Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yvonne

Biustonosze do karmienia, duże rozmiary, Kraków?

Polecane posty

Gość Yvonne

Był już taki temat, ale dotyczył Warszawy, a ja chcę zapytać o Kraków :). 

Gdzie można kupić biustonosze do karmienia stacjonarnie w Krakowie, w dużych rozmiarach? Duże tzn 65H/70G, choć teraz już pewnie ciut większy będzie potrzebny :). Najlepiej z brafitingiem, potrzebuję porady, czy kupować na obecny rozmiar, czy większy, co z biustonoszem na nawał itp :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na blogu Stanikomania znajdziesz spis dobrych sklepów z całego kraju 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonne

Zapoznałam się z listą i byłam w Vanilla Body Shop, reszta jest za krótko czynna w weekend. Udało mi się kupić 2 pary, pani dobrze dobrała rozmiar 🙂. Niestety, w moim rozmiarze nie było za bardzo wyboru i nie było takich modeli, jakie życzą sobie położne, czyli bawełniane i bez fiszbin. No ale mam nadzieję, że się w szpitalu nie będą czepiać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Yvonne napisał:

Zapoznałam się z listą i byłam w Vanilla Body Shop, reszta jest za krótko czynna w weekend. Udało mi się kupić 2 pary, pani dobrze dobrała rozmiar 🙂. Niestety, w moim rozmiarze nie było za bardzo wyboru i nie było takich modeli, jakie życzą sobie położne, czyli bawełniane i bez fiszbin. No ale mam nadzieję, że się w szpitalu nie będą czepiać :P.

Położne się figę znają 😄 Bawełna się rozciąga i nie podtrzymuje biustu - ból i niewygoda murowane, a i o zatory łatwiej. A fiszbiny przy dobrze dobranym staniku tylko pomagają. Jak już masz rozmiar to po prostu poszukaj na necie  innych z tych samych firm (bo jak zmienisz markę to i rozmiar się może zmienić) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×