Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jestem w ciazy, trochę większe cialko zolte niż standardowe, lekarz twierdzi że raczej to nic złego ale niepokoi mnie to "raczej". Miała któraś z Was tak?

Polecane posty

Gość Gość

Nic nie mogę o tym znaleźć... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też ci powtórzę, że to raczej nic. Raczej, bo nikt nie jest ci w stanie potwierdzić, że ciąża rozwija się idealnie. Dla pocieszenia powiem ci, że ja w obu ciążach miałam powiększone ciałko żółte i w obu przypadkach pojawiły się na nich torbiele. I podobno jest to zupełnie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja też ci powtórzę, że to raczej nic. Raczej, bo nikt nie jest ci w stanie potwierdzić, że ciąża rozwija się idealnie. Dla pocieszenia powiem ci, że ja w obu ciążach miałam powiększone ciałko żółte i w obu przypadkach pojawiły się na nich torbiele. I podobno jest to zupełnie normalne.

Ale dzieci zdrowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale dzieci zdrowe? 

Oczywiście że tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście że tak 🙂

To mnie trochę pocieszylas. Cyst na cialku żółtym nie mam, odpukać. I mówisz że lekarz nic złego Ci na to nie powiedział? Ja swojego przycisnelam to mówił że "czasami" to może oznaczać problemy genetyczne ale nie wiadomo 😕 do czasu wykonania testu pappa w ogóle nic nie wiadomo a i ten test też nie wszystkie wady wykrywa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×