Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaabbb

Brakuje mi zainteresowania mężczyzn

Polecane posty

Gość aaaabbb

Obiektywnie patrząc nie jestem brzydka, mam ładną figurę, twarz, jednak nigdy nie byłam podrywana. Nigdy żaden mężczyzna nie powiedział mi, że jestem atrakcyjna, a moja samoocena jest zerowa. Mam 22 lata i chyba tak już zostanie. Smutno mi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziwne. Ja zawsze byłam otyla i brzydka a do tego miałam w doopie wygląd więc od zawsze chodziłam jak nośpłat, a na powodzenie nie narzekalam nigdy. Także naprawdę jest to dziwne. Chociaż ..po co ci adoracja jakichś ameb i dewiantow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
7 minut temu, Gość aaaabbb napisał:

Obiektywnie patrząc nie jestem brzydka, mam ładną figurę, twarz, jednak nigdy nie byłam podrywana. Nigdy żaden mężczyzna nie powiedział mi, że jestem atrakcyjna, a moja samoocena jest zerowa. Mam 22 lata i chyba tak już zostanie. Smutno mi... 

oj tam,

masz dopiero 22 lata,

jeszcze wszystko może się zmienić...

ale... głowa do góry!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbb
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dziwne. Ja zawsze byłam otyla i brzydka a do tego miałam w doopie wygląd więc od zawsze chodziłam jak nośpłat, a na powodzenie nie narzekalam nigdy. Także naprawdę jest to dziwne. Chociaż ..po co ci adoracja jakichś ameb i dewiantow? 

Piszę o zainteresowaniu normalnych mężczyzn. Boli mnie widok, kiedy jakiś facet adoruje przy mnie inne kobiety. Może jestem jakaś aseksualna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziwne. Ja zawsze byłam otyla i brzydka a do tego miałam w doopie wygląd więc od zawsze chodziłam jak nośpłat, a na powodzenie nie narzekalam nigdy.

Dziwna to jest Twoja opowieść, bo z całym szacunkiem, ale kto ma oczy ten widzi, że takie jak Ty to z reguły są omijane przez facetów szerokim łukiem i nie są brane pod uwagę nawet jako potencjalne koleżanki, bo faceci lubią mieć na czym oko zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Dziwna to jest Twoja opowieść, bo z całym szacunkiem, ale kto ma oczy ten widzi, że takie jak Ty to z reguły są omijane przez facetów szerokim łukiem i nie są brane pod uwagę nawet jako potencjalne koleżanki, bo faceci lubią mieć na czym oko zawiesić.

Ty za to na pewno jesteś super towar.  Nic tylko rwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty za to na pewno jesteś super towar.  Nic tylko rwać.

No właśnie nie jestem i wiem jak to wygląda, więc te opowiastki o brzydkich i otyłych z mega braniem, to jak by się słuchało przybysza z innej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgeniczna

Tez tak mialam. A do tej pory mam tradzik 35 lat tyle ze lecze tarczyce dzis zagail mnie facet o numer ale zonaty takze ten.

podobalam sie zajetym albo zdradzajacym no wielu facetom. Komustam sie spodobalam majac 19 lat potem niewidzialnosc tez bylam zazdrosna ze inne maja branie. Potem 21lat znow mialam. Pozniej nic dopiero 23 lata mialam to wieksze. Meza poznalam majac 25 i niewidzialnosc dla innych no i po porodzie sie zaczelo po 32 roku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

No właśnie nie jestem i wiem jak to wygląda, więc te opowiastki o brzydkich i otyłych z mega braniem, to jak by się słuchało przybysza z innej planety.

W sumie jo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz zbyt wysokie mniemanie o sobie.. 

Super buzia, figura i wogole jestem cool - ale chyba tylko w twoich oczach z tego co piszesz. 

Dołożyć do tego aseksualnosc i już można zostać starą panną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziwne. Ja zawsze byłam otyla i brzydka a do tego miałam w doopie wygląd więc od zawsze chodziłam jak nośpłat, a na powodzenie nie narzekalam nigdy. Także naprawdę jest to dziwne. Chociaż ..po co ci adoracja jakichś ameb i dewiantow? 

Ja np też takie podrywałem, bo były łatwe i można było bez problemu przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja np też takie podrywałem, bo były łatwe i można było bez problemu przelecieć.

Ciekawe czy równie szczery byłeś wobec tych dziewczyn jak tu jako anonimowy kozaczący wesołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ona ona ona 30 napisał:

Ciekawe czy równie szczery byłeś wobec tych dziewczyn jak tu jako anonimowy kozaczący wesołek.

A kim trzeba być żeby bzykać te brzydkie haha. Takim samym brzydalem bo przystojny może mieć łatwą ale piękna. Pora zjeść na ziemię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mieszkasz na wsi? Ja siebie parę lat temu  oceniam na 9/10 (tak siebie widzę) i w moim małym mieście podrywano mnie średnio raz w tygodniu, w Warszawie (dojeżdzałam na uczelnie), od jednego do trzech facetów przez drogę do szkoły (15 minut), na wsi dwóch pijakow na 6 miesięcy pobytu z mężem. Druga sprawa, że jak ja byłam 20-paro latką to fb nie było i ludzie podrywali na ulicy, a nie online. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona 30
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mieszkasz na wsi? Ja siebie parę lat temu  oceniam na 9/10 (tak siebie widzę) i w moim małym mieście podrywano mnie średnio raz w tygodniu, w Warszawie (dojeżdzałam na uczelnie), od jednego do trzech facetów przez drogę do szkoły (15 minut), na wsi dwóch pijakow na 6 miesięcy pobytu z mężem. Druga sprawa, że jak ja byłam 20-paro latką to fb nie było i ludzie podrywali na ulicy, a nie online. 

9/10 to jesteś (czy też byłaś) super laska, a autorka może jest zwyczajnie ładna, taka niebrzydka, nic jej nie brakuje, ale szału wśród gawiedzi nie robi, jak do tego jest skromna, to może chłoptasiom, którzy się naoglądali podrasowanych instagramowych gwiazdeczek się nie chce zagadywać, bo wolą przeznaczyć energię na takie odpicowane od 8/10 w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

Dziwna to jest Twoja opowieść, bo z całym szacunkiem, ale kto ma oczy ten widzi, że takie jak Ty to z reguły są omijane przez facetów szerokim łukiem i nie są brane pod uwagę nawet jako potencjalne koleżanki, bo faceci lubią mieć na czym oko zawiesić.

gdyby tak było że grube muszą być same to np ja musiałabym być dziewica a miałam kilku partnerów i w każdym związku byłam po kilka lat a teraz mam męża. To nie jest prawdą że grube są omijane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaabbb

Przecież grubsza kobieta nie oznacza mniej atrakcyjnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ja np też takie podrywałem, bo były łatwe i można było bez problemu przelecieć.

To działa również w drugą stronę 😂 one zaliczały także ciebie. I wielu innych. co za de'bil! 

Ja jestem gruba od dziecka a wielu facetom dałam kosza. Powiem wręcz ze grube maja lepiej i łatwiej, bo albo trafiają na faceta który grube po prostu preferuje, albo na faceta który poza chucią i pałą wiecznie rządząca, używa też mózgu i szuka w kobiecie czegoś więcej i na dłużej niż tylko bzykanie i lans przed znajomymi. Predzej szara myszka trafi na porządnego, niż taka idealna lalka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio? 😄

Ludzie, Przecie instagram to jeden wielki Photoshop! Wy na serio wierzycie w to co tam serwują? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergrfgh
Przed chwilą, Gość Serio? 😄 napisał:

Ludzie, Przecie instagram to jeden wielki Photoshop! Wy na serio wierzycie w to co tam serwują? 😀

Zobacz sobie na komentarze pod zdjęciami i naprawdę ludzie w to wierzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość ona ona ona 30 napisał:

9/10 to jesteś (czy też byłaś) super laska, a autorka może jest zwyczajnie ładna, taka niebrzydka, nic jej nie brakuje, ale szału wśród gawiedzi nie robi, jak do tego jest skromna, to może chłoptasiom, którzy się naoglądali podrasowanych instagramowych gwiazdeczek się nie chce zagadywać, bo wolą przeznaczyć energię na takie odpicowane od 8/10 w górę.

Dokladnie, ...e tylko nie wiedza chyba jak laski potrafi zdjęcia przerabiac, powiększać na nich oczy i usta, poprawiać sobie figurę a potem jak taka w Realu się spotka to szału nie ma...ale oni wola się slinic do podrasowanych zdjęć laleczek hurtowo je komentując i piszac do tych lasek na instagramie i FB, juz zwyczajnie ładnej dziewczyny im się nie chce zagadac na ulicy czy gdzieś w Realu bo maja w głowie te ,,ideały" z instagrama i te ładne na ulicy pewnie wydają im się przeciętne np dlatego ze nie maja wielkich ust i megaodstajacego dużego tylka (razem z chudymi nogami oczywiście). A ja juz tyle lat chodze po tym świecie (27) i nigdy nie widzę tych superksztaltnych tylkow u kobiet na ulicy a na FB czy insta co druga taki ma i wypina go do zdjec 😂 jak to się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są gusta i gusciki i nie widzę w tym nic dziwnego że są faceci który lubią grube. Sam wolę popatrzeć na puszysta niż na chuda , bo chuda jest dla mnie zwyczajnie aseksualna, tak jak np. blada czy mega stara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Są gusta i gusciki i nie widzę w tym nic dziwnego że są faceci który lubią grube. Sam wolę popatrzeć na puszysta niż na chuda , bo chuda jest dla mnie zwyczajnie aseksualna, tak jak np. blada czy mega stara. 

Albo takie z wypalonymi na czarno lub żółto włosami 😂 i Jeszce tona szpachli na ryju, a ryj jakby opuchniety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dokladnie, ...e tylko nie wiedza chyba jak laski potrafi zdjęcia przerabiac, powiększać na nich oczy i usta, poprawiać sobie figurę a potem jak taka w Realu się spotka to szału nie ma...ale oni wola się slinic do podrasowanych zdjęć laleczek hurtowo je komentując i piszac do tych lasek na instagramie i FB, juz zwyczajnie ładnej dziewczyny im się nie chce zagadac na ulicy czy gdzieś w Realu bo maja w głowie te ,,ideały" z instagrama i te ładne na ulicy pewnie wydają im się przeciętne

Z tymi przerabianymi zdjęciami to prawda. Ale dalej bzdura. Wielokrotnie zagadywałem do tych ładnych i przeciętnych dziewczyn, ale żadna nie była zainteresowana. Każda uważa się za najpiękniejszą i chcą tylko przystojniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×