Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :#(

Czy jest bardzo źle?

Polecane posty

Gość :#(

Mąż od pewnego czasu zaczęł dziwne sie zachowywać. Zabiera wszędzie telefon : do lazienki, do kuchni, wszędzie, nawet jak idzie do sklepu obok i wraca za 5 min. Cagle mu ktoś dzwoni, w nocy ewidentnie pisze. Myślicie, ze coś się kroi? Próbowałam zobaczyć z kim pisze i kto mu dzwoni, bo tel mu dzwoni już od 6 rana, ale hasło jest zmienione, więc nie mam możliwości zobaczyć. A hasła też nie mam możliwość zobaczyć, bo jak wpisuje to sie kryje. Nie mam pomysłu jak zobaczyć co on się tak kryje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(

Teraz tak podejrzewam skoro zmienił hasło a i tak się chowa i zabiera że sobą tel, to może boi się, że ktoś zadzwoni jak np będzie w sklepie i ja odbiorę. Pomimo ze nigdy nie odbieralam jego tel. Ale najwyraźniej sie czegoś boi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sdf

Boi sie, ze sie dowiesz, ze ma kochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka

Ja bym zapytała w prost szczególnie o jakiejś dziwnej porze np wczesnym rankiem lub późnym wieczorem „ z kim Ty tam tak piszesz?” Zobaczysz co odpowie i może wyczujesz czy przy odpowiedzi kręci . Jeśli wcześniej miałaś hasło I wiedział o tym a teraz specialnie zmienił to zapytaj w prost czemu hasło zmienił czy ma coś do ukrycia? Ja znam hasło Męża on moje gdyby zmienił zapytałabym w prost dlaczego gdyby odpowiedz była blacha to zapytałabym to jakie teraz masz ? A co jesteśmy Żonami mamy prawo dociekać przecież się nie rozwiedzie bo chcesz znać hasło 😉 . A jak Mąż czasem z kims pisze dłuższa chwile albo o jakiejś później godzinie to ja pytam w prost jeśli mnie to zaciekawi : z kim Tam piszesz i zawsze musi odpowiedzieć jak by nie odpowiedział albo coś w stylu się nie interesuj to by znaczyło ze nie bardzo mnie szanuje . To tez zależy jaki układ mieliście od samego początku względem takich rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonka

Nie zakładałaby tez od razu kochanki ,oczywiście może tak być ale równie dobrze może pisać z jakimś dobrym kumplem i mu się zwierzać z jakiś spraw nawet waszego życia lub jakiś kłótni między Wami i może nie chcieć żebyś o tym wiedziała dlatego ukrywa telefon. Oczywiście może chodzić tez nijakie flirt czy kochankę ale tez nie wyobrażaj sobie na zapas. Czy między Wami coś się ostatnio zmieniło ? Popsuło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdyby mój tak robił od razu zrobiłabym awanturę a nie pytała na forum. Co Wy się własnych mężów boicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziwne strasznie zachowanie, ja chyba szybciej jakiegoś "windykatora" bym się obawiala niż kochanki 🙂 która kochanka wydzwania o 6 rano wiedząc, że facet ma żonę, która co chwilę pisze. Jeżeli jest romans wśród zajętych ludzi to raczej dyskretniej to przebiega. Może mąż ma jakieś kłopoty i ktoś depcze mu po piętach ?  Porozmawiaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(

Popsuło sie, ale bez żadnego wyraźnego powodu. Np przyjdzie z pracy i siedzi na tel cały dzień, chodzi z nim wszędzie. Właściwie rozmowa z nim nie istnieje. On mi nawet nie odp na pytania nawet takie zwykle typu... "która jest godzina"... Więc nawet jak się pytam z kim pisze to albo nie odp albo mówi z nikim, a widzę że pisze i dostaje SMS zwrotnego, bo jest dźwięk. On nie pisze z kolegami to jest na 100%, bo nigdy nie pisał i napewno nie blisko północy... I zapewne jakby sobie pisał z kolega to by nie zmienił hasła i nie bral tel wszędzie. Choć też jest dziwne, ze skoro zmienił hasło to i tak bierze tel... Więc albo boi się, ze odbiorę, albo ze zgadnę haslo(?) z drugiej strony nie przychodzi z pracy później... Choć skoro był kilka razy pod rząd w barze w czasie pracy to może i spotyka sie z kimś... Ew. Z kimś z pracy, bo pracuje z samymi dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(

Nie... Windykatora nie ma, długów żadnych też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(

I tak jak mówiłam rozmowa nie przynosi skutku, próbowałam. Bez rezultatu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

Dziwne strasznie zachowanie, ja chyba szybciej jakiegoś "windykatora" bym się obawiala niż kochanki 🙂 która kochanka wydzwania o 6 rano wiedząc, że facet ma żonę, która co chwilę pisze. Jeżeli jest romans wśród zajętych ludzi to raczej dyskretniej to przebiega. Może mąż ma jakieś kłopoty i ktoś depcze mu po piętach ?  Porozmawiaj z nim.

