Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciu xxxxxxxxxxxxxxxx

Jak można zapomnieć o przeszłości by już do tego nie powracać co było kiedyś ? Jak zapomnieć złe wspomnienia wymazać z pamięci ?

Polecane posty

Gość gosciu xxxxxxxxxxxxxxxx

Czy są tutaj osoby na forum które mają złe wspomnienia i chcieliby o tym zapomnieć żeby już to było za wami więcej nie powracało do was jak bumerang ? Bo ja mam wiele wspomnień osób które chciałbym wymazać z pamięci nie przypominać tego sobie i nie powracać do tego ale się nie da ;/ Jak można jakieś złe wspomnienia obrazy ludzi z przeszłości których chcę już z pamięci wymazać jak to zapomnieć żeby to było już tylko jak kartka wyrwana z zeszytu ? mozna jakoś wymazać złe obrazy z pamięci osób albo jakieś nieprzyjemne wydarzenia z mojego życia z młodości ? bo często przypominają się mnie rzeczy o których chciałbym zapomnieć i nie pamiętać już o tym więcej by to mnie nie dręczyło .Czasami wiele wspomnień chcemy zapomnieć pozostawić to z tyłu za sobą i nie mieć już tego w pamięci tych złych obrazów z życia przeszłego .Ja mam tak że nie umiem nie mysleć o tym co było nawet 15 czy 16 lat temu jakieś nieprzyjemne osoby ich postępowanie wobec mnie czy jakieś złe nieprzyjemne traktowanie mnie przez innych .Często to mnie nawiedza jak zły duch który nie daje o sobie zapomnieć chociaż bardzo chciałbym to zapomnieć .Może ktoś ma takie wspomnienia o których chciałby zapomnieć coś złego co go spotkało w życiu i co nie było przyjemne ? jak o tym można zapomnieć jak zacząć nie żyć tym co było kiedyś bo to już i tak jest przeszłość i to już minęło to już jest z dala za mną daleko ;/ Jak mam zapomnieć bo czasami już nie daje rady i nadal powracam myślami do przeszłości która była zła akurat do tych najgorszych wspomnień z mojej młodości ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×