Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor

Matka się kąpie nago w wannie z 7 letnim synem

Polecane posty

Gość Autor

Jak w temacie. Do tego matka pozwala 7 latkowi dotykać biustu.  Mnie to oburza. Nie jesteśmy naturystami. Czepiam się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz swoich problemów w życiu? Zgłoś na policję jak ci ulży na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wy nie jestescie,a oni moze są. Ich sprawa. Nagosc nie jest czyms wstydliwym, kradzież jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggosc

A ty jestes ojcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Tak, jestem ojcem tego dziecka.  Może się czepiam?  Jeszcze kąpać, ale bawić się matki biustem? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Autor napisał:

Tak, jestem ojcem tego dziecka.  Może się czepiam?  Jeszcze kąpać, ale bawić się matki biustem? 

 

Niektóre matki takim 7- latkom każą ssać a ty się dotykaniem przejmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Autor napisał:

Tak, jestem ojcem tego dziecka.  Może się czepiam?  Jeszcze kąpać, ale bawić się matki biustem? 

 

Nie jest to normalne, za takie zachowanie w USA to by do aresztu trafiła. Rozumiem, że dziecko jest ciekawe, ale to już duży chłopczyk a nie roczniak, nie wypada tak na golasa z 7 latkiem i pozwalać mu dotykać co chce. Syn to będzie pamiętał, naprawdę może mieć uraz kiedyś do matki za te kąpiele i dotykanie, nie pozwól jej na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Każą ssać 7 latkom?  Dlaczego? Sprawia im to przyjemność? O co chodzi? W tej całej sytuacji wygląda na to że to syn inicjuje takie zabawy, ale nie wiem co się dzieje jak mnie niema.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brakuje Wam na wodę, ze się muszą kąpać razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vgkn

Ja je.... twoja żona nie jest normalna a syn będzie na 100% skrzywiony.  Takie widoki w tym wieku niestety zostawia trwaly ślad. O zachowaniu matki szkoda gadać.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Zazdrosny bo synalek już ci siusiaka nie mydli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Autor napisał:

Każą ssać 7 latkom?  Dlaczego? Sprawia im to przyjemność? O co chodzi? W tej całej sytuacji wygląda na to że to syn inicjuje takie zabawy, ale nie wiem co się dzieje jak mnie niema.  

No karmi go głąbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofuck

na bank ssie suty jak złoto dla matki gdy nikt nie widzi i dlatego sie do nich dobiera.Niezła patolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Masakrami jestem mamą 6letniego syna i nie wyobrażam sobie kąpać się z nim. Ja wogóle nie rozumiem tych kąpieli w wannie z malutkimi dziećmi nawet.

Może dotyka, bo go interesuje. Nie możesz z nią porozmawiać i powiedzieć, że to nieodpowiednie jest?ona zawsze się z nim kąpała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u mnie kąpię się ale zakładają strój kąpielowy, kąpielówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat prowokacja a Wy łykacie jak ruska dzifffka nasienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggggosc

To nie jest normalne, przerwij to jak najszybciej! Zaproponuj, że od teraz ty będziesz synowi pomagał w kąpieli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie jest to normalne, za takie zachowanie w USA to by do aresztu trafiła. Rozumiem, że dziecko jest ciekawe, ale to już duży chłopczyk a nie roczniak, nie wypada tak na golasa z 7 latkiem i pozwalać mu dotykać co chce. Syn to będzie pamiętał, naprawdę może mieć uraz kiedyś do matki za te kąpiele i dotykanie, nie pozwól jej na to. 

Właśnie to co ona wyrabia jest mega obrzydliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Zazdrosny bo synalek już ci siusiaka nie mydli?

Jesteś stuknieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Vgkn napisał:

Ja je.... twoja żona nie jest normalna a syn będzie na 100% skrzywiony.  Takie widoki w tym wieku niestety zostawia trwaly ślad. O zachowaniu matki szkoda gadać.  

Uważam to samo ja bym się nawet brzydzila kąpać z takim dużym dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Porozmawiaj z nia, babka na pewno nie molestuje dziecka, ale poczucie bliskosci sie wymknelo spod kontroli.Tak jak matce z serialu Bates motel, ktora spala z 17 letnim synem przytulona jednym lozku, bez podtekstow z jej strony, po prostu widziala w nim ciagle malego chlopczyka, ale on ja zaczal podgladac i ubierac sie w jej ...enki oraz fantazjowac na jej temat.

Wogole wspolne kapiele to jakies chore, jaki w tym cel?nikt sie porzadnie nie umyje bo miejsca na rozmach gabka i mydlem nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×