Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość you tube

Dotyk Boga

Polecane posty

Gość gość
8 minut temu, Gość you tube napisał:

sami zobaczcie te uzdrowienia tą Bożą moc!

Nie pierdziel, Bóg jest żywy ale tu a nie na YouTube 

Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

on nawet przez internet uzdrawia zobacz relacje w yt z wieczorów uzdrowień i mocy organizowanych w kościołach,tam są świadectwa uzdrowień

Gość parassolka
8 minut temu, Gość gość napisał:

on jest żywy ale działa również poprzez osoby prowadzące kanał.Michała świderskiego znam osobiście,często widzimy się w kościele .

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

on nawet przez internet uzdrawia zobacz relacje w yt z wieczorów uzdrowień i mocy organizowanych w kościołach,tam są świadectwa uzdrowień

Nie wiem, mam przerwę od kościoła, muszę odsapnąć 

Gość parassolka
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

💉💊💊💊 dawka na dziś

odstaw te leki zwróć się do Boga a zobaczysz ze On działa.Nie będą ci już potrzebne.Nawróć się.

Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, mam przerwę od kościoła, muszę odsapnąć 

co ci szkodzi zobaczyć kanał ? Dotyk Boga albo ,,Gdzie dwóch lub trzech'' zobaczysz że On istnieje naprawdę i jest żywy ,obecny pośród nas.Oczywiście Twój wybór .Idź w pokoju.!

Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

ale macie jazdy :-)

ze co?

Gość Parassolka

a ja własnie odpalam odcinek 121,,Gdzie dwóch lub trzech.W nocy modliłam się o uzdrowienie córki w tym samym momencie otworzyły się jej drzwi balkonowe na oścież.Była trzecia w nocy .

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

a ja własnie odpalam odcinek 121,,Gdzie dwóch lub trzech.W nocy modliłam się o uzdrowienie córki w tym samym momencie otworzyły się jej drzwi balkonowe na oścież.Była trzecia w nocy .

Maryja was nawiedziła

Gość gość

Te całe oglądanie YouTube to bzdura, dwa miesiące temu byłem w kościele i jeden gościu dobrymi tekstami sypał, że dużo pseudochrzescijan zrobiło sobie hobby z oglądania tych świadectw całych tych nauczan a życie maja w rozsypce i gdzie tu logika? Dobrze gadał. 

A w Boga to się wierzy swoją drogą 

Gość Parassolka
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Maryja was nawiedziła

Modliłam się do Matki Bożej o wstawiennictwo również ale głównie do Jezusa i do Ducha Świętego.

Gość Parassolka
20 minut temu, Gość gość napisał:

Te całe oglądanie YouTube to bzdura, dwa miesiące temu byłem w kościele i jeden gościu dobrymi tekstami sypał, że dużo pseudochrzescijan zrobiło sobie hobby z oglądania tych świadectw całych tych nauczan a życie maja w rozsypce i gdzie tu logika? Dobrze gadał. 

A w Boga to się wierzy swoją drogą 

jakich pseudochrzescijan?? tam wypowiadają się księża i współpracują z nimi a wieczory uzdrowień organizowane są w kościołach.Na kanale są wypowiedzi osób uzdrowionych oraz wypisy ze szpitala stan przed i po uzdrowieniu ,liczne świadectwa cudów.Cieszę się bo wiele takich uzdrowień doświadczyły osoby z parafii obok mojej gdzie mieszkam.Jezuici to psudochrześcijanie???Nawet nasz proboszcz prowadzi dla nas Wspólnotę.

no i co? chwile oglądam odcinek i już się sprawdza,,Jest osoba KTÓRA boi się o córkę...'' nie tylko boje się o jej zdrowie ale własnie również o jej drogę ze szkoły i do szkoły .Zawsze o to się modlę żeby nikt jej nie porwał i co??własnie o tym mówią.Chwała Panu! 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować