Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata56

Zabiegi anti age Wrocław

Polecane posty

Gość Beata56

Cześć. Powiedzcie mi proszę, jakie zabiegi najlepiej się sprawdzają dla osób nieco starszych? I gdzie najlepiej we Wrocławiu się na nie wybrać? Jestem nowa w mieście i również nowa w temacie medycyny estetycznej... Nie bardzo wiem, co byłoby dobre dla mojej skóry. Dodam, że mam 43 lata. Zmarszczki głównie pod oczami, koło ust. I ogólnie czuję, że skóra jest trochę taka wiotka, poszarzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melanka

Hm, nie wiem, co Ci podpowiedzieć. Jest bardzo dużo zabiegów anti-age, np. mezoterapia, kwas hialuronowy, botoks, nici... Musiałabyś przejść się na konsultację, żeby lekarz fachowo doradził ci coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eworka

Wrocław- myślę, że warto iść na konsultację do doktora Kępy. Jaki zabieg- on podpowie, wyjaśni, w razie gdybyś miała wątpliwości itp. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulbas

Podpinam się pod rekomendację dotyczącą dr Kępy. Świetny człowiek, profesjonalista w 100%. Byłam "zielona" w temacie medycyny estetycznej, a dzieki niemu zdecydowalam sie na odpowiedni zabieg, mam efekty i odmlodzoną twarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klak

dobry lekarz to podstawa. bo jednak z medycyną estetyczną nie ma żartów i chodzi o efekt, ale naturalny, nieprzesadzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×