Dzwonił mu tel o 6 może dlatego, ze ta os myślała, ze pracuje na poranna zmianę... I było to w poniedziałek, więc bardzo możliwe... W kolejne dni nie dzwonił mu tel przy mnie tylko jak np był w kuchni, łazience lub jak poszedł do sklepu, bo widziałam przez okno, ze z kimś rozmawia. A z windykatorem nie pisze sie przed północą 😂 a jakby ktoś mu groził to jest taka os, która by nie odp tylko by pobiegnal na policję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Popros operatora o rachunek szczegolowy I bedziesz widziala z Kim pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(

Telefon jest na niego, także mi nie udostępnia takich rzeczy. A umowę też zawarł przed małżeństwem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołem

Ma kochankę albo z kimś pisze. I najprawdopodobniej ta osoba nie ma pojęcia ze ma żonę bo by się kryli.Przed nią udaje kawalera a przy Tobie rznie głupa i myśli ze jesteś naiwna bądź chce byś się sama domyslila .Ewentualnie może jest uzależniony od internetu i grzebie w tel cały dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(
6 minut temu, Gość Czołem napisał:

Ma kochankę albo z kimś pisze. I najprawdopodobniej ta osoba nie ma pojęcia ze ma żonę bo by się kryli.Przed nią udaje kawalera a przy Tobie rznie głupa i myśli ze jesteś naiwna bądź chce byś się sama domyslila .Ewentualnie może jest uzależniony od internetu i grzebie w tel cały dzień. 

Przestał nosić obrączkę. Więc możliwe, ze ta osoba nie wie, ze ma żonę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(

Ew mozliwe, ze ja kłamie że mnie zostawił, dlatego są tel rano i nocą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(

No i na internecie tez siedzi. Ale to nie tylko siedzenie na internecie, bo też pisze, bo to widać i dostaje SMS zwrotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też nie rozstaję się z telefonem, chociaż nie mam nic na sumieniu. Też dzwonię, kiedy wychodzę z domu, bo nie lubię rozmawiać przy mężu. On od jakiegoś czasu robi mi z tego powodu uwagi. Śmieję się z niego i mam to gdzieś, tylko czasem ta jego zazdrość (?) mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ja też nie rozstaję się z telefonem, chociaż nie mam nic na sumieniu. Też dzwonię, kiedy wychodzę z domu, bo nie lubię rozmawiać przy mężu. On od jakiegoś czasu robi mi z tego powodu uwagi. Śmieję się z niego i mam to gdzieś, tylko czasem ta jego zazdrość (?) mnie wkurza.

Obrączkę też często zostawiam w domu. Też nie z powodu ukrywania faktu bycia czyjąś żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja też nie rozstaję się z telefonem, chociaż nie mam nic na sumieniu. Też dzwonię, kiedy wychodzę z domu, bo nie lubię rozmawiać przy mężu. On od jakiegoś czasu robi mi z tego powodu uwagi. Śmieję się z niego i mam to gdzieś, tylko czasem ta jego zazdrość (?) mnie wkurza.

Oni po co ci mąż skoro nie lubisz przy nim rozmawiać. To musi być męczące ciągle pilnować tel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja też nie rozstaję się z telefonem, chociaż nie mam nic na sumieniu. Też dzwonię, kiedy wychodzę z domu, bo nie lubię rozmawiać przy mężu. On od jakiegoś czasu robi mi z tego powodu uwagi. Śmieję się z niego i mam to gdzieś, tylko czasem ta jego zazdrość (?) mnie wkurza.

Uważam ze złość twojego męża nie jest bezpodstawna. Także coś z tobą jest raczej nie tak a nie z mężem. Po co Ci mąż. Śmiejesz sie z niego masz go w dupie 😂 dużo zarabia? Ty wiesz czym jest wgl zazdrość? Chyba nie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie miałam na myśli tylko windykatora od pożyczek, ale różne sprawy, jakieś układy. Ktoś go neka, niekoniecznie zaraz kochanka. Najlepiej z nim porozmawiaj i zalytaj wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Uuu a przed kim twój mąż zakłada hasło? Gdyby mój założył już miałby hasło nie do odgadniecia  na łóżko... 

