Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pessoto

Internet studencki w Szczecinie

Polecane posty

Gość pessoto

Kojarzycie ofertę światłowodu, która jest dostępna dla studentów? Jeśli tak, to w jakiej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denkow

Firmy mają oferty dla studentów - np. ma coś takiego UPC i w zasadzie to wcale nie musisz być tym studentem, bo nie wymagają okazania legitymacji. Opłaca się. Umowa na okres roku akademickiego, ale to najpierw musisz sprawdzić, co jest dostępne pod danym adresem. Masz PanWybierak.pl - wklep adres, to ci wyświetli, z czego możesz skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessoto

A skąd pewność, że te dane się zgadzają? Wyświetliło mi wyniki. Skąd porównywarka ma dane o dostępności ofert w danym miejscu? Zależy mi głównie na czymś takim na okres roku akademickiego. W UPC rzeczywiście widzę, że coś takiego mają, ale usługa nie jest dostępna pod tym adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denkow

Jak sprawdzaliśmy kilka ofert, to wszystko się zgadzało. A jeśli masz wątpliwości, to żaden problem - przecież możesz to sprawdzić ręcznie, co nie? Na liście ofert masz zawsze podaną datę ostatniej aktualizacji - najczęściej ten sam dzień albo dzień poprzedni. Raczej na pewno jest to aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelprus

Nie szukaj poza PanWybierak - nic więcej nie ma, sprawdzałem.

Jeśli chodzi o net dla studentów - na pewno UPC, chyba Inea, chyba Netia, na pewno Vectra. Tzn. albo nazywają to internetem dla studentów, albo po prostu internetem bez zobowiązań. O ile macie mieszkanie gdzieś w centrum, to na bank jakiś światłowód będzie dostępny. A w dane z porównywarki na spokojnie możecie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babels

A jak wygląda podpisanie umowy przez nich? Podpisuje się umowę z operatorem czy z nimi? Przy tych umowach na 9 miesięcy nie ma żadnych haków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×