Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amber30

Rodzeństwo przyrodnie- jak to u Was wygląda

Polecane posty

Gość Amber30

Jestem w ciąży maluszek urodzi się w Maju. Płci jeszcze z Mężem nie znamy. Mąż ma córkę z pierwszego małżeństwa którą widujemy przeważnie na wakacje , czasem 2 razy w roku. Różnica wieku między dziećmi to 11 lat. Młoda niby ucieszyła się na wieść o rodzeństwie ale podświadomie czuje ,ze będzie zazdrosna jak już przyjdzie co do czego. Mąż jest mądrym człowiekiem i z pewnością znajdzie sposób by nikt nie czuł się pokrzywdzony w tym układzie ale nie wiem jak będzie ze mną. Zawsze poswiecalam jej dużo czasu a jak urodzi się dziecko pewnie ono będzie dla mnie na pierwszym planie jeśli chodzi o uwagę . Wtedy ona będzie wymyślać ,ze już się dla mnie nie liczy i ze kocham tylko nowe dziecko. Juz na tym etapie czasem do mnie pisze ,ze nie chce mnie stracić.Już na samą myśl się tego boje jak ja to pogodzę. To moje pierwsze dziecko. Jak to było u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber30

Dodam ,ze ona nie jest jedynaczka . Ma dwóch przyrodnich braci ze strony Matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahha

Jak mogłaś poświęcać jej dużo czasu widząc ja dwa razy w roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber30

Chodzi mi o to ,ze jak była u nas na wakacjach lub my ją gdzieś zabieraliśmy to cały czas spędzała ze mną , przytulała się , oglądała coś ze mną czy tez wymyślałam jej różne rzeczy No wspólne gotowanie itp . Jednym słowem mała wymagała uwagi i lgnęła do nas wiec robiłam wszystko by czuła się dobrze i ogólnie cały czas bardzo za nami tęskni często dzwoni i pisze i za każdym razem nie może doczekać się naszego spotkania . Tylko teraz na kolejnym wspólnym spotkaniu będzie tez kolejna mała osoba z nami nie będzie miała już nas tylko na wyłączność . Zawsze podkreślała ze u Mamy w domu mama nie poświęca jej tyle uwagi i ciagle jest zajęta No ale się nie dziwie przy trójce dzieciaków w tym najmłodszy syn ma 5 lat.  A nas zawsze miala na wyłączność . W te wakacje razem z nią przyleciała na wakacje tez córka kuzynki Tylko spała w innym mieszkaniu u kuzynów .  dziewczynki w podobnym wieku ogólnie razem się bawiły ale jak chciała tamta z nami w samochodzie razem jechać to nasza panna już nosem kręciła ze chce tylko ona sama z nami. Mąż kazał jej nie stwarzać problemów i brał tez córkę swojej kuzynki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber30

Mała mówiła ,ze u niej w domu dużo uwagi skupia się na jej najmłodszym bracie , ze musi mu ustępować i ,ze mały jest niegrzeczny . Może ma jakiś kompleks z tym związany 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co to za facet, co widuje własne dziecko 2 razy w roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber30

Mieszka na stałe za granica wiec jak ma widywać częściej? Urlop może wziąć raz góra dwa razy do roku. Mała zawsze przyjeżdża na wakacje lub ferie albo to My do niej jedziemy wtedy i spędzamy z nią czas w Polsce . Po za tym czasem ona ma szkole wiec wyjechać nie może a my urlopu nie wiadomo ile tez nie dostaniemy . Po za tym bilety lotnicze tez są drogie żeby jeździć co dwa miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×