Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

blada druga kreska

Polecane posty

Gość Monika

Witam,

Poradzcie dziewczyny. Wczoraj rano robiłam test i pojawia się druga kreseczka ale dopiero po około 5 minutach. po 10 jest juz widoczna bardziej.

Dziś też zrobiłam test. to samo, czy kreska swiadcząca o ciązy pojawia się od razu czy po kilku minutach? 

Wizyta u ginekologa moze dopiero w środę, nie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Idź zrób betę, mi druga kreska pojawiają się w przeciągu minuty - dwóch, test robiony 4 dni przed okresem, była mało widoczna, poszłam na bete bo nie wiedziałam czy to To i beta potwierdziła już ciąże, wynik 32 miałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też miałam bardzo bladą, ale nie miałam jakiegoś ciśnienia żeby wiedzieć na pewno, więc poczekalam. Po czterech dniach na kolejnym teście już nie było wątpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mialam ten sam problem 🙂 najpierw ledwo widoczny cien, pozniej wlasnie blada kreska. Dopiero beta rozwiala watpliwosci. Z wizyta u lekarza mozesz poczekac, jedyne co Ci teraz powie to ze jest pusty pecherzyk i znow sie bedziesz martwic, a na tym etapie ciazy to normalne. Mi wyszla beta 19000 i wizyte u lekarza mialam 5 dni pozniej a mimo to widzial tylko pusty pecherzyk, dopiero dwa tyg pozniej potwierdzil ciaze i bijace serduszko 🙂 teraz mam 20 tydz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×