Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy przeciwnicy PiS powinni brać 500+ i 13 emeryturę?

Polecane posty

Gość gość

Moim zdaniem to hipokryzja. Jak są przeciwni to powinni zrezygnować. A wy jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A podatków można wtedy nie płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci drudzy nie wezmą to wyjdzie na to, że pierwsi zagłosowali tylko dlatego żeby dostać pieniądze... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Przed chwilą, marawstala napisał:

czyli dali się kupić... 

 Miałaś dylemat na kogo głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, marawstala napisał:

Jeśli ci drudzy nie wezmą to wyjdzie na to, że pierwsi zagłosowali tylko dlatego żeby dostać pieniądze... : )

To przeciwnicy tym bardziej powinni nie wziąć, żeby udowodnić, że zwolennicy dali się kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To przeciwnicy tym bardziej powinni nie wziąć, żeby udowodnić, że zwolennicy dali się kupić 🙂

Ale przeciwnicy też nie powinni płacić podatków bo nie chcą finansować Social, i wtedy przeciwnikom kasy zostanie więcej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Filon napisał:

 Miałaś dylemat na kogo głosować?

Trochę tak : ) ale na PiS nie głosowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość gość napisał:

To przeciwnicy tym bardziej powinni nie wziąć, żeby udowodnić, że zwolennicy dali się kupić 🙂

Być może tak też postąpią... : ) nie wiem... nie mam dzieci i emerytką też nie jestem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale przeciwnicy też nie powinni płacić podatków bo nie chcą finansować Social, i wtedy przeciwnikom kasy zostanie więcej kasy

Racja : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Przed chwilą, marawstala napisał:

Trochę tak : ) ale na PiS nie głosowałam...

Też nie na Pis ale i nie na Grzesia z oszustką Lub...icośtam  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Filon napisał:

Też nie na Pis ale i nie na Grzesia z oszustką Lub...icośtam  😄

To i tak mało istotne bo teraz PiSiorki mogą robić co chcą : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Przed chwilą, marawstala napisał:

Być może tak też postąpią... : ) nie wiem... nie mam dzieci i emerytką też nie jestem... 

Do emerytki to ci pewnie jeszcze hohoho i jeszcze trochę 😄 Dzieci będzie dwójka? Trójka? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Filon napisał:

Do emerytki to ci pewnie jeszcze hohoho i jeszcze trochę 😄 Dzieci będzie dwójka? Trójka? 😉

A dzieci zacznę planować po menopauzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filon
Przed chwilą, marawstala napisał:

A dzieci zacznę planować po menopauzie : )

 To z 500+ nici 😄  😄😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opollleeee

Zrozumiałbym nienawiść do tej partii gdyby świadczenia rozdawali tylko i wyłącznie biednym, a jak widać wszystkim się należą i wszyscy je pobierają. Nawet ci co byli za kolacją. Moim zdanie zwolennicy KO to hipokryci.    Przykre jest to ze ci co glosowali na KO mają bardzo dużo nienawiści do tych ludzi którzy głosowali na PiS i nazywają ich polaczkami. O czym to świadczy? O tym że partia KO od samego początku nie mając własnego programu politycznego, którym by zabłysnęła siała zło wśród ludzi. Jesteście kimś lepszym bo nie wiem? Co wam dała PO przez te lata w których byli blisko władzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, Gość Filon napisał:

 To z 500+ nici 😄  😄😄  

Trzeba będzie czekać aż do emerytury : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość opollleeee napisał:

Zrozumiałbym nienawiść do tej partii gdyby świadczenia rozdawali tylko i wyłącznie biednym, a jak widać wszystkim się należą i wszyscy je pobierają. Nawet ci co byli za kolacją. Moim zdanie zwolennicy KO to hipokryci.    Przykre jest to ze ci co glosowali na KO mają bardzo dużo nienawiści do tych ludzi którzy głosowali na PiS i nazywają ich polaczkami. O czym to świadczy? O tym że partia KO od samego początku nie mając własnego programu politycznego, którym by zabłysnęła siała zło wśród ludzi. Jesteście kimś lepszym bo nie wiem? Co wam dała PO przez te lata w których byli blisko władzy? 

