Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Różyczka

Nie rozumiem zachowania

Polecane posty

Gość Różyczka

Tego faceta, co dziennie dzwoni rano i mówi że spotkamy się wieczorem po pracy, a jak nadchodzi godzina spotkania np.19 godz wymyśla tysiąc wymówek i się nie spotykamy. Przeważnie, że nie ma pieniędzy żeby mnie gdzieś zaprosić. Dzis jest sobota i znowu to samo,nie zaproponował mi żadnej konkretnej godziny spotkania, ale niby mamy się spotkać. Nie wymagam zapraszania mnie gdziekolwiek,powiedziałam mu to, to znowu wymyslil, że jest ciemno i zimno o 19 godz czy 20 godz, żeby się spotykać. W domach się nie spotykamy, bo trochę nie mamy jak, nie mielibyśmy żadnej prywatności, czasami myślę że ten facet trzyma mnie jako koło zapasowe, co o tym myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Różyczka napisał:

Tego faceta, co dziennie dzwoni rano i mówi że spotkamy się wieczorem po pracy, a jak nadchodzi godzina spotkania np.19 godz wymyśla tysiąc wymówek i się nie spotykamy. Przeważnie, że nie ma pieniędzy żeby mnie gdzieś zaprosić. Dzis jest sobota i znowu to samo,nie zaproponował mi żadnej konkretnej godziny spotkania, ale niby mamy się spotkać. Nie wymagam zapraszania mnie gdziekolwiek,powiedziałam mu to, to znowu wymyslil, że jest ciemno i zimno o 19 godz czy 20 godz, żeby się spotykać. W domach się nie spotykamy, bo trochę nie mamy jak, nie mielibyśmy żadnej prywatności, czasami myślę że ten facet trzyma mnie jako koło zapasowe, co o tym myślicie? 

jak nie chce zamoczyć to jego strata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj sobie spokój z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Jakby cię traktował poważnie nie miało by znaczenia że zimno ciemno czy brak kasy,po prostu chce się z kimś być, przebywać i się to robi! Nie pamiętasz gdy byłaś młoda,dużo było potrzeba do szczęścia,ławka,spacer po parku nad rzeką,byle razem byle jak naj dłużej... Przypomnij sobie jak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita

Raczej trzyma Cie w szufladzie: jak nic sie lepszego nie trafi, niech bedzie i ta. 

Tez miałam kiedyś faceta 25+, który nie był zbyt bogaty- spłacał długi rodziców itp- long story. Ale chciał sie spotykac jak najczesciej- spacer, rowery, sanki zima... nie chciał, zebym ja za kazdym razem płaciła, wiec wymyslał rzeczy, które można robić za free- wyszukiwał spektakle teatralne za darmo itp. Jak facet zakochany szalenczo w dziewczynie, to moze stac z nia 2 godziny na klatce schodowej i być zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie sie wydaje ze mu po prostu nie zalezy i tracisz swoj czas,energie na myslenie o nim.Poszukaj kogos innego najlepiej,moze sie obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo

Napisz mu parę razy, że dzisiaj nie masz czasu bo gdzieś wychodzisz,niech myśli, jeśli jesteś dla niego kimś... to się ogarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

Zresztą po co ci facet który nie ma dla ciebie czasu ani nawet chęci by wyjaśnić swoją sytuację, brak szczerości brak szacunku brak uczciwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddie
1 godzinę temu, Gość Różyczka napisał:

Tego faceta, co dziennie dzwoni rano i mówi że spotkamy się wieczorem po pracy, a jak nadchodzi godzina spotkania np.19 godz wymyśla tysiąc wymówek i się nie spotykamy. Przeważnie, że nie ma pieniędzy żeby mnie gdzieś zaprosić. Dzis jest sobota i znowu to samo,nie zaproponował mi żadnej konkretnej godziny spotkania, ale niby mamy się spotkać. Nie wymagam zapraszania mnie gdziekolwiek,powiedziałam mu to, to znowu wymyslil, że jest ciemno i zimno o 19 godz czy 20 godz, żeby się spotykać. W domach się nie spotykamy, bo trochę nie mamy jak, nie mielibyśmy żadnej prywatności, czasami myślę że ten facet trzyma mnie jako koło zapasowe, co o tym myślicie? 

ruhać to można nawet w przebieralni w sklepie, myśle że ziomek obawia się że ma małego lub jest pravikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalo

facet ma inne wydatki niż na pustą lalke, bo randki są drogie i to luksus a nie potrzeba, facet jest realistyczny i nie będzie zgrywał i stawił jak go nie stać, mądry ziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka
11 minut temu, Gość Matylda napisał:

Zresztą po co ci facet który nie ma dla ciebie czasu ani nawet chęci by wyjaśnić swoją sytuację, brak szczerości brak szacunku brak uczciwości

