Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amebus

Ja tak mam że jak sie zakocham to mi się wydaje ze kazdy chce ta kobiete i jest napalony

Polecane posty

Gość amebus

Wszedzie widze konkurencje. Ale fakt ze kilka razy widzialem jak goście ja chcieli poderwac lecz ich olala, pewnie na codzień multum takich sytuacji bo to super kobitka. Czy wy macie podobnie kobiety,? Ze myslicie ze waszego wybranka to kazda by chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Mądra kobieta spośród miliona facetów wybiera jednego i choćby stały miliony facetów to ona wybiera faceta jednego na milion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat

Zauważyliście może taką zależność, iż czekanie i cierpliwość popłaca? Taki głupi przykład nie kupuj pizzy gotowca mrożonego, poczekaj aż ciasto wyrośnie... to, które sama przygotowałaś i gniotłaś, a będzie o wiele smaczniejsza. Do wszystkiego się to odnosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Mądra kobieta spośród miliona facetów wybiera jednego i choćby stały miliony facetów to ona wybiera faceta jednego na milion 🙂

🐉🦇🦇🦇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość nie na temat napisał:

Zauważyliście może taką zależność, iż czekanie i cierpliwość popłaca? Taki głupi przykład nie kupuj pizzy gotowca mrożonego, poczekaj aż ciasto wyrośnie... to, które sama przygotowałaś i gniotłaś, a będzie o wiele smaczniejsza. Do wszystkiego się to odnosi 

Nie.Lubię mrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×