Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Juszka

CZY BRAŁYŚCIE POMOC Z POMOCNE EMAMY

Polecane posty

7 godzin temu, Gość Sadra napisał:

Tak pamiętam ją też. Samotna mama z córką.  Pracowita. Ojciec małej nie płacił. Długo diagnozowała córkę po lekarzach chodziły.

Akurat Marla to sie starała, prawie nie spała, ciągle jakieś staże, praca ponad siły za grosze, ale coś robiła. Podziwiam i nie zazdroszczę.

Wczoraj weszłam na chwilę na pomocne po 3 latach, bo mi ten temat o nich przypomniał i kurde znalazłam wątek tej pani, o której ktoś wyżej pisał

 

Niby tak. Ale warto zobaczyć na pomocne bo dalej czasami próbują wyłudzić. Np ostatnio kobieta uciekła od faceta nie miala niczego ludzie jej pomogli słali paczki a teraz nagle pisze cliwą historie że poznała faceta cudownego ktory groszem nie śmierdzi i machnął jej dzieciaka i prosi o całą wyprawke dla tego dziecka bo są w potrzebie. No ku.rwa bez jaj.

Serio😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz już nikt nie pomaga rodzinom z dziećmi, bo jest 500+ i inne zapomogi. A niezaradne zobaczą, jak wesoło będą miały na starość. Teraz samotna, uboga emerytka budzi współczucie i jak jest jakaś akcja w necie albo zbiórka pieniędzy, to ludzie dają. A za te 30-40 lat, jak obecne dzieci będą musiały tyrać na spłacanie długów po 500+, już widzę jak będą pomagać emerytom. Powiedzą: "brałaś 500+ jak byłaś młoda, to sobie trzeba było odłożyć albo niech ci własne dzieci dadzą", zobaczycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Teraz już nikt nie pomaga rodzinom z dziećmi, bo jest 500+ i inne zapomogi. A niezaradne zobaczą, jak wesoło będą miały na starość. Teraz samotna, uboga emerytka budzi współczucie i jak jest jakaś akcja w necie albo zbiórka pieniędzy, to ludzie dają. A za te 30-40 lat, jak obecne dzieci będą musiały tyrać na spłacanie długów po 500+, już widzę jak będą pomagać emerytom. Powiedzą: "brałaś 500+ jak byłaś młoda, to sobie trzeba było odłożyć albo niech ci własne dzieci dadzą", zobaczycie. 

Masz racje. Matki dostały na dzieci po 500 i pazerność jeszcze większa tylko dajcie i dajcie. Widać już to w szlachetnej paczce, czy akcji gwiazdki na pomocne emamy bo ludzie wycofują sie z pomaganiem rodzinom i nie dziwie sie. Bardziej pomoc idzie do chorujacych, starszych lub rodzin z 1 dzieckiem. Mnie zawsze dziwilo na pomocnych dlaczego matki tak błagały ciągle o ciuchy po co im tyle tego ? Sprzedawaly to? Ja przed 500 tez mialam ciężko, ale to rodzina dała, ja obkupilam na ciuchach za grosze fajne firmowki, buty z promocji np z 80zl na 39zl, z oddam za darmo coś upatrzyłam. Na pomocnych tylko dajcie ciuchy, dajcie jeść ( tu rozumiem pomoc prowiantowa, ale nie non stop!!) kupcie węgiel, kupcie kołdre, ręczniki, pralke, łóżka... szok jak wczoraj poczytałam stare wątki na emamy. Zaraz okres Świąteczny więc znowu będą prośby a jelenie pomogą w dobie 500 i innych zapomog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjjj
6 minut temu, Gość Asia napisał:

Masz racje. Matki dostały na dzieci po 500 i pazerność jeszcze większa tylko dajcie i dajcie. Widać już to w szlachetnej paczce, czy akcji gwiazdki na pomocne emamy bo ludzie wycofują sie z pomaganiem rodzinom i nie dziwie sie. Bardziej pomoc idzie do chorujacych, starszych lub rodzin z 1 dzieckiem. Mnie zawsze dziwilo na pomocnych dlaczego matki tak błagały ciągle o ciuchy po co im tyle tego ? Sprzedawaly to? Ja przed 500 tez mialam ciężko, ale to rodzina dała, ja obkupilam na ciuchach za grosze fajne firmowki, buty z promocji np z 80zl na 39zl, z oddam za darmo coś upatrzyłam. Na pomocnych tylko dajcie ciuchy, dajcie jeść ( tu rozumiem pomoc prowiantowa, ale nie non stop!!) kupcie węgiel, kupcie kołdre, ręczniki, pralke, łóżka... szok jak wczoraj poczytałam stare wątki na emamy. Zaraz okres Świąteczny więc znowu będą prośby a jelenie pomogą w dobie 500 i innych zapomog.

Coś mi świta z tą kołdrą!! Pamiętam tą kobiete ona ciągle sie przypominała wszystkim o wyśleniu paczki. Kołdra, lakierki dla córki, spódniczki dla córki. Jakaś niepoważna ta kobieta była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Asia napisał:

Masz racje. Matki dostały na dzieci po 500 i pazerność jeszcze większa tylko dajcie i dajcie. Widać już to w szlachetnej paczce, czy akcji gwiazdki na pomocne emamy bo ludzie wycofują sie z pomaganiem rodzinom i nie dziwie sie. Bardziej pomoc idzie do chorujacych, starszych lub rodzin z 1 dzieckiem. Mnie zawsze dziwilo na pomocnych dlaczego matki tak błagały ciągle o ciuchy po co im tyle tego ? Sprzedawaly to? Ja przed 500 tez mialam ciężko, ale to rodzina dała, ja obkupilam na ciuchach za grosze fajne firmowki, buty z promocji np z 80zl na 39zl, z oddam za darmo coś upatrzyłam. Na pomocnych tylko dajcie ciuchy, dajcie jeść ( tu rozumiem pomoc prowiantowa, ale nie non stop!!) kupcie węgiel, kupcie kołdre, ręczniki, pralke, łóżka... szok jak wczoraj poczytałam stare wątki na emamy. Zaraz okres Świąteczny więc znowu będą prośby a jelenie pomogą w dobie 500 i innych zapomog.

To proste, wiedziały, że na pieniądze nie moga liczyć, to cokolwiek wyłudzić, a ciuchy czy zabawki po dzieciach każdy może mieć niepotrzebne, to sie podzieli chętniej.

Pamiętam, jaak jedna wypisała wyprawkę jakiej potrzebuje i był tam chodzik, nosidełko, fotelik samochodowy, podgrzewacz do butelek 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam często bywałam, kilka paczek z ciuchami po mnie wysłałam. Ile tam typowych Dejów było to głowa mała😀 ckliwe historyjki z prośbami o pralke, opłacenie faktury za prąd, węgiel i tak ciągneły 3-4 lata, za frajer cała rodzina ubierana od stóp do głów, karmiona, ogrzewana, dzieciaki zabawki, szkolne przybory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zrobią akcje gwiazdke🤣🤣mam nadzieje, że nie bo zeszłoroczna akcja staneła w połowie i tylko kilka dzieci otrzymało paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×