Bo to jest banda popaprańcow i hipokrytow. Jak i lewica. Oni działają przeciw nienawiści a plują na wszystkich kto ich nie popiera. Biedroń tak samo szczerzy gębę pieprzac frazesy o miłości i szacunki. a za chwilę obraża ludzi. Wiadomo że lgbt całe na nich głosowało bo liczą że śluby będą mogli brać co jest w Polsce razie niewykonalne. Jakim prawem ktoś kto się uważa za wykształcona elitę ludzi obraża bo na nich nie głosują? Szczyt oszolomstwa i słomy z butów. A te cenne teksty że naród się sprzedał za pincet plus którego miało nie być to już klasyk. Nie wspominając o tekstach że wybory sfalszowane bo to niemożliwe że PiS wygrał. To jest wlaśnie demokracja...I znowu sie zacznie cyrk i odnoszenie na własny kraj tych niby patriotów. Trzeba kupić zapasy popkornu 🌽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem ilu z tych którzy głosowali na PiS zrobilo by to gdy tym razem zabraklo w programie 500+ (jeśli chodzi o 13 dla emerytów to akurat popieram) 

 

Być może wtedy wynik wyglądał by inaczej... Niestety tego się już nie dowiemy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Naprawdę myślisz że chodzi tylko i wyłącznie o te grosze na dzieci? Naprawdę tak krótkowzroczna jesteś? Jeśli ktoś się nie interesuje polityka a informacje czerpie jedynie z faktów czy nawet wiadomości to niech się nie wypowiada bo jedyne co robi to się ośmiesza powtarzając te banały o piniondzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
Przed chwilą, marawstala napisał:

Ciekawa jestem ilu z tych którzy głosowali na PiS zrobilo by to gdy tym razem zabraklo w programie 500+ (jeśli chodzi o 13 dla emerytów to akurat popieram) 

Widzisz jednak ludziom coś dali, znam kilka rodzin którym te 500+ pozwoliło wyjść z dołka. Co przez lata rządzenia dało ludziom PO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xxxx napisał:

Widzisz jednak ludziom coś dali, znam kilka rodzin którym te 500+ pozwoliło wyjść z dołka. Co przez lata rządzenia dało ludziom PO ???

A ja mam dzieci pełnoletnie na studiach i też przydałaby się kasa by wyjść z dołka, sąsiad ma trójkę o obydwoje nie pracują żyją z MOPSU i 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poza tym to też nie jest tak że typowa patola dostaje te pieniądze do ręki i robta co chceta a wielu tak myśli i pièrdoli farmazony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ja mam dzieci pełnoletnie na studiach i też przydałaby się kasa by wyjść z dołka, sąsiad ma trójkę o obydwoje nie pracują żyją z MOPSU i 500+

 Nam też na nasze dzieci nikt nic nie dał, mimo to popieram!. Nie patrz na margines, patrz na zdrowe normalne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

 Nam też na nasze dzieci nikt nic nie dał, mimo to popieram!. Nie patrz na margines, patrz na zdrowe normalne rodziny.

Tyle tylko że kasę dostają dużo bardziej zamożni ode mnie to dlaczego ja mam pracować na nową bryke bogatego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 Nam też na nasze dzieci nikt nic nie dał, mimo to popieram!. Nie patrz na margines, patrz na zdrowe normalne rodziny.

A w jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerger

tez tak uwazam, kazdy POsraniec i zdrajca narodu z lewicy powinien nie brac 500 + i tyrac za 6zł na godzine.. bo narzekaja ze pis podnosi miminalna., a najlepiej jakby te pajace wyjechaly z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość xxxx napisał:

Widzisz jednak ludziom coś dali, znam kilka rodzin którym te 500+ pozwoliło wyjść z dołka. Co przez lata rządzenia dało ludziom PO ???

Komuś dają a innym zabierają... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×