Jeżeli ma hasło to wiadomo ze chce coś ukryć przed tobą, robi rzeczy które nie znajdą u ciebie aprobaty stąd hasło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze by było poznać te hasło. Podejrzeć jakoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba kochanka, tyle nagłych zmian to nie przypadek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irka

Ja też mam hasło na telefonie. Też wszędzie z nim chodzę i też dzwonię jak wychodzę z domu.  Nie raz z przyjaciółkami piszę do poznych godzin nocnych. Z jedną która pracuje od 7 rozmawiam rano idąc do pracy. Nie zdradzam męża, szanuje go, ale też każde z nas ma swoje zainteresowania i swoich znajomych (no ja w sumie bardziej mam swoich, bo on obecnie więcej czasu spędza z synem niż z kolegami). Ja z koleżankami często rozmawiam o pezerabianiu starych mebli lub ciuchów, a to mojego męża nie bardzo interesuje. Dlatego właśnie z szacunku do niego wychodzę do innego pokoju gdy np rozmawiam o tym czy zabezpieczyć komode woskiem czy lakierem, bo jego by to zwyczajnie nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Info
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Dziwne strasznie zachowanie, ja chyba szybciej jakiegoś "windykatora" bym się obawiala niż kochanki 🙂 która kochanka wydzwania o 6 rano wiedząc, że facet ma żonę, która co chwilę pisze. Jeżeli jest romans wśród zajętych ludzi to raczej dyskretniej to przebiega. Może mąż ma jakieś kłopoty i ktoś depcze mu po piętach ?  Porozmawiaj z nim.

niekoniecznie, być może facet nakłamał jakiejś kobiecie że jest wolny,że nie ma żony.A może pisze z jakimś facetem?Teraz wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Kobieta/zona czuję ze coś się nie tak... 

Uważam ze mąż autorki ukrywa coś, pewnie romans możliwe że póki co internetowy/smsowy. 

Jeżeli nie ma nic do ukrycia to po co hasło i chowanie się z telefonem skoro wcześniej tego nie robił.... 

Często żony zbyt długo zwlekaja o jest już za późno. 

Ja swojego byłego też tłumaczylam ze na pewno nie zdradza... 

Nie chciał pokazać z kim pisze, na szczęście częściej korzystał z laptopa bo wtedy internet w tel nie był tak popularny jak teraz, laptopa też na hasło zrobił. Mój brat wgral program szpiegowski i wszystko stało się jasne...

Byl niestety rozwód, dzięki dowodom z jego winy. 

Dużo siły autorko ale niesety wygląda ze mąż kogoś ma. Ja bym zażądała natychmiast pokazania zawartości tak aby nie mógł wykasowac albo opuszczenie domu, przeważnie widmo wydania się romansu dziala bardzo refleksyjnie. Bądź konsekwentna i nie daj się urabiac dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :#(
3 godziny temu, Gość Irka napisał:

Ja też mam hasło na telefonie. Też wszędzie z nim chodzę i też dzwonię jak wychodzę z domu.  Nie raz z przyjaciółkami piszę do poznych godzin nocnych. Z jedną która pracuje od 7 rozmawiam rano idąc do pracy. Nie zdradzam męża, szanuje go, ale też każde z nas ma swoje zainteresowania i swoich znajomych (no ja w sumie bardziej mam swoich, bo on obecnie więcej czasu spędza z synem niż z kolegami). Ja z koleżankami często rozmawiam o pezerabianiu starych mebli lub ciuchów, a to mojego męża nie bardzo interesuje. Dlatego właśnie z szacunku do niego wychodzę do innego pokoju gdy np rozmawiam o tym czy zabezpieczyć komode woskiem czy lakierem, bo jego by to zwyczajnie nudziło.

Mój mąż nie jest typem osoby ma która gada z kolegami przez tel o byle czym... Do niego koledzy z pracy nie dzwonią, Ani żadni inni. Pisać SMS z kolegami też na bank nie pisze, bo go znam. A nawet gdyby pisał nie zmieniałby hasła. Te zachowanie jest nagle, a wy takie byłyście. A my ile jesteśmy małżeństwem to tak nigdy nie było. Myślę, ze jak będę nalegac to on wszystko usunie. Tak jeszcze jakbym znała hasło to by myślał, ze jest bezpieczny. Teraz niby poszedł nagle do pracy. Musiał iść. To tez dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdhdhd

Ewidentnie zdrada. Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×