Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strach

Remont a ciąża

Polecane posty

Gość Strach

Witam. Jestem w 22 Tc. Właśnie kupiliśmy z mężem mieszkanie które wymaga remontu i oczywiście chcemy zdążyć przed przyjściem na świat naszego szczęścia. Tu moje pytanie,odwiedzamy duzo sklepów budowlanych i nie typu obi lecz typowo remontowych gdzie w powietrzu czuć ten zapach farb rozpuszczalników ale czasem kręci się w głowie, ale czy tym zapachem w jaki kolwiek sposób nie szkodzie dziecku? Czy jest jakaś pani która też odwiedzała takie sklepy w ciąży i czy wszystko wporzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia
1 minutę temu, Gość Strach napisał:

Witam. Jestem w 22 Tc. Właśnie kupiliśmy z mężem mieszkanie które wymaga remontu i oczywiście chcemy zdążyć przed przyjściem na świat naszego szczęścia. Tu moje pytanie,odwiedzamy duzo sklepów budowlanych i nie typu obi lecz typowo remontowych gdzie w powietrzu czuć ten zapach farb rozpuszczalników ale czasem kręci się w głowie, ale czy tym zapachem w jaki kolwiek sposób nie szkodzie dziecku? Czy jest jakaś pani która też odwiedzała takie sklepy w ciąży i czy wszystko wporzadku?

Panie w ciąży nawet pracują, a ty taka mimoza, jak dasz radę z dzieckiem, ono to dopiero potrafi zasmierdziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach
2 minuty temu, Gość Ewunia napisał:

Panie w ciąży nawet pracują, a ty taka mimoza, jak dasz radę z dzieckiem, ono to dopiero potrafi zasmierdziec

Tak ale raczej nie rozpuszczalnikiem 👍z jednym dzieckiem jakoś już daje 9 lat radę i żyje. Nie chodzi o pracę A opary i zapachy w takich sklepach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mozesz zaszkodzić ale raczej w 1 trymestrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia
1 minutę temu, Gość Strach napisał:

Tak ale raczej nie rozpuszczalnikiem 👍z jednym dzieckiem jakoś już daje 9 lat radę i żyje. Nie chodzi o pracę A opary i zapachy w takich sklepach 

To z pierwszym dzieckiem dałaś radę, ale teraz już zero, nul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

od chodzenia po sklepach nic sie nie stanie, to tylko zapach farby,a nie opary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach
2 minuty temu, Gość Ewunia napisał:

To z pierwszym dzieckiem dałaś radę, ale teraz już zero, nul.

W pierwszej ciąży nie robiłam tego typu zakupów w takich sklepach. Słyszy się o oparach szkodliwych.wiadomo cały dzień tam nie siedzę ale na czas zakupów czuje już jak cała przesiakam aż tymi smrodami i nie o siebie się martwię że zakręci się w głowie czy mdli tylko czy do dziecka te,, zapachy,, też tak dochodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

od chodzenia po sklepach nic sie nie stanie, to tylko zapach farby,a nie opary.

Najgorszy jest ten smród rozpuszczalników itp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Strach napisał:

Najgorszy jest ten smród rozpuszczalników itp 

od smrodu to zdrowemu w glowie moze sie zakrecić,ale chyba nie musisz towarzyszyc mezowi przy kazdych zakupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

od smrodu to zdrowemu w glowie moze sie zakrecić,ale chyba nie musisz towarzyszyc mezowi przy kazdych zakupach?

Przy niektórych rzeczach muszę on w takim sklepie jak dziecko z zabawkami ja konkretniej i zdecydowanie co i jak ma być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapytaj lekarza. Tu się prawdy nie dowiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zapytaj lekarza. Tu się prawdy nie dowiesz. 

Chciałabym tylko zapytać czy jakaś mama w ciąży też bywała w takich sklepach i czy wszystko było w porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strach

Lekarza też zapytam ale jeszcze tydzień mam do wizyty a chciałbym wcześniej poznać zdanie innych mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×