Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterka

Pierwsze objawy ciąży

Polecane posty

Gość Kafeterka

Hej 🙂 szukam odpowiedzi odnośnie moich pierwszych objawów, które bardzo chciałabym aby wskazywały na ciążę. Przytulanki w trakcie i przed owulacja były, ponad tydzień temu. Od kilku dni mam bardzo wrażliwe piersi (w sumie zawsze bolą mnie zwykle przed miesiączką ale teraz utrudnia to codzienność), ciągle mam temperaturę ok 37-37.3, jest mi ogólnie bardzo zimno cały czas, bóle brzucha i jajników, wzmożone pragnienie i ogólnie jakoś wilgotno (nie tak jak w czasie dni płodnych ale jednak), plus zasinione wargi sromowe. Test póki co negatywny. Co sądzicie? Nie ma co popadać w zbytnią euforię czy czegoś się mogę domyślać?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje objawy ciążowe - Wszystkie które zapowiadają zbliżającą się miesiączkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterka

Właśnie  moje objawy na miesiączkę są całkiem podobne ale to jest max 3-4 dni przed, uczucie takiego mega zimna i to zmęczenie które mam (o 20 czuję się jakby był środek nocy) mam jeden dzień przed miesiączką i wtedy wiem, że na następny dzień dostanę okres. To mnie zastanawia, że to wszystko za wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zrobiłam test 11 dni po terminie miesiączki bo tak jak wspomniałam miałam takie objawy jak na okres więc nawet nie domyslałam się, że mogę być w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie objawy jak na okres jak zawsze tydzień przed A tak to nic poza tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialam, przytulanki byly ponad tydzien temu a od kilku dni czujesz objawy? 

U mnie pierwszym objawem byla ogromna ochota na sok pomarańczowy, a w pierwszej ciazy na mandarynki. A objawy to zmeczenie, bol piersi, sennosc i mdlosci ale to dopiero po terminie miesiaczki. A i ciagle bylo mi zimno, mimo upalow. Kazda z nas jest inna i inaczej odczuwa objawy, niektore nie czuja wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ja w zeszłym miesiącu tez się tak zastanawiałam jak Ty. Miałam podwyższona temperaturę ogólne samopoczucie nie było najlepsze pobolewaly jajniki i niestety miesiączka przyszła według terminu. W tym miesiącu odpuściłam myśli o ciąży i nie nastawiałam się ze teraz musi się udać wiem ze to ciężkie i udało mi się wczoraj robiłam test i pokazały mi się dwie kreseczki 10 dni od owulacji. Pierwszym objawem był okropny ból sutków i mam wrażenie ze się trochę powiększyły i nic poza tym. 24.10 powinnam dostać miesiączkę i od 2 dni boli mnie podbrzusze. Dzisiaj doszło zmęczenie i mam problem z wypryskami na twarzy miałam zawsze na okres ale teraz jest ich więcej 😕 a sutki zaczęły bolec mnie gdzies ok 3,4 dni od owulacji gdzie wcześniej w ogóle noe bolały mnie piersi na owulacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki. Może zacznę od początku 11 września miałam ostatni okres opoznial mi sie 8 dni bo miałam mieć 11 października A więc poszłam do ginekologa 16 października stwierdził że przesunął mi się cykl i po usg ze mam jajeczkowanie od 16 do 18 mieliśmy z partnerem stosunek bo staramy się dziecko.Dostałam 20 krwawienia na drugi dzien zamiast krwawienia brazowe plamki o.następny dzień kilka kropel krwi jasnej i po podcierania i chciałam się zapytać was drogie Panie co wy o tym sądzicie bo ja już zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, karolcia198731 napisał:

Witam Kobietki. Może zacznę od początku 11 września miałam ostatni okres opoznial mi sie 8 dni bo miałam mieć 11 października A więc poszłam do ginekologa 16 października stwierdził że przesunął mi się cykl i po usg ze mam jajeczkowanie od 16 do 18 mieliśmy z partnerem stosunek bo staramy się dziecko.Dostałam 20 krwawienia na drugi dzien zamiast krwawienia brazowe plamki o.następny dzień kilka kropel krwi jasnej i po podcierania i chciałam się zapytać was drogie Panie co wy o tym sądzicie bo ja już zglupialam

Podczas implantacji występuje ale plamienie ja akurat tego nie miałam. Ale ono występuje po ok 10 dniach od zapłodnienia. Chyba ze to było plamienie związane z owulacja. Wstrzymaj się jeszcze z tydzień i zrób test wtedy będzie wiadomo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tysia123 napisał:

Podczas implantacji występuje ale plamienie ja akurat tego nie miałam. Ale ono występuje po ok 10 dniach od zapłodnienia. Chyba ze to było plamienie związane z owulacja. Wstrzymaj się jeszcze z tydzień i zrób test wtedy będzie wiadomo 🙂

Ok dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Moje objawy ciążowe - Wszystkie które zapowiadają zbliżającą się miesiączkę. 

