrażać jak wygląda piekło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pod tym tematem już cisza 🙂 poszły spać, zbierają jad do zbiorniczka na jutrzejsze, dalsze plucie jadem. To je kręci, to je podnieca. Nie mogą w pracy się wyżyć bo im ktoś po pensji pojedzie lub zwolni, w domu nie mogą bo mąż sobie nie pozwoli, więc tutaj się podpisują. Prawdziwa kopalnia wszelkiej patologii i frustracji. Dzięki kafeterii nie trzeba sobie wyobrażać jak wygląda piekło. 

No to się wyżyłaś. Ulżyło już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to się wyżyłaś. Ulżyło już?

Kogoś pupa zabolała. Temat ci się z tobą sama kojarzy stąd od razu relacja obronna. Tak tak, jesteście patuskami, niektóre w domu, niektóre na stanowiskach ale nadal patologią capi od was na kilometr. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie powiesiłaby tylko zamęczyłaby sms, wiadomościami na mediach społecznościowych 90% rodziny i znajomych odegrałaby teatrzyk, statystycznie kobiety są w tym mało skuteczne na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Skąd tu tyle jadu? Tyle pogardy? Czy wy pochodzicie z rodzin ostro dusfunkcyjnych? Bo tak to niestety wygląda. 80 procent z was to dno moralne i emocjonalne 

Masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorata07

Zdecydowanie masz rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjuz dobrze

Ja tu kiedys napisałam, pare lat temu ,byłam w naprawdę krytycznej sytuacji,opisałam mój problem. Pare osób mnie wysmiało, zwłaszcza osoba o nicku alium czy jakos tak, jest na kafe do tej pory,ma avatar z kotem . Mam nadzieje ze ktos ją potraktuje kiedys jak ona mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

są tu takie które plują się w tematach o polityce 3dni pod rząd w koło to samo z przekrwionymi ślepiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Kogoś pupa zabolała. Temat ci się z tobą sama kojarzy stąd od razu relacja obronna. Tak tak, jesteście patuskami, niektóre w domu, niektóre na stanowiskach ale nadal patologią capi od was na kilometr. 

No to już ulało ci się trochę żółci. Dawaj dalej. Nie żałuj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscjuzdobrze

Parę razy otrzymałam tu wsparcie i jestem za to wdzięczna. Ale niektóre osoby jak ta cała alium powinny się zastanowic nad tym co piszą i do kogo, bo naprawdę moga trafic na kogos kogo ich słowa dobiją ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

są tu takie które plują się w tematach o polityce 3dni pod rząd w koło to samo z przekrwionymi ślepiami

3 dni pod rząd siedziszna tematach o polityce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w 5 minut można prześledzić 5stron tematu rozciągniętego w ciągu 3 dni.Rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze to są tu i miłe kobiety i niemiłe, ale mężczyźni też. Masa facetów ślę kur.wami do kobiet, wiem, że w żywe oczy nigdy by tego nie powiedzieli, ale tylu przekleństw do kobiet to ja jeszcze nie widziałam. Tu ludzie dają upust swoim frustracjom bo są anonimowi i tyle i dotyczy to obojgu płci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam wrazenie,jak czytam te pelne jadu odpowiedzi, ze ciagle pisze je jedna osoba. Wszystkie w podobnym stylu ( uzalasz sie placzko nad soba, jestes zalosna, i co zamierzasz, nadal sie uzalac? -takie i podobne teksty) I serio, nie wiem, czy to jakas kafeteryjna trollica zatrudniona do podbijania wątku, czy jakas ostro zaburzona kobieta, ktora sie w ten sposob podbudowuje, czy po prostu jakis dzieciak ktoremu sie nudzi w przerwie miedzy jedna praca domowa a druga. Po prostu roznych ...i w zyciu spotkalam, ale to, sie wyczynia tutaj, jest az niewiarygodne, na prawde ciezko uwierzyc, ze takie osoby istnieją i piszą to na powaznie... Smutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Skąd tu tyle jadu? Tyle pogardy? Czy wy pochodzicie z rodzin ostro dusfunkcyjnych? Bo tak to niestety wygląda. 80 procent z was to dno moralne i emocjonalne 

dokładnie ale to tylko pokazuje jakie mamy społeczeństwo, Polacy to podli ludzie, może nie najpodlejsi, ale jak chcesz mieć problem z Polakami napewno będzie on po prostu śmiertelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość gość napisał:

są tu takie które plują się w tematach o polityce 3dni pod rząd w koło to samo z przekrwionymi ślepiami

Dokładnie ja próbowałam złagodzić temat i mówić spokojnie to te nawet wyzywaly i dalej nakrecaly spiralę hejtu i nienawiści , "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 godzin temu, Gość goscjuzdobrze napisał:

Parę razy otrzymałam tu wsparcie i jestem za to wdzięczna. Ale niektóre osoby jak ta cała alium powinny się zastanowic nad tym co piszą i do kogo, bo naprawdę moga trafic na kogos kogo ich słowa dobiją ostatecznie

Te największe hejterki to są paniusie po studiach wielce "spełnione zawodowo " ktore agresje która dostały w pracy przenoszą na forum bo tam nie mają odwagi skakac, im wyższe stanowisko tym większe szambo bije od tych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie ja próbowałam złagodzić temat i mówić spokojnie to te nawet wyzywaly i dalej nakrecaly spiralę hejtu i nienawiści , "

Najbardziej to współczuję rodzinom tych czarownic ze wścieklizna , które nie mają w sobie za grosz kultury tylko jak się coś nie podoba to "debi/lko " , "idi//otko" jesli w domu maja taki sam rynsztok to mam nadzieje ze ich mezowie i dzieci się dzielnie trzymają przy tych szajbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Csgjjbv

Też jak tak czasem widzę te złośliwości, kilka stron wyzwania się, to mnie dziwi jacy wredni są tak na prawdę ludzie.. Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×