Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to czop śluzowy?

Polecane posty

Gość Gość

Dzisiaj z rana zauważyłam różowy śluz, nie był gęsty, był rzadki, konsystencją nie przypominał galaretki tak jak czytałam w internecie. W moczu pływały czerwone nitki krwii. Na bieliźnie później zauważyłam czerwona plamkę krwii. Lekki dyskomfort jak na zbliżający się okres, ale teraz już ok. Miałam jeden skurcz dwie godziny temu, ale to by było na tyle. Jutro z rana mam wizytę u ginekologa. Ale strasznie się stresuje. Zastanawiam się czy to może być czop czy to coś innego bo zanim zauważyłam plamienie kochaliśmy się z mężem i od razu po stosunku zauważyłam to plamienie. Termin porodu mam za 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie czop. A coś się stało przez stosunek. Kto normalny uprawia seks 5 dni przed porodem to fejk haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To nie czop. A coś się stało przez stosunek. Kto normalny uprawia seks 5 dni przed porodem to fejk haha

Ginekolog mówił, że nie ma przeciwwskazań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niektórzy uprawiają seks w dniu porodu albo po terminie, żeby przyspieszyć poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czop czy nie ty już jesteś w terminie i możesz urodzić w każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To był wodnisty śluz, zabarwiony krwią, różowy. 

Wiem, że mogę urodzić w każdej chwili dlatego zastanawiam się czy to czop, intuicja mi podpowiada że chyba nie, nie czuje od rana ruchów 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Czemu nie pojedziesz na izbę przyjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Xxx napisał:

Czemu nie pojedziesz na izbę przyjęć?

Dzwoniłam do swojego lekarza i mówił że to nic niepokojącego, mam przyjechać jutro rano i sprawdzi na wszelki wypadek czy wszystko ok. Mam dzwonić jeśli będę czuła skurcze regularne co 4 min, nie mieszkam w Polsce, tutaj trochę inaczej to wygląda. Raz miałam w drugim trymestrze małe plamienie i też usłyszałam że wszystko ok, usg nic złego nie wykazuje, dziecko dobrze się rozwija. 

Teraz pojawił się brązowy śluz i sama już nie wiem co myśleć i robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

To nie czop. A coś się stało przez stosunek. Kto normalny uprawia seks 5 dni przed porodem to fejk haha

Czasem nawet polecają seks! Sperma może przyspieszyć poród 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze byc przez stosunek , jak dziecko nie rusza sie to bym jechala do szpitala na twoim miejscu . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każdy ginekolog jak byłam w ciąży, a byłam u kilku mówił że zabronione jest na początku i na końcu. Więc mi nie mówicie głupot. Jakoś ja tez nie miałam przeciwwskazań, a mówił o tym nie jeden ginekolog. Sperma akurat źle działa na dziecko na początku jak i na końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz1
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To nie czop. A coś się stało przez stosunek. Kto normalny uprawia seks 5 dni przed porodem to fejk haha

Wiele osób uprawie, my uprawialiśmy 2 razy dziennie 7 dni przed terminem i poród się zaczął i problem z głowy, lepiej samemu przyśpieszyć niż sztucznie lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Każdy ginekolog jak byłam w ciąży, a byłam u kilku mówił że zabronione jest na początku i na końcu. Więc mi nie mówicie głupot. Jakoś ja tez nie miałam przeciwwskazań, a mówił o tym nie jeden ginekolog. Sperma akurat źle działa na dziecko na początku jak i na końcu. 

Tak masz rację z tym seksem na końcu od 34 tygodnia do 38 zalecane jest tylko w gómce, a od 38 bez. 

My kochaliśmy się prawie codziennie, a nawet i kilka razy dziennie całą ciążę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Moze byc przez stosunek , jak dziecko nie rusza sie to bym jechala do szpitala na twoim miejscu . 

Czuję już ruchy co prawda słabe. 

Martwi mnie ten brązowy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czasem nawet polecają seks! Sperma może przyspieszyć poród 

Nie że względu na spermę, a skurcze niedouczona ...ko... Sperma akurat szkodzi dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czop to bardzo gesty śluz. Jak mi odpadł od razu wiedziałam że to czop. A później pojawiła się krew. Także może nie zauważyłaś że odpadł czop wcześniej, może odpadł podczas stosunku. Mi najpierw leciała delikatnie krew, a później to już leciało jak z okresu. Łożysko sie może odkleja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×