Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alex

Ssutki

Polecane posty

Gość Alex

Podnieca was jak ssaja wasze ssutki przy piersiach a nawet podkryzają,podnieca was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????

Ja uwielbiam jak kobieta mi ssie i podgryza cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
1 minutę temu, Gość Magda napisał:

MNIE TO PODNIECA

Nie nakrecaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak merdamy jęzorem Wam w pupie też lubicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystarczy

Ja potrafię dojść od samego lizania ssutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita

Nie każdego to podnieca. Mnie przestało to kręcić po urodzeniu dziecka i nie potrafię już czerpać przyjemność z takich pieszczot, nawet kilka lat po zakończeniu karmienia dziecka. Mojego partnera dalej to kręci jak przy grze wstępnej zaczynam stymulować jego brodawki.

Co kto lubi 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to takie fajne pobawić się tymi bąbelkami, szkoda, że nie trafiłem na taką, którą to kręci. Za kawalerskich lat takie się "przewijały", ale człowiek nie zwracał na to uwagi, bo myślałem, że to normalne a tu klops... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piersi to jedne z kontrowersyjnych miejsc u kobiety, jedne są wstanie szczytować podczas zabawy nimi, a inne to wku...ia  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
12 minut temu, Tristal napisał:

piersi to jedne z kontrowersyjnych miejsc u kobiety, jedne są wstanie szczytować podczas zabawy nimi, a inne to wku...ia  🙂

Czasem zmienia się to z wiekiem, albo po urodzeniu i długim karmieniu dziecka piersią.

Kiedyś mogłam mieć orgazm z samego pieszczenia sutków, a teraz mam za bardzo rozciągniętą skórę i nie odczuwam już takiej przyjemności jak kiedyś, ale nie zabraniam się mojemu partnerowi bawić biustem, czy go pieścić przy grze wstępnej. Bardziej mnie rusza jak całuje i liże mnie po brzuchu, czy w pachwinach, niż po biuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość mamita napisał:

Czasem zmienia się to z wiekiem, albo po urodzeniu i długim karmieniu dziecka piersią.

Kiedyś mogłam mieć orgazm z samego pieszczenia sutków, a teraz mam za bardzo rozciągniętą skórę i nie odczuwam już takiej przyjemności jak kiedyś, ale nie zabraniam się mojemu partnerowi bawić biustem, czy go pieścić przy grze wstępnej. Bardziej mnie rusza jak całuje i liże mnie po brzuchu, czy w pachwinach, niż po biuście.

Że odczucia zmieniają się z wiekiem to rozumiem, ale że rozciągnięta skóra wpłynęła na zmniejszenie odczucia przyjemności...? Chyba na sutkach nie rozciągnęła Ci się skóra 😉 Rozumiem, że rozbudziły Ci się bardziej inne strefy erogenne 😉 A mnie cały czas brakuje zabawy tymi piersiami... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamita
1 godzinę temu, Tristal napisał:

Że odczucia zmieniają się z wiekiem to rozumiem, ale że rozciągnięta skóra wpłynęła na zmniejszenie odczucia przyjemności...? Chyba na sutkach nie rozciągnęła Ci się skóra 😉 Rozumiem, że rozbudziły Ci się bardziej inne strefy erogenne 😉 A mnie cały czas brakuje zabawy tymi piersiami... 😉

Po porodzie i w trakcie nawału pokarmu piersi mogą urosnąć nawet o dwa rozmiary, co powoduje szybkie rozciągnięcie się skóry i pojawienie się rozstępów. Skóra na sutkach też może się rozciągnąć oraz powiększyć się otoczki sutkowe. Inaczej nie było by takich zabiegów w medycynie estetycznej jak zmniejszanie sutków i kroczek sutkowych, co wiąże się z wycięciem nadmiaru skóry. Poza tym często w psychice kobiet zachodzą zmiany po karmieniu dziecka, przez co piersi kojarzą się już z funkcją "mleczarni". Inne strefy erogenne mi się nie rozwinęły, bo je zawsze miałam 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak ale tylko delikatnie, mam chyba uraz, kiedyś mi koleś prawie odgryzł z podniecenia. Może mam nadwrażliwe. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Wszystko robi się delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2019 o 20:17, Gość Alex napisał:

Podnieca was jak ssaja wasze ssutki przy piersiach a nawet podkryzają,podnieca was to?

Przy piersiach tak a są jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Elektryczek napisał:

Ja

ty się nie liczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja. Mam zamiłowanie do męskich sutków.

Lubię lizać, ssać, szczypać, podgryzac, masować, lekko drapać, poklepywac, kręcić, sciskac i dmuchac na sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×