Mądra odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość ulalo napisał:

facet ma inne wydatki niż na pustą lalke, bo randki są drogie i to luksus a nie potrzeba, facet jest realistyczny i nie będzie zgrywał i stawił jak go nie stać, mądry ziom

To niech dziewczynie pusty dzban dupy nie zawraca 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina

Po co Ci facet? Poszukaj sobie mężczyzny przez duże M.Bo to że facet ma pena między nogami nie czyni go mężczyzną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety SĄ DURNE
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To niech dziewczynie pusty dzban dupy nie zawraca 😛 

Niech ona da mu spokój i szuka innego sponsora, ziomek nie chce wydawać kasy w błoto na durne randki, bo może zbiera na mieszkanie lub wycieczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety SĄ DURNE
Przed chwilą, Gość Balbina napisał:

Po co Ci facet? Poszukaj sobie mężczyzny przez duże M.Bo to że facet ma pena między nogami nie czyni go mężczyzną. 

jelenia niech szuka tępa dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina
19 minut temu, Gość kobiety SĄ DURNE napisał:

jelenia niech szuka tępa dzida

19 minut temu, Gość kobiety SĄ DURNE napisał:

jelenia niech szuka tępa dzida

Dlaczego,,tępa dzida,, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka
1 godzinę temu, Gość Alex napisał:

Jakby cię traktował poważnie nie miało by znaczenia że zimno ciemno czy brak kasy,po prostu chce się z kimś być, przebywać i się to robi! Nie pamiętasz gdy byłaś młoda,dużo było potrzeba do szczęścia,ławka,spacer po parku nad rzeką,byle razem byle jak naj dłużej... Przypomnij sobie jak to było

Tak Alex wiem, że to nie ma sensu najmniejszego.Facet jak mu zależy zawsze znajdzie czas i ma chęci na spotkanie, żeby być tylko z ukochaną.Pamietam, to właśnie jak chłopak który był we mnie zakochany, zawsze miał chęci na spotkanie i czas, chciał ze mną spędzać jak najwięcej czasu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka
25 minut temu, Gość kobiety SĄ DURNE napisał:

Niech ona da mu spokój i szuka innego sponsora, ziomek nie chce wydawać kasy w błoto na durne randki, bo może zbiera na mieszkanie lub wycieczke

Nie szukam sponsora, czytaj ze zrozumieniem co napisałam.Mowilam mu że nie zależy mi na spotkaniach w kawiarniach, Pizzeriach , a on i tak wymyśla powody że w końcu się nie spotykamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka

Najpierw rano zawsze mówi, że się spotkamy a jak kończy się dzień, wymyśla milion powodów żeby się nie spotkać i to jest normalne? To po co w ogóle się ze mną umawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Myślę, że publiczne forum to nie najlepsze miejsce na takie zwierzenia i rozważania,tematy drążysz, zmieniasz skoro facet nie jest w stanie uczciwie z Tobą porozmawiać to po diabła ci takie relacje,nie potrafisz intuicyjnie wyczuć czy to ma sens, nigdy nie byłaś zakochana, nikt w tobie nie był?? Nie masz żadnych wzorców? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka
3 godziny temu, Gość Ala napisał:

Myślę, że publiczne forum to nie najlepsze miejsce na takie zwierzenia i rozważania,tematy drążysz, zmieniasz skoro facet nie jest w stanie uczciwie z Tobą porozmawiać to po diabła ci takie relacje,nie potrafisz intuicyjnie wyczuć czy to ma sens, nigdy nie byłaś zakochana, nikt w tobie nie był?? Nie masz żadnych wzorców? 

To nie są rozważania na nie wiadomo jaki temat. Facet najpierw udaje że chce się spotkać a potem na koniec dnia stosuje uniki, możliwe że ktoś mial do czynienia z takim przypadkiem.Dzieki temu może będzie mi łatwiej podjąć decyzję co robić dalej, chyba po to są Fora żeby doradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
2 minuty temu, Gość Różyczka napisał:

To nie są rozważania na nie wiadomo jaki temat. Facet najpierw udaje że chce się spotkać a potem na koniec dnia stosuje uniki, możliwe że ktoś mial do czynienia z takim przypadkiem.Dzieki temu może będzie mi łatwiej podjąć decyzję co robić dalej, chyba po to są Fora żeby doradzać.

Jak Ci zależy na nim to wyjasniaj sytuację. Jak nie to daj sobie spokój i zakończ relację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Eeeh 😔Różyczka, Różyczka... Rose 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różyczka

Jak widzisz nie ma już sałatki , nawet ławki nie ma bo jest za zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja z ławki

Już na forach o mnie piszesz?!!! Jutro zapraszam Cię do lasu, na grzyby z koszykami!!! Idziemy na piechotę bo nie mam rowera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex
12 godzin temu, Gość Różyczka napisał:

Jak widzisz nie ma już sałatki , nawet ławki nie ma bo jest za zimno.

Kiedyś Ci nie przeszkadzało zimno 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×