Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ludzie mnie dzis rozbrajaja. Wszyscy to jakies menele ze wsi a rozmawiaja ze soba jak miliarderzy ktorzy za chwile maja leciec na Bali i omawiac swiatowe biznesy.

Polecane posty

Gość Gosc

To jest plaga dzisiejszych czasow. Nie moge tego zniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Świetnie to ująłeś/ujęłaś! Ludziki siedzą w korpo i wydaje im się, że są niezastąpieni. Oczywiście nie wszyscy ludzie, o których piszesz pracują w korpo ale mnie akurat bawi ta grupa społeczna. Jak to dumnie wszystko brzmi nie?

-Realizujemy nowy projekt!- Tłumaczenie- ludzie dzwonią nie z KFC a z drukarek philipsa XD 

-Jestem liderem projektu!- To znaczy, że dzwonie tak jak inni ale dowalili mi jeszcze kilka innych obowiązków, bo jako jedyny/jedyna ze stada, zgodziłam się robić więcej za marne pieniądze 😄

Dużo jest takich dumnych zwrotów w korpo słowniku. Spotykają się później tacy i rozmawiają o tym jak te ich projekty, lidery i inne badziewia są ważne. W rzeczywistości idealnie dali się zmanipulować kierownictwo i mają misje życia by pchać komuś kabze do kieszeni 😄 Na wakacje do Grecji za chwilówkę  z banku, albo za swoje tylko potem 3 miesiące wbijam zęby w ściane ale warto było! 😄 Też mam z tego polewe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam beke z ludzi którzy się podlizuja i popisuja robiąc rzeczy na pokaz. Nie wiem jak można być taką ameba. Żałosne to i śmieszne. Albo ludzie którzy rzna eksperta a za uszami mają niezły syf tylko oczywiście nie wiedzą że ja o tym wiem 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oj skąd ja to znam ! Ludzie są coraz bardziej puści. Najgorzej jak z biedy zrobi się Panisko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Oj skąd ja to znam ! Ludzie są coraz bardziej puści. Najgorzej jak z biedy zrobi się Panisko !

czyli wy wszyscy co wyzej sie wpisaliscie , dno dna

czlowiek na poziomie takich wypocin nie umieszal by na forum i nie pisal w ten sposob o innych ludziach , wy to dno dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość prawda napisał:

czyli wy wszyscy co wyzej sie wpisaliscie , dno dna

czlowiek na poziomie takich wypocin nie umieszal by na forum i nie pisal w ten sposob o innych ludziach , wy to dno dna

Wcale nie muszę być na poziomie 🙂 Nie udaje, że jestem łabędziem jak jestem brzydkim kaczątkiem 🙂 Jak wciskam ludziom garnki przez telefon to wciskam garnki, a nie realizuje projekt XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar
2 minuty temu, Gość prawda napisał:

czyli wy wszyscy co wyzej sie wpisaliscie , dno dna

czlowiek na poziomie takich wypocin nie umieszal by na forum i nie pisal w ten sposob o innych ludziach , wy to dno dna

Nie trafiłeś koleszko 😄 tutaj wypowiadają się ludzie, którzy mają właśnie w nosie Twoje udawane bycie na poziomie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość prawda napisał:

czyli wy wszyscy co wyzej sie wpisaliscie , dno dna

czlowiek na poziomie takich wypocin nie umieszal by na forum i nie pisal w ten sposob o innych ludziach , wy to dno dna

A ty kto? Dno den? Będę pisać co będę chciała. Niech się wstydzą ludzie dwulicowi i lizacze dup za korzyści i udawana sympatię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A ty kto? Dno den? Będę pisać co będę chciała. Niech się wstydzą ludzie dwulicowi i lizacze dup za korzyści i udawana sympatię.

Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z wróbla kanarka nie uczynisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja to tez mam bekę z ludzi których znam z podwórka wiem z jakich rodzin pochodzą a teraz wielkich bogaczy i elitę zgrywają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pothead

Mieszkam w zapyzialej Anglii i Mnie najbardziej r.o.z.p.i.e.r.d.a.l.a.j.a jak Polscy kierownicy(bez wzgledu na plec)w fabrykach albo magazynach.Wiekszosc z nich jak przeskoczy ze zwyklego robola na liniowego albo superwajzora to zaczyna chodzic z glowa w chmurach i ego skacze do nieba,zmieniaja sie w tedy kapo i poganiaja albo zadzieraja nosa a zarabiaja 50pi lub funta wiecej na godz.Nie kapuja ze sa tylko narzedziem w reku angielskiego menago ktory nie chce sobie brudzic rak i wysluguje sie nimi do gnojenia ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bida z nyndzą

Sama mam alergię na takich. Natomiast ja też wyszłam z cholernej biedy,bezdomności itp i mam teraz niezła pracę, wyształcenie wyższe. 

Jednak różnie się od tych z wysoko noszonym nosem, że nie gardzę biedniejszymi, a im pomagam. Nie kryję, że było źle i fatalnie . Niech tym bardziej mnie cenią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiecie. Jeśli człowiek faktycznie ma z czego być dumny jak ta koleżanka- 

9 minut temu, Gość Bida z nyndzą napisał:

Sama mam alergię na takich. Natomiast ja też wyszłam z cholernej biedy,bezdomności itp i mam teraz niezła pracę, wyształcenie wyższe. 

Jednak różnie się od tych z wysoko noszonym nosem, że nie gardzę biedniejszymi, a im pomagam. Nie kryję, że było źle i fatalnie . Niech tym bardziej mnie cenią...

To ja mu nie odmawiam prawa do tej dumy. Jesteś twardą kobieta i dałaś radę, brawo. Jednak są tacy, którzy np. mieszkają z rodzicami, nie płacą z nim, pracują w korpo na Projektach z garnkami, jeżdża na wakacje, bo przecież mama posprzątała, ugotowała i zapłaciła to ich stać. Szkoda, że przy rozmowach pomijany jest aspekt mamy, taty, który kupił mieszkanie, wujka który dał samochód itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Wiecie. Jeśli człowiek faktycznie ma z czego być dumny jak ta koleżanka- 

To ja mu nie odmawiam prawa do tej dumy. Jesteś twardą kobieta i dałaś radę, brawo. Jednak są tacy, którzy np. mieszkają z rodzicami, nie płacą z nim, pracują w korpo na Projektach z garnkami, jeżdża na wakacje, bo przecież mama posprzątała, ugotowała i zapłaciła to ich stać. Szkoda, że przy rozmowach pomijany jest aspekt mamy, taty, który kupił mieszkanie, wujka który dał samochód itp. 

A ilu znasz wujkow,którzy dają samochody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×