Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 plus przekonało mnie zeby zamiast 2 dzieci miec 4

Polecane posty

Gość gość

nie bede musiala pracowac tylko bede gospodynia i mama 4 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam ci współczuć czy gratulować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Gratulacje

A co zrobisz, jak program się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość2 napisał:

Gratulacje

A co zrobisz, jak program się skończy?

program sie nieskonczy pis powiedzial ze jest niedwolalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

program sie nieskonczy pis powiedzial ze jest niedwolalny

Vivat pis! Vivat zbawcy narodu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kimkolwiek jesteś, znacząco poprawiłaś mi humor dzisiejszymi tematami 😄 

Mnie by nawet 3 tys co miesiąc nie przekonało do rodzenia dziecka, gdybym nie czuła, że właśnie tego pragnę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Temat zalozony pewnie zeby znowu wywolac klotnie, ale powiem wam ze rzeczywiscie znam wielu ludzi, ktorzy dzieki temu programowi zdecydowali sie na 3-4 dzieci w malych odstepach czasowych, gdzie matka pracuje na pol etatu, albo dorabia troche z domu bez spiny i stresu. Dzieciaki szczesliwe. To sa bardzo fajne normalne rodziny, az milo popatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zreszta widac juz te zmiany na codzien na placach zabaw, w miejscach turystyczno-wczasowych, na plazach, w galeriach. Duze rodziny z gromada malutkich dzieci nie sa juz rzadkim widokiem. I to nie sa zadne patologie, tylko normalni ludzie, dzieci zadbane itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Temat zalozony pewnie zeby znowu wywolac klotnie, ale powiem wam ze rzeczywiscie znam wielu ludzi, ktorzy dzieki temu programowi zdecydowali sie na 3-4 dzieci w malych odstepach czasowych, gdzie matka pracuje na pol etatu, albo dorabia troche z domu bez spiny i stresu. Dzieciaki szczesliwe. To sa bardzo fajne normalne rodziny, az milo popatrzec. 

my z mężem wogóle nie pracujemy 2000 zł starcza nam dopóki dzieci nie pojda do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

my z mężem wogóle nie pracujemy 2000 zł starcza nam dopóki dzieci nie pojda do szkoły

Pasożyty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

my z mężem wogóle nie pracujemy 2000 zł starcza nam dopóki dzieci nie pojda do szkoły

Leki juz dzis wzielas? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też bym chciała 4 dzieci i 2000zł dostawać,ale nie mam takiego zdrowia.Przy dwójce wysiadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmmmm.... Ja nie wiem czy to dobre wyjście. Kiedyś 500 plus się skończy jak dzieciaki będą miały 18 lat. Chyba że Pisiory zaczną dawac do konca nauki to trochę dłużej. Nagle braknie Ci tych 2 tys. I co zrobisz? Bez kasy, doświadczenia zawodowego? Bez urazy ale nikt takiej starej dupy po 20 latach bezrobocia nie zatrudni. Poza tym jest jeszcze coś takiego jak ambicja, rozwój samego siebie itd ja nie widzę sensu zamykać się w domu na tyle lat. Jak dzieci są male to spoko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepiej odkładajcie z tego 500 plus, bo na emeryturę bym nie liczyła. Ewentualnie 30% tego co zarabiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A, mnie nigdy nie przekona. Ile to pieniędzy wymaga DZIECKO masakra. Zawsze obydwoje pracowaliśmy i zdecydowaliśmy się na jedno dziecko, mąż zagaduje o drugim ja w nosie mam siedzenie w domu. JA CHCĘ DO PRACY!!! Nie zabiorą te 500 a pozwolą mi więcej zarobić. 

Dziecko to nie tylko 500 plus, dziecku trzeba pomóc w zyciu, opłacić studia, ubrać, zapisać na zajęcia pozalekcyjne, zorganizować wakacje, pomoc wprawić wesele, osiemnastkę, chrzest, klomunie, zapisać na kurs na prawo jazdy, kupić samochód. Za 500 plus to można sie w dvpe cmoknąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo, ale ja bym wolała mieć dwa skunksy w domu niż czwórkę dzieci. Uważam, że matki takiej gromadzi zasługują na emeryturę, nie mają życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja pier... czy wy macie rozumr ozwielitki i nie kumacie, ze takie tematy to prowo?
dawajcie, sklocajmy sie bardziej, nienawidzmy bardziej. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llbbbvgg

Jeśli uważasz, że 500 zł na dziecko to jest dużo to może puknij się w głowę. Co z tego, że mając czwórkę dostawałabyś dwa tysiące skoro to jest w dzisiejszych czasach nic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

program sie nieskonczy pis powiedzial ze jest niedwolalny

Oczywiście że się skończy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj...

Ok Fajnie że Państwo daje za nasze itd .to może jak moje się urodzi to za darmo posiedzisz skoro taka reprodukcja u ciebie .Wiesz fajnie mieć dużą rodzinę może pomyśl o adopcji też tam dają pieniążki na dzieci 🙂

niby spoko niby ale jakoś ciężko mi sobie siebie samą wyobrazić aby być beneficjentka i siedzieć na chacie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ale ciemnogród tu siedzi:D 

- 500+ ma być wsparciem , a nie pokryciem kosztów utrzymania dziecka.  Dzieki 500+ pracująca mama, może spokojnie posiedzieć na wychowawczym, a nie wciskac dziecko babci , cioci czy do złobka.

To na rodzicach nadal spoczywa obowiązek utrzymania dzieci, a 500+ ma pomóc rozwiązac czasowe probemy z opieką, czy rozwijać zainteresowania dzieci, a nie je utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

ale ciemnogród tu siedzi:D 

- 500+ ma być wsparciem , a nie pokryciem kosztów utrzymania dziecka.  Dzieki 500+ pracująca mama, może spokojnie posiedzieć na wychowawczym, a nie wciskac dziecko babci , cioci czy do złobka. 

To na rodzicach nadal spoczywa obowiązek utrzymania dzieci, a 500+ ma pomóc rozwiązac czasowe probemy z opieką, czy rozwijać zainteresowania dzieci, a nie je utrzymać 

nie ma aborcji to nie ma obowiązku utrzymywania dziecka.

!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×