Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pipi

Jedynactwo

Polecane posty

Gość Pipi

Witam Was, od dłuższego czasu męczy mnie problem, właściwie to już chyba obsesja. Mam jedną córkę i wyrzuty sumienia, że nie ma rodzeństwa. Urodziłam ją w wieku 37 lat, wcześniej nie chciałam mieć dzieci. Teraz mam 42 i chciałabym drugie, żeby miała brata lub siostrę. Z racji wieku jest już za późno, boję się, że kiedyś mi zarzucić, że zostanie na świecie sama, bez rodziny. Ja mam siostrę i wiem, jakie to wsparcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Pipi napisał:

Witam Was, od dłuższego czasu męczy mnie problem, właściwie to już chyba obsesja. Mam jedną córkę i wyrzuty sumienia, że nie ma rodzeństwa. Urodziłam ją w wieku 37 lat, wcześniej nie chciałam mieć dzieci. Teraz mam 42 i chciałabym drugie, żeby miała brata lub siostrę. Z racji wieku jest już za późno, boję się, że kiedyś mi zarzucić, że zostanie na świecie sama, bez rodziny. Ja mam siostrę i wiem, jakie to wsparcie. 

Za późno? Za późno jest po menopauzie. Jeśli ty chcesz i twoi mąż też to do roboty się bierzcie. Rodzeństwo to skarb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jak dla mnie za duże ryzyko. Gdyby nie to ze zaliczyliśmy wpadkę, tez miałabym jedynaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My zdecydowaliśmy się na drugie. Mam teraz 29 lat a pierwsze rodzilam 3 lata wcześniej. Ja choć teraz nie mam z bratem jakiegoś mega super kontaktu, to jednak super wspominam wspólne wyjazdy we czwórkę z rodzicami w dzieciństwie i moje żarty i zabawy z bratem. Dziecko nie jest stworzone do tego by żyć w kółko głównie w świecie dorosłych. Na świat dorosłych ma całe dorosłe życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wolałabym nie mieć rodzeństwa w ogóle niż mieć brata takiego jakiego mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×