Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiotkaKlotka

Siostrzeniec i stopy

Polecane posty

Gość CiotkaKlotka

Witam Kobietki. Nie wiem co jest przyczyną, ale mój 4-letni siostrzeniec, chyba już od małego ma fetysz stóp  Za każdym razem, kiedy się nim opiekuję, on chce wąchać, całować, lizać, przytulać moje stopy... Nie żeby mi to przeszkadzało, ale kiedy mu zabraniam,  to on wpada w histerię... Czy któraś z Was, spotkała się już z takim samym zachowaniem wśród najmłodszych? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radomek

Kup mu kurzr lapki do zabawy, albo swinskie kopytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossc

Porozmawiaj z matką. Może warto iść do psychologa zeby to bardziej się nie rozkrecilo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój syn w tym wieku miał fetysz brzuszków.  Pamiętam, jak nie dał sobie przełączyć pokazu mody w tv, bo były taaakie ładne brzuszki . Nsd moim ubolewal,  że już nie jest ładny, jak rósł w ciąży.  Minęło mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mialam kota, ktory byl agresywny, drapal, sikal na podloge, ale stopy uwielbial, lizal, tulil sie do nich, jak obcinalam paznokcie musialam go przeganiac.No i jeden facet w necie proponowal sprzatanie,gotowanie i drobne prezenty w zamian za mozliwosc lizania stop i nic wiecej.Nawet sie zastanawialam czy nie skorzystac, mialabym do dyspozycji sprzatacza, kucharza i darmowy masaz stop

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Radomek napisał:

Kup mu kurzr lapki do zabawy, albo swinskie kopytka

słuszna podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×