Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia

Dziwnie niska temperatura u trzylatka

Polecane posty

Gość Asia

Moj trzyletni synek od paru dni ma jakas dziwna temperature, w dzien jest w miare ok bo temperatura jest miedzy 36,3 a 36,8 natomiast po zasnieciu temperatura wynosi 35,8 a rano jak wstanie znow 36,6 I tak jest juz pare dni,do tego synkowi przy zasypianiu poci sie glowka, dodam ze pozatym nie zauwazylam zeby jakos inaczej sie zachowywal jest pogodny tak jak zawsze nie jest przeziebiony ani nic, czy mam sie martwic czy to jest normalne? Dzieje sie tak juz okolo tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A z jakiego powodu mierzysz dziecku dziecku temperaturę po zaśnięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Zmierzylam pierwszy raz bo jak dotknelam czola to wydalo mi sie dziwnie zimne I wtedy wyszlo 35,8 co mnie bardzo zdziwilo I od tamtej pory mierze codziennie I jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapytaj lekarza. Córka ma koleżankę, która z kolei zawsze ma temperaturę 37 stopni C. Wszelkie badania ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moze jakis wirus, bo mój syn po przeziebieniu tak mial,ze był zimny. Przestraszłyam sie,ze przeholowalam z paracetamolem,choć nie podwalam wiecej niz powinnam. Tez kilka dni mial niższą temperature, tak jak twoj. Teraz chyba wszystko wrocilo do normy,nie mierzyłam ale syn jest normalny w dotyku. Znam 2 osoby,ktore maja normalnie niska temperature ciała, dla nich 36.8 to juz nasze 72.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Moze niedobor witaminy D?

Mozna zbadac poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Dziekuje za odpowiedzi, dodam jeszcze tylko ze ja tez zawsze mam 36,4 mniej wiecej, kupilam dzis witaminy z zelazem, cynkiem I wit d poczekam kilka dni jak nadal tak bedzie to zadzwonie do pediatry I spytam co dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Moja córka zawsze ma temperature 35,2-35,8 nasza Pediatra powiedziała że taki ma organizm. Córka ma już 18 lat i nadal niska temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Michalina napisał:

Moja córka zawsze ma temperature 35,2-35,8 nasza Pediatra powiedziała że taki ma organizm. Córka ma już 18 lat i nadal niska temperatura

Jeśli temperatura ciała u dziecka ledwo przekracza 35 stopni, to na pewno nie jest to normalny stan. Pediatra będzie szukał przyczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jako dziecko mialam ciągle niewiele ponad 35. W każdym razie od 7 do 11 roku życia jakoś. Co nie zmierzyłam to zawsze było od 35 do 35,6 - najwięcej. I to na różnych termometrach. Nie wiem dlaczego. Choć zawsze było mi ciepło. Dopiero w okresie dojrzewania unormowała mi się i odtąd mam normalnie, czyli 36,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×