Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BjutiGuru

So Bjuti

Polecane posty

Gość BjutiGuru

Nowy temacik o Saruni.

Szczerze mówiąc, o ile mądrze mówią z Sebkiem w najnowszym vlogu, to trochę zabolał mnie fakt, że żeby podkreśli to, jaką są pełną rodziną, użyła przykładu konkubinatu, który wg niej pełną rodziną nie jest, bo nie ma ślubu. Takie umniejszanie komuś innemu, żeby podkreślić swoją wspaniałość też nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szanuję ją za to, że nie chce rozmnożyć się, powielić genów oraz wychować dziecka na swoje podobieństwo. Oby więcej tak przytomnych, prostych ludzi. Lubię ją 🙂 Niestety narasta w niej jakaś agresja. Któraś z mądrych, obtrzaskanych w psychologii forumowiczek wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Szanuję ją za to, że nie chce rozmnożyć się, powielić genów oraz wychować dziecka na swoje podobieństwo. Oby więcej tak przytomnych, prostych ludzi. Lubię ją 🙂 Niestety narasta w niej jakaś agresja. Któraś z mądrych, obtrzaskanych w psychologii forumowiczek wie dlaczego?

Obtrzaskanych🤦‍♀️ Chyba nie pytasz poważnie. Jakieś randomy z internetu na anonimowym forum będa ci robic psychoanalizę. Pewnie zaraz zbiegną się te londyńskie dziedziczki sprzątaczki z pracami za 50k, to się dowiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Obtrzaskanych🤦‍♀️ Chyba nie pytasz poważnie. Jakieś randomy z internetu na anonimowym forum będa ci robic psychoanalizę. Pewnie zaraz zbiegną się te londyńskie dziedziczki sprzątaczki z pracami za 50k, to się dowiesz. 

Ale wyluzuj perełko 😉 Mniej nienawiści i pogardy do ludzi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Obtrzaskanych🤦‍♀️ Chyba nie pytasz poważnie. Jakieś randomy z internetu na anonimowym forum będa ci robic psychoanalizę. Pewnie zaraz zbiegną się te londyńskie dziedziczki sprzątaczki z pracami za 50k, to się dowiesz. 

Sprzataczka zarabiajaca 50 tys funtow rocznie? 🤣😂 Jezus ludzie to naprawde maja bujna wyobraznie. Po co takie bajki? Komu? Tym, ktorzy w kraju zostali... 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ta mowa nienawisci? Zeby opluc lub spoliczkowac? Yyyyyy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A ta mowa nienawisci? Zeby opluc lub spoliczkowac? Yyyyyy.....

Sara, znowu się uchlałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość BjutiGuru napisał:

Nowy temacik o Saruni.

Szczerze mówiąc, o ile mądrze mówią z Sebkiem w najnowszym vlogu, to trochę zabolał mnie fakt, że żeby podkreśli to, jaką są pełną rodziną, użyła przykładu konkubinatu, który wg niej pełną rodziną nie jest, bo nie ma ślubu. Takie umniejszanie komuś innemu, żeby podkreślić swoją wspaniałość też nie jest dobre.

Ale to nie jest umniejszanie. To jest stwierdzenie faktu. Konkubinat to nie rodzina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Mnie męczy jej wulgarnosc i to, że sili się na bycie perwersyjna. Nie wiem czemu to ma służyć. Czy jej czegos brakuje? Wystarczy obejrzeć filmiki mierzymy albo weekendowe snapy, gdzie wywala jęzor z tą swoją koleżanka horny coś tam, żeby zauważyć, że laska ma jakiś problem z seksualnościa. Dla mnie to obrzydliwe co ona pokazuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

 

https:// ibb. co/NCBPzMN 

Wystarczy usunąć spacje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
Dnia 14.10.2019 o 09:37, Gość Alutka napisał:

Mnie męczy jej wulgarnosc i to, że sili się na bycie perwersyjna. Nie wiem czemu to ma służyć. Czy jej czegos brakuje? Wystarczy obejrzeć filmiki mierzymy albo weekendowe snapy, gdzie wywala jęzor z tą swoją koleżanka horny coś tam, żeby zauważyć, że laska ma jakiś problem z seksualnościa. Dla mnie to obrzydliwe co ona pokazuje. 

Temu ma służyć,  żebyście z powodu braku swego życia miały co komentować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kolejny temat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Kolejny temat ;D

Po co, skoro poprzedni funkcjonuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×