Miałam to samo. Zaczęłam się zastanawiać jak okres zaczął mi się spóźniac.

Autorko, czekaj cierpliwie. Co ma być to będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterka
22 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumialam, przytulanki byly ponad tydzien temu a od kilku dni czujesz objawy? 

U mnie pierwszym objawem byla ogromna ochota na sok pomarańczowy, a w pierwszej ciazy na mandarynki. A objawy to zmeczenie, bol piersi, sennosc i mdlosci ale to dopiero po terminie miesiaczki. A i ciagle bylo mi zimno, mimo upalow. Kazda z nas jest inna i inaczej odczuwa objawy, niektore nie czuja wcale. 

Ja wiem że to dość dziwnie brzmi i może zakrawać pod wmówienie sobie bycia w ciąży ale wydaje mi się, że dość dobrze znam swoje ciało i jakiekolwiek odskoki od normy (mam na myśli, że nigdy tak nie miałam w żadnym cyklu przez te kilkanaście lat) jakoś wzbudzają moje podejrzenia. Myślałam, że może ktokolwiek miał podobnie albo to tylko ja jestem taką świruską 😅🙈 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba bardzo chcesz byc w ciazy 🙂 rozumiem Cie doskonale, tez tak swirowalam i kazdy "objaw" odczytywalam jako to! Z calego serca zycze Ci tych dwoch kresek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterka

Dokładnie chyba to jest mój problem, że chyba bardzo chcę być w ciąży i być może za bardzo. Zawsze myślałam, że to tak łatwo sobie odpuścić i po prostu to zrobić ale widzę, że wcale łatwo z tym odpuszczeniem sobie nie będzie. Dziękuję! :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...

U mnie pierwszym objawem był ból w krzyżu, żadnych bolących piersi, żadnych mdłości, po prostu ból krzyża.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitupitu

Ja dziś mam 26 dzień cyklu, u mnie miesiączka jest co 30-31 dni . Od 2-3 dni mam mega wrażliwe sutki , od wczoraj kłuje mnie podbrzusze raz trochę po lewej stronie , pomiędzy wzgórkiem łonowym a pępkiem jakoś tak na środku . Do okresu jeszcze 5-6 dni i zobaczę co to będzie . 🙂 trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

ja, jak się starałam to wspomagałam zapłodnienie żelem prefert vaginal, udało się po 2 cyklach aplikowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

7 dzień spóźnia mi się okres czy test już coś pokaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

7 dzień spóźnia mi się okres czy test już coś pokaże?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula

Dziewczyny a u mnie testy owulacyjne po wyschnięciu pokazują bladą kreskę. Za 4 dni mam mieć miesiączkę.Wiem że nie powinnam używać już owulacyjnych ale zostały mi dwa i chciałam zobaczyć co wyjdzie  i wychodzą blade kreski.Ciazowy bardzo czuły  niestety negatywny. Czy mimo tego jest szansa że się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Dziewczyny! Czy też tak mialyscie ze na początku ciąży ciągle lało się z Was taki mleczny śluz. Nie wiem czy to tak powinno byćbo wizyta dopiero za 2 tyg . Obecnie jestem na początku 6 tyg. A może to uplawy. Ogólnie nic mnie nie Szwedzi tylko bardzo dużo tej wydzieliny. Pomóżcie bo się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie martw sie, tak moze byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Cześć mam pytanie, wczoraj (2 dni do @) zauważyłam plamienie czy też śluz podbarwiony krwią. Zauważyłam to dwa razy w ciągu dnia w odstępie paru godzin myślałam, że @ się rozkreci ale jak @ nie bylo tak nie ma. Co myślicie? Udało się w tym cyklu?  Nigdy nie zdarzyło mi się abym plamiła przed @, a ona sama przychodzi zawsze punktualnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikki

a starałaś się w dni płodne, albo je jakoś kontrolujesz? ja uzywałam testera ze śliny afrodyta i udało się po 2 cyklach starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×