Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fuuu

Chce kupić wózek z sama gondola... Jaki? Tak 500-1000max

Polecane posty

Gość Fuuu

Hej, mam nosidełko że starego wózka 3 w 1, spacerowe która dokupilam osobno bo ta z wózka 3w1 była okropna. Stelaż tego wózka pękł i nie da się go już naprawić więc jestem zmuszona kupić wózek dla drugiego dziecka. Co polecacie? Jest jakiś wózek że sama gondola? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Ja kupiłam za niecałe 600 zł cały nowy zestaw 3w1 na allegro. Wózek nazywa się Julia 3w1. Jak chcesz to sobie zobacz. Jest ogólnie fajny, nawet ładnie wygląda, a jedyne mankamenty jak na razie to  brak skrętnych kół (teraz już bym nimi nie pogardziła) i nosidełko jest trochę słabej jakości, ale jeśli nie planujesz zbyt wiele wozić dziecka samochodem to się nada na pierwsze wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupiłam espiro atlantic za 300zł w stanie idealnym. Wózek jest okropnie cieżki, więc bez windy w bloku odpada, ale jest tez strasznie zwrotny, gondola jest w miare duża, kosz na zakupy pomiesci nawet 3letnie dziecko :x (syn próbował) Niektóre modele są sliczne. Wózek po złozeniu jest duzy. Syn ma dwa lata , mamy leciutka spacerówkę, a ja nadal wole ten wielki , ciezki, bo strasznie lekki w prowadzeniu, w ogole nie czuc

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunka

Z samą gondolą to chyba mało praktyczny, ja mam 2w 1 z gondola i spacerówką i jest naprawdę spoko. W sklep-tosia.eu mają spory wybór ładnych modeli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×