Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bobek

Czy pisanie z kimś nieznajomym /obcym na czacie o takich sprawach jest żałosne (denne )? Czy robi sie źle czy można sie oderwac od tego bo to troche nałóg .

Polecane posty

Gość Bobek

Ostatnio lubię z dziewczynami na czacie młodymi po 20 roku życia pisać na intymne erotyczne tematy i zadawać takie im pytania .Trochę to dla mnie tak żałosne jest i trochę takie jak napalony nastolatek jakiś co ma burze hormonów .Czy to denne i żałosne jak pytam się dziewczyny na czacie jakie nosi majtki albo czy woli rajstopy lub pończochy ? Albo na jaka część ciała lubi wytrysk mieć i jak pytam jaka pozycje lubi lub co ma na sobie teraz obecnie ? Albo czy lubi anal lub jaki ma rozmiar biustu ? Czy to nie jest trochę denne jak się pyta osobę której się nie zna nowo poznana i tak się z nią jakby erotycznie flirtowało ? Chociaż jak ta osoba też mnie pyta o rozmiar albo czy mnie stoi i jest duży ? No to może jednak to jest z braku partnerki albo z samotności i z tego że nie ma się dziewczyny /chłopaka i chce się seksu albo myśli się o tym bardzo ? Bo dla mnie to trochę jest żałosne jak czasem tak pisze bo mnie to akurat sprawia przyjemność ale to trochę jest dla mnie denne .Bo tak się podniecać tym bo ktoś mnie odpisze na jaka część ciała lubi wytrysk albo jaki ma rozmiar stanika lub jakie woli majtki nosić to trochę dla mnie jest żałosne nawet .No a wy jak uważacie /sądzicie jak tak się pisze z kimś na czacie i się porusza takie tematy albo się pyta kogoś o to wprost ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam

żałosny typ 😮

niemniej pełno na czatach takich starych koniotrzepów

DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opty71

Uważam ze wszystko  jest dla ludzi .. jeżeli sprawia Ci to przyjemność to co Cie obchodzi jak to wyglada i kto co sądzi na ten temat . Jeżeli dziewczyny Ci odpisują to znaczy ze może tez ich to kreci wiec po co się martwić?  Jeżeli dziewczyny pytają Ciebie czy Ci stoi i jakiego masz dużego tzn. ze tez maja taka potrzebę ... dla mnie to